Субота
23-06-03
23:15

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Сербія: відпочинок і лікування

Сербія: відпочинок і лікування

Практично кожна країна здатна запропонувати свій варіант оздоровчого відпочинку, причому, як правило, це і стандартні лікувальні процедури, і так зване ноу-хау. Тому, враховуючи велику кількість пропозицій, знайти саме свій курорт непросто. В основному туристи їдуть у відомі, перевірені місця, такі як Карлови Вари. А тим часом в Європі немало курортів, не поступливих тим же чеським, але з ряду причин мало відомих українським громадянам.


Римські джерела

Популярна в радянські часи Сербія (частина колишньої Югославії) - одна з небагатьох країн, чиї природні особливості, не дивлячись на невелику територію, украй різноманітні, а кількість гарячих і холодних натуральних джерел лікувальних вод обчислюється сотнями. Практично всі сербські джерела відомі ще з часів розквіту римської цивілізації. Саме навколо лікувальних джерел розвивалися спочатку стародавні римські, а потім і середньовічні сербські міста. Одне з найстародавніших сербських джерел пробивається назовні крізь 300-метрову товщу землі. Відпочинок у Карпатах


Банячи - це не те, що Ви подумали

Лікувальні і оздоровчі курорти в Сербії називаються просто і зрозуміло - "банячи". У країні є більше 40 подібних "лазень" і 25 оздоровчих центрів. Найбільш популярні процедури, що практикуються в Сербії, допомагають справитися з ревматизмом, серцево-судинними захворюваннями, розладами органів травлення і шкірними проблемами. Також на курортах доступна велика кількість загальних оздоровчих процедур і процедур, пов'язаних з поліпшенням зовнішнього вигляду. Деякі курорти можуть запропонувати купання в джерелах, рівних яким немає більше ніде.


Єдиний в світі

На відомому сербському курорті Врнячка-баня, що входить до числа кращих європейських курортів, є єдине в світі термальне джерело, в якому температура води рівна температурі людського тіла. Всього у Врнячка-бане є п'ять джерел, зокрема вуглекислі геотерми і лужні і вуглекислі холодні (14-27°с) води. Цей курорт пропонує особливі програми лікування захворювань органів травлення, цукрового діабету, хвороб підшлункової залози, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів, виразки шлунку і дванадцятипалої кишки. Крім того, там можна відновитися після гепатиту А. Среді загальних оздоровчих процедур, пропонованих у Врнячка-бане, слід назвати боротьбу з ожирінням. Тут доступна повна перевірка організму, причому з перспективою поліпшення здоров'я. У Врнячке-бане ще в 1970 році була сформована перша служба правильного харчування. З тих пір вона завжди приходить на допомогу і діабетикам, і людям, страждаючою надмірною вагою.


Іони - застава здоров'я

Девіз курорту Соко-баня такий: "Приїхав старим - виїдеш молодим". Завдяки географічному положенню і висоті над рівнем морить в тутешньому повітрі міститься найправильніша кількість іонів. Курорт розташований на схилах гір Ртань (1560 м) і Озрен (1074 м). Як атмосфера Соко-бани, так і більше сотні лікарів допомагають справитися з астмою, психоневрозами і радикулітом. Здоровим людям курорт теж буде недаремний, в оздоровчих центрах є, наприклад, спеціальні школи для тих, хто вирішив кинути палити і для охочих відрегулювати вагу тіла. Найсучасніші методи діагностики і лікування поєднуються з водними процедурами. Водолікування проходить в декількох басейнах з температурою води 28-48°с.


Нервовим сюди

Курорт із забавною назвою Баня-ковіляча, що у гори Гучево, знаменитий своїми водами і грязями з багатим змістом сірі і залоза. Цей курорт знаходиться в так званій зоні низького розташування, всього 125 м над рівнем морить. У лікувальному центрі Баня-ковілячи застосовують водолікування, грязелікування, магнітотерапію, підводний масаж, терапію лазером, водокінезітерапію і кінезітерапію, електролікування, кріптолеченіє і так далі Все це дозволяє добитися серйозних результатів при профілактиці і боротьбі з хворобами опорно-рухового апарату, ревматизмом, порушеннями центральної нервової системи і гінекологічними захворюваннями. Крім того, цей курорт вважається одним з кращих для реабілітації при посттравматичних і післяопераційних станах.


Жучки-павуки

Курорт Баня-каніжа знаменитий не тільки своїми лікувальними процедурами, але і унікальним природним явищем під назву "Цвітіння річки Тиси". Щороку, на початку літа, над річкою з'являється величезна кількість комах, що живуть всього декілька годин. Це так незвично виглядає, що і порівняти не з чим, а самі серби навіть вирішили хоч яким-небудь способом продовжити комахам життя, і в парку курорту з'явився пам'ятник, який так і називається, - "Цвітіння Тиси". Що стосується лікування, то в першу чергу купання в мінеральних водах Баня-каніжі корисно людям, страждаючим ревматизмом, хворобами центральної нервової системи, а також від наслідків травм опорно-рухового апарату. На курорті є три джерела: два з лужними водами температурою 21-57°с і один - з водою, що містить з'єднання натрію і вуглеводнів, температура якої коливається від 64 до 78°с.


Безвітряя корисне для крові

Курорт, що знаходиться на горі Златібор, відомий специфічним поєднанням середземноморського і континентального клімату. Крім того, на плато, де розташований курорт, завжди практично безвітряно. Природні умови, навіть без спеціальних лікувальних процедур, дозволяють поліпшити склад крові: збільшити зміст гемоглобіну і червоних кров'яних тілець. Оздоровчий центр, розташований на схилі Златібора, займається профілактикою і лікуванням захворювань щитовидної залози, порушень обміну речовин, а також традиційним для сербських курортів відновленням після травм опорно-рухової системи. Крім лікувальних процедур кожен курорт пропонує послуги розвиненої інфраструктури: велика кількість кафе і ресторанів, місць для проведення конференцій, спортивних об'єктів.


Сади, ліси, монастирі

Оскільки майже всі джерела Сербії відомі з давніх часів, на більшості курортів збереглися давньоримські і середньовічні пам'ятники архітектури, зокрема монастирі і церкви. Величезні прекрасні сади і ліси теж є надбанням практично кожного сербського курорту.

Не дивлячись на багаті можливості і умови, не поступливі багатьом європейським країнам, відпочинок і лікування в Сербії порівняно дешеві. Але через відсутність чартерних рейсів в цю країну авіаквиток обходиться як мінімум в третину вартості турпакета. В середньому двотижневий тур на одному з лікувальних курортів в дуже якісному готелі 3* стоїть, включаючи всі витрати, у тому числі і переліт, і живлення, і декілька лікувальних процедур, менше 900 євро.[10-01-23][Все для туристов]
Три дня снежного безумия (0)

[09-08-31][Відпочинок і поради]
Абхазія - чи варто туди їхати цього літа (0)
[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
Пекін - тут варто побувати хоч би раз в житті! (0)
[09-09-18][Відпочинок і поради]
Развитие строительства и рынка недвижимости в условиях финансового кризиса (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-31)
Переглядів: 2346 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: