Вівторок
23-06-06
15:43

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Польща: скарби миру

Польща: скарби миру

У 1927г. на конференції ЮНЕСЬКО в Парижі була прийнята конвенція про охорону культурної і природничонаукової світової спадщини. Відповідно до конвенції створений Перелік світової спадщини ЮНЕСЬКО, в який входить більше напівтисячі об'єктів різних країн: цінні пам'ятники старини і міські комплекси, льодовики і печери, національні парки і святині. У Польщі знаходиться 8 пам'ятників з цього переліку. Ось вони:

Варшавське Старе місто.Він був відновлений з руїн після другої світової війни. Копітка реконструкція велася на основі старих планів, малюнків і описів. В результаті на місці зруйнованого кварталу піднявся архітектурний комплекс, більш схожий на середньовічний оригінал, чим довоєнний. Відпочинок у Карпатах

Королівський Краків.Це найбільший в країні пам'ятник історії і культури. Якщо Вавель втілює душу Кракова і всієї Польщі, то серцем Кракова називають Старе місто. Крім того, в перелік ЮНЕСЬКО включені стародавнє поселення ремісників Страдом і Казімеж, що був колись містом польських євреїв.

Соляні копальні Велічки. Це семиповерхове підземне місто. Туристський маршрут проходить на трьох рівнях через прикрашених соляними скульптурами зали з галереями і озерами. А на стометровій глибині тут влаштовують банкети і бали.

Середньовічна Торунь. Серед декількох сотів готичних будівель - будинок, де народився знаменитий астроном Микола Коперник.

Замок хрестоносців в Мальборке. Колись тут була столиця держави Тевтонського чернечого ордена. Тепер 700-річний замок відновлений і перетворений на музей.

Город-крепость Замосць. Його унікальність в тому, що він будувався в чистому полі як міський архітектурний комплекс: Ян Замойський, права рука короля Стефана Баторія, захотів влаштувати тут свою резиденцію. Талановитий проект міста належить італійцеві Морандо.

Освенцим-бжезінка (Аушвіц-біркенау). Найбільший гітлерівський концтабір вирішено зберегти в недоторканності, як нагадування про досконалий тут злочин проти людства.

Біловезький національний заповідник. Розташований на території двох держав - Польщі і Білорусії. Цей найбільший в Центральній Європі лісовий масив зберігся в первозданному вигляді. Символ Біловезької пущі - зубр, найкрупніша тварина в Європі.

І ще два об'єкти чекають включення в перелік - Старе місто в Гданьську і Кальварія - Зебжідовська, друга після Ясногурськой польська святиня.[10-03-16][Все для туристов]
В горы - трамваем (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Загадки Wellness і SPA (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Визначні пам'ятки, головні місця Латвії (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Гримуча змія на обід. Кухня Мексики (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1185 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: