Вівторок
23-06-06
14:07

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Річка, народжена із ступні Вішну

Річка, народжена із ступні Вішну

Ганг - річка, священна для кожного індійця. Її назва неодноразово міняється залежно від місць, де вона протікає. У межі індійського Тибету потік льодовикової води, що стрімко мчить з гірської висоти в 4200 метрів, зветься Бхагираті і, перш ніж, подолавши дві з половиною тисячі кілометрів, він досягне моря, отримає безліч санскритських імен. Вони переводяться як «Дочка повелителя Гімалаїв», «Народжена із ступні Вішну» і тому подібне. Відпочинок у Карпатах

Шлях мільйонів
Мільйони індійців щорічно здійснюють паломництво до цього природного святилища. Шлях цих пілігримів находжений за багато сотень років: Бенарес, Аллахабад, Хардвар, Рішикеш - ось головні міста, які лежать на берегах Гангу в його середній течії.
Рано вранці автобус, набитий паломниками, йде із сплячого містечка, їм належить подолати 240 кілометрів по гірській дорозі, весь шлях лежить в межах штату Уттар Прадеш.

У передсвітанковому тумані раптово виникають фігури паломників.
Омившись у водах Гангу, вони пішки повертаються в свої селища, лежачі часом за декілька сотів кілометрів. Через плече у них перекинуті бамбукові жердини, прикрашені різноколірними гірляндами. До обох кінців коромисла підвішено по баклажці, наповненою водою з Гангу.

Коричнева і блакитна
Містечко Деварпрайяг, омиване з одного боку коричневими водами Бхагираті, а з іншої - блакитними - Алакнанди. Злившись тут, вони утворюють річку, яка і є Ганг. Швидкість течії тут така велика, що із ступенів дхатов - широких кам'яних сходів, ведучих до води

спущені ланцюги, щоб паломники, що здійснюють обмивання, занурюючись в хвилі, могли утриматися. Індуїсти вважають, що священне джерело Гангу - саме Бхагираті, що бере почало від льодовика Гомукх.

З благовоління Шиви
Ганг на санскриті жіночого роду - Гангу. І це не просто сентиментальна примха індійців. Як свідчить стародавня легенда, Небесна річка Гангу з благовоління Шиви зійшла на землю для того, щоб піддати очищенню прах 60 тисяч синів пануючи Сагари, які були уражені за непомірну гордість і гріхи.
Покинувши гірські лабіринти Гімалаїв, вона спустилася до їх підніжжя і далі - через північні рівнини - відправилася на південний схід. У стародавній книзі учення «Пуранах» мовиться, що Гангу витікає з пальця на нозі Вішну і, що річка була спущена з небес завдяки молитвам пануючи Бхагиратха, чиїм предком був Сагара. Звідси назва, під якою відома ця річка, - Бхагираті.
Згідно переказу, Ганг був розгніваний тим, що його спустили з небес, і Шива, послухавши благання

Бхагиратха, підставив своє чоло, щоб врятувати землю від страшного удару. Річка приборкала свій біг в його густому волоссі, і Шива заслужив ім'я Гангадхара, тобто «Підтримуючий Ганг»...

Що звільняє від гріхів
В кого б не вірував паломник, він твердо упевнений, що ритуальне обмивання в Гангу звільнить його від гріхів.
«Якщо кістки покійного занурити до Гангу, - мовиться в священному для індусів епосі «Махабхарата», - те він досягне небес. Навіть того, хто грішив все своє життя, чекає Вішнупада (небеса), якщо він поклонявся Гангу. Подих вітру, що стикався з водою Гангу, відносить всі гріхи». Індуїсти ще називають Ганг «Дасахара», що означає що «Змиває десять гріхів».[11-01-17][Все для туристів]
З Чорного Черемоша в Білу Тису. Через Стіг (0)

[09-09-19][Яремче]
Стрибок над Водоспадом ПРобій в Яремче р. Прут. (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
У нетрях Амазонки (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Курорти Білорусі 2 (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-14)
Переглядів: 1091 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: