Вівторок
25-01-07
04:54

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Десять найсмертоносніших тварин миру

Десять найсмертоносніших тварин миру

Зустріч з тваринам часто може виявитися смертельною для людини. Яких же варто побоюватися більше всього? Перед вами десятка найнебезпечніших в світі тварин.

Почнемо з десятого місця. Його по праву займають отруйні жаби, що мешкають в Центральній і Південній Америці, на Мадагаскарі. На їх спині розташовані залози, що виробляють токсини. Отрута однієї єдиної золотистої жаби, що мешкає на Мадагаскарі, може убити десять чоловік. Утішає одне - учені виявили, що жаба виробляє токсини поступово і украй поволі.

· На дев'ятому місці розташувався дикий індійський і африканський буйвол. Це украй небезпечна тварина, оскільки не боїться ні людини, ні інших звірів. Досвідчений самець досягає в загривку 2 м при масі більше 900 кг Роги дуже великі, трикутні в поперечному перетині. Вони можуть півколом загинатися вгору або широко розходитися в сторони від голови, утворюючи одну пологу дугу. Рекордна довжина рогу - 195 див. З відчуттів особливо добре розвинений нюх, хоча слух у буйвола теж дуже гострий. Туристам, що відправляються до Африки, треба остерігатися не лева, а саме цієї тварини. Він швидко чує сторонніх і може напасти першим. Готуючись до атаки, самець риє землю передніми ногами і голосно фиркає. Особливо небезпечні буйволи, що захищають телят.

·

Восьме місце належить білому ведмедеві . У зоопарку вони здаються нам "білими, пухнастим", але туриста, що біжить, на Шпіцбергені ведмідь наздоганяє миттєво, нападає відразу і не залишає жодних шансів вижити. Введені майже півстоліття назад заходи по охороні популяції білого ведмедя в межах всієї Арктики привели до того, що чисельність його повністю відновилася і навіть перевищила допустимі межі. Він став повновладним господарем і звичайним звіром скрізь, де мешкав в історичному минулому. Але заборонні заходи надали погану послугу людині, майже "ведмежу". Звір став агресивним, втратив відчуття страху. Часто з'являється в людських поселеннях. У жодному випадку не наближайтеся до нього і не " сюсюкайте" з ним. Убити його не так просто, можна всадити десяток куль, а звірові все буде дарма.

На сьомому місці упевнено розташувався слон. Це розумна тварина і, отже, незрозуміле. Слони, африканські і індійські, вбивають близько 500 чоловік в рік. Особливо небезпечний слон-бродяга, вигнаний зі свого стада в шлюбний період. Він кидається на будь-який рухомий об'єкт.

· Шосте місце займає крокодил. У Австралії і в багатьох країнах Африки він вважається

найнебезпечнішою твариною. Не переплутайте крокодила з колодою! Він може нерухомо лежати у воді, чекаючи жертву. Коли вона з'явиться, хижак, що миттю зачаївся, вискочить з укриття і нападе, потім тягнутиме її під воду, щоб втопити і розчленувати. У тропіках на півночі Австралії налічується до ста тисяч рептилій. Вони знаходяться під охороною держави. При цьому за останніх 20 років крокодили з'їли, як вважають, понад десяток чоловік.

Велика Біла Акула упевнено тримає п'яте місце. Кров у воді може викликати у акул

відчуття голоду неймовірної сили. І тоді вже вона використовуватимуть все 3000 своїх зубів, щоб укусити все, що рухається. Біла акула мешкає в теплих водах у всіх океанах, а також в Середземному і Японському морях, часто досягають 7-8 метрів в довжину, а іноді зростають до 12 метрів. Біла акула вважається найнебезпечнішою, лютішою і сильнішою зі всіх акул, їй навіть дали прізвисько "білий вбивця". Часто нападає на дайверов і серфінгистов у австралійського побережжя і у берегів Каліфорнії. У 2004 році біла акула накинулася на водолаза в районі південно-курильського острова Кунашир. Вона розірвала чоловікові м'яза лівого стегна і ікри. Додатково із-за різкого підйому на поверхню у людини розвинувся синдром кесонної хвороби. Даний вид акул раніше в акваторії Південних Курил не спостерігався. Фахівці вважають, що можливою причиною появи риби там стало глобальне потеплення - за останні чотири роки у берегів Сахаліну великі білі акули двічі потрапляли в мережі рибаків.

На четвертому місці несподівано з'являється мавпа, яка в багатьох тропічних країнах з лісу перемістилася ближче до міських звалищ, знаходячи там собі прожиток. Нерідко зграї мавп нападають на дітей і навіть дорослих, віднімаючи їжу, грабують селянські запаси продовольства і спустошують холодильники городян. При цьому вони запозичують у людини хитрощі і манери, деколи переймаючи навіть звичку постукати в двері, щоб її відкрили. Минулого року жителі одного з районів Нью-Дели (Індія) провели масові протести, перекриваючи транспортні магістралі і вимагаючи, щоб уряд захистив людей від мавп.

· На третє місце упевнено виходять отруйні медузи. Особливо небезпечна Австралійська Медуза, також відома як морська оса. Ця медуза розміром з салатницю може мати до 60 щупалець по 4 метри кожен. Кожне щупальце має 5000 отруйних осередків і достатня кількість токсину, щоб убити 60 людей. Отруйні медузи водяться в теплих водах тропічних і субтропічних країн. У Італії навіть були створені загони, покликані рятувати відпочиваючих від отруйних медуз. Причиною збільшення їх чисельності по всьому учені рахують глобальне потеплення світового океану і діяльність підприємств, які економлять на очисних спорудах, скидаючи в океан "пищу" для медуз.

· Друге місце належить отруйним зміям. За рік у все мі

ре відбувається 50000 укусів отруйними зміями із смертельним результатом для людини. Азіатські Кобри відповідальні за найбільшу частину з них. Як правило, змії першими на людей не нападають і кусають людей, коли їх потривожать (зачеплять, наступлять і ін.), На території наший країни мешкає 10 видів отруйних змій. Найбільш небезпечні укуси кобри середньоазіатською, гюрзи і ефи. У областях з жарким кліматом змії ведуть, як правило, смерковий спосіб життя, а вдень ховаються від прямих променів сонця в міжгір'ях скель, норах гризунів, покинутих глинобитних спорудах. У ситуаціях, коли можлива зустріч із зміями, потрібно дотримувати запобіжні засоби. Тому, відправляючись в ліс, надіньте гумові чоботи, брюки, які не повинні щільно облягати ноги. Якщо на ногах черевики, то брюки заправте в них з напуском. Візьміть довгу палицю - посохнув для того, щоб розсовувати чагарники.

Пальму першості найсмертоноснішої тварини упевнено тримає така на перший погляд нешкідлива тварина, як москіт. Більшість комариних укусів тільки примушують Вас всього лише випробовувати свербіння. Але москіти ще переносять малярію, заражають через кров паразитом. В результаті ці маленькі шкідники відповідальні за смерть більш ніж трьох мільйонів чоловік в рік. На райони Африки на південь від Сахари доводиться 85-90 % цих випадків, в переважній більшості інфікуються діти у віці до 5 років. Смертність, як очікується, виросте удвічі впродовж наступних 20 років. У Росії тропічна малярія комарами не переноситься, вони до неї несприйнятливі. Але якщо ви після повернення з "жаркої" країни відчуваєте слабкість, випробовували втрату свідомості, нез'ясовні підйоми температури тіла, не полінуєтеся зробити аналіз крові на наявність малярійних плазмодій.



[10-03-04][Все для туристів]
Риболовля (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Історія виноробства в Ізраїлі (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Бродіння «блакитної» крові. Їдемо відпочивати.3 (0)
[09-08-31][Відпочинок за кордоном.]
Море на травневих. Моржам вхід заборонений (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (09-08-20)
Переглядів: 2565 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: