Понеділок
23-06-05
14:34

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

ОАЕ: можна і не можна

 ОАЕ: можна і не можна

Не дивлячись на те, що Емірат Дубай завжди був відомий своїм лібералізмом і достатньо релігійною терпимістю, і що прибуває сюди вперше, і що постійно проживає тут необхідно завжди пам'ятати про те, що Об'єднані Арабські Емірати - мусульманська країна. Без елементарних знань про іслам, звичаї і традиції народу, з яким належить жити і працювати пліч-о-пліч, неможливо досягти успіху в бізнесі, налагодити ділові відносини і навіть - просто добре відпочити.

Підпорядкування волі Бога
Слово "ІСЛАМ" буквально перекладається з арабської мови як "підпорядкування волі Бога". Іслам - друга по числу віруючих світова релігія. Послідовники Ісламу, мусульмани, вірять в єдиного, всемогутнього, усюдисущого, всезнаючого і вічного Бога, аллах. Вони вважають, що з моменту створення світу всім, до дрібниць, управляє Його воля і розум.

Мусульмани шанують "посланників аллаха": пророків Адама, Ниючи, Ібрахима, Мусу, Іссу (відоміших християнам як Аврам, Мойсей, Ісус і так далі) і багато інших.
Але останнім в низці пророків, до кінця століть, "друком аллаха", вони визнають Пророка Мухаммеда (570-632). Слід пам'ятати, що ім'я це не прийнято вимовляти всує, а вже якщо Воно вимовлене, то наголос ставиться на другий склад, а потім додаються слова, що прославляють Його ім'я.
Відпочинок у Карпатах

Пророк Мухаммед - основоположник Ісламу. Його Учення викладене в священних для кожного мусульманина Корані і Сунне. У Корані, крім всього іншого, визначені основні норми поведінки і звичаї мусульман з моменту народження до кончини, Шаріат. Саме тому законодавства більшості арабських країн (і зокрема - ОАЕ) цілком базуються на принципах, посланих Пророкові Мухаммеду Всемогутнім аллахом. "Шаріат" в перекладі з арабської мови означає "стежина, по якій слід йти" або "дорога до води". Він охоплює всі аспекти життя: духовну, матеріальну і побутову.

Мусульманам наказано здійснювати молитву п'ять разів на день. Час для молитов непостійно, тому повідомляється в газетах, по радіо і телебаченню щодня. Повний розклад молитов на рік вперед можна отримати в Міністерстві Інформації і Культури. Заклик до молитви чується з мінаретів мечетей, посилений гучномовцями. Якщо час молитви застав мусульманина далеко від мечеті або пристосованої для цього кімнати, він може зробити цей обряд в будь-якому місці, дотримуючи ряд формальностей, одна з яких - неодмінне звернення у бік мекки.

Без коментарів
Непристойним вважається витріщатися на людей, що моляться, бродити або стояти перед ними, фотографувати або знімати на їх відео- або фотокамері під час намазу, заходити в мечеть в зухвалому одязі.
Постарайтеся утриматися від коментарів з приводу доцільності п'ятиразової молитви, поста, жіночого одягу і арабських жінок взагалі. Навіть якщо багато що вам здається дивним і навіть смішним, пам'ятаєте: на арабському світі ці традиції непорушні і формувалися протягом століть.
Рукостискання у арабів - знак особливої дружелюбності і розташування, тому воно декілька продолжітельнєє, чим у європейців і американців. Прощаючись, не забудьте обмінятися рукостисканням. З дорогими Вам людьми - двома руками. Не намагайтеся першим подати руку жінці-мусульманці. Якщо це допустимо, вона сама
зробить це.

Кожен гість від Бога
У арабів прийнято зустрічати гостя сподіваємося, кавою або прохолодними напоями. На Сході дуже дорожать і гордяться стародавніми традиціями гостинності, тому відмова від пригощання може бути сприйнятий як образа або неповага до будинку господаря.
Брати і пропонувати їжу і напої або які-небудь предмети слідує ТІЛЬКИ правою рукою.
Кава, як і чай, подаються до столу вже солодкими, але без молока, в маленьких стаканчиках без ручки. Особливо добре освіжає арабський чай з травами в жаркий літній день.

Одяг і традиції
Перед входом в житлі необхідно роззути. Що украй викликає і образливим для араба вважається вид обернених в його сторону підошов співбесідника, що сидить навпроти.
Повсякденним офісним чоловічим одягом для іноземців є легкі брюки, сорочка і краватка. Піджаки надягають лише в особливо урочистих або офіційних випадках. Жінкам наказує носити в офісі легке плаття або блузу з довгим рукавом і спідницю. У місті Дубай, де майже круглий рік панує літо і жара, не існує, як в багатьох ісламських країнах, строгих обмежень на жіночий одяг. Проте, з поваги до місцевих традицій, слід уникати носіння дуже відкритого плаття, що викликає.
На пляжі і в басейні дозволено знаходитися в купальних костюмах. Пані не рекомендується знаходитися без верхньої частини купальника.

Щоб уникнути неприємностей, постарайтеся, щоб при фотографуванні в місті Ви випадково не відобразили військові об'єкти і будівлі, поліцейську ділянку або арабських жінок.

Ввічливість - закон
В бесіді з арабом, навіть якщо ви давно і дуже добре його знаєте, постарайтеся ніколи не ставити питань про його дружину. При обміні словесними люб'язностями допустимо лише ввічливо справитися про сім'ю.
Завжди необхідно пам'ятати, що Дубай - місто молоде в прямому і переносному сенсах, місто космополітичне, в якому переважає арабська молодь, що здобула освіту або що довго жила на Заході, і тому, м'яко кажучи, що не завжди строго дотримується ісламських звичаїв. Проте, не вони визначають загальний клімат і унікальну атмосферу в цьому дивовижному місті.

Де б Ви не знаходилися - з повагою відноситеся до прийнятих в країні суспільним і культурним нормам.
Англійська мова в місті Дубай є мовою міжнаціонального спілкування. Проте, якщо Ви, іноземець, заговорите арабський, це дозволить Вам без ключа відкрити багато дверей і відразу заслужити особливу пошану у місцевих жителів.[09-11-01][Все для туристов]
Сувениры - Домой? (0)

[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
Spa-столица Азії (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
«Еко» і «зелений» ваші брати навік (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Чим пригостить Доміникана? (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1228 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: