Вівторок
23-06-06
14:58

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Польща

Польща

Польща розташована в самому центрі Європи, на перетині шляхів із заходу на схід і з півночі на південь. Польща - це країна із старими традиціями, бурхливою історією, справжня скарбниця пам'ятників культури.

Відпочинок в Польщі різноманітний. Для любителів природи - пляжі Балтійського моря, і незабутні екскурсії в дюни. Поклонникам водного спорту - відпочинок на мазурських озерах в оточенні живописної природи. Туристам, що віддають перевагу активному відпочинку, - пряма дорога в гори - Польські Татри з їх цілющим гірським повітрям.
Але Польща - це не тільки різноманітні природні умови для відпочинку. Перш за все, це країна із старими традиціями, бурхливою історією, справжня скарбниця пам'ятників культури.

Столиця Польщі - Варшава - розташована на берегах Вісли в центральній частині країни. Це найкрупніше місто Польщі. Під час Другої Світової війни місто було повністю зруйноване. Різноколірні варшавські кам'яні будинки, оточені кріпосними стінами, костьоли і прекрасний Королівський замок - все це є результатом відновних робіт в післявоєнні роки.

Сучасна Варшава розділена річкою Віслою на дві половини, що відрізняються один від одного, - Старе Місто, де розташовані сучасний центр міста, а також велика частина визначних пам'яток, і східну сторону річки, що охоплює що не представляють особливого інтересу житлові приміські території і діловий округ.

Варшавське Старе місто, занесене ЮНЕСЬКО в список пам'ятників міжнародного значення, є своєрідною «візитною карткою» Польщі.

У 60 кілометрах на захід від Варшави розташована Желязова Воля, в якій народився Фрідерік Шопен. Красива садиба, оточена парком з обширними зборами дерев і чагарників, привезених з різних куточків Польщі, - нині будинок-музей композитора. Відпочинок у Карпатах

Торунь - батьківщина Миколи Коперника, а також крупне середньовічне ганзейський місто і одна з резиденцій лицарів-хрестоносців. Тут зберігся один з найбільших в Польщі комплексів готичної забудови.

Краків - колишня столиця Польщі і одне з прекрасних європейських міст. У межі Старого міста, розташованого в кільці парків Планти, збереглося декілька сотень цінних архітектурних пам'ятників, а краківське Старе місто (з Вавелем, районами Казімеж і Страдом) включене ЮНЕСЬКО в список дванадцяти цінних пам'ятників світової спадщини культури.

Гдиня - один з найкрупніших портів Балтійського моря. Оскільки місто відносно молоде, пам'ятників старизни тут практично немає, зате безліч музеїв - Військово-морський музей, Океанографічний з морським акваріумом, Музей міста, Морський музей з відділенням на військовому кораблі «Блиськавіца» часів Другої Світової війни і справжній парусник, також перетворений на музей.

Вроцлав - одне з якнайдавніших польських міст, розташований на річці Одру. Це найбільший промисловий, торговий, науковий, культурний і туристичний центр в південно-західній частині країни.

Безліч цікавих пам'ятників архітектури знаходиться в містах, які в XIII-XIV вв. належали Тевтонському ордену: прекрасний замок резиденції госпітального ордена Пресвятої Діви Марії в Мальборке, укріплений кафедральний комплекс у Фромборке, замокнув в Голубь-добжіне, де і зараз проходять рицарські турніри, міські зміцнення в Пачкове, палацово-паркові комплекси Курпік під Познанню, Вілянув під Варшавою і Ланцут на південному сході.

У Уязде знаходяться розвалини величезного замку Кжіштопор, побудованого по аналогії з календарем, - 365 вікон і 52 зали. У Курнику височіє замок велікопольських магнатів Гурко (XV-XVII вв.). Не менш цікаві реконструйований замковий комплекс в Ленчице, похмурий прусський замок в Познані, замокнув (XV в.) в Лещно, замок-музей у Велічке, відновлений тевтонський замок в Кентшине і множині інших.

Привертають своїм колоритом і безліч невеликих міст: Казимеж-дольный на річці Вісла, Кшенж і Лагов в Нижній Силезії, Шидлов і Опатов в Келецком воєводстві, острів Ледніцкий, Тшемешно, Лешно і Стшельно на стародавньому «шляху і ін. Пястовськом»

У країні є всі умови для активного відпочинку і заняття спортом. Регіон Балтіки і Помор'я - це понад 500 кілометрів піщаних морських пляжів з поясом прибережних дюн, янтарні поклади, прекрасні умови для водних видів спорту, сотні озер (Лебсько, Гардно, Жарновецке, Віцко, Бук, Ямно і ін.), чисті річки, багаті ліси і живописні горби. На березі моря є безліч курортних містечок - Дарлувко, Дзввіжіно, Колобжег, Криніца Морська, Леба, Мендзиздроє, Нехоже, Реваль, Свіноуйсьце, Устка, Ярославец і безліч національних парків.

На північному сході, в Мазурському і Ломжінськом воєводствах, третину території займають густі ліси, в яких створені знамениті національні парки, - Біловезький, Бебжанський, Нарвянський, Парк Книшинськой пущі та інші, а також тисячі чистих озер.

Відпочинок в Польщі це ще і чудова можливість поправити здоров'я на численних лікувально-оздоровчих курортах. Польські курорти лікують найрізноманітніші захворювання. Найбільш відомі бальнеологічні курорти Бусько-здруй в 90 кілометрах від Кракова, Колобжег на Балтійському побережжі, Криніца Гурська в Сондецких Беськидах, Лендек-здруй в Східних Судетах, Полчин-здруй на Дравськом поозерье, Рабка в Західних Беськидах, Душникі-здруй, Кудова-здруй і Поляніца-здруй біля підніжжя Їдалень і Бистшицких гір, Устронь у верхів'ях Вісли, Цепліце Сленське-здруй, а також Цехочинек - найбільший бальнеологічний і грязьовий курорт країни в 35 кілометрах від Торуні.

Сопот - один з найпрестижніших курортів балтійського побережжя. Тут цікаві щонайдовший в Європі півкілометровий мол, комфортабельний комплекс Північних купалень, знаменита Лісова опера (1909 р.), в якій проводиться Міжнародний фестиваль пісні, двокілометрова смуга Північного парку і головна вулиця міста, - Бохатерув Монте-кассино.

У підніжжя Польських Татр на півдні країни розташована «зимова столиця» Польщі - Закопане. На висотах від 850 до 1120 метрів створено більше 60 кілометрів чудово підготовлених трас різної складності, мережі підйомників, безлічі атракціонів, музеїв і Національний парк Татр площею 211,6 кв. км. Для альпінізму і треккинга прокладені траси до вершин Гевонт, Губалувка, Каспрови Верх, Копа Кондрачка, Малолачняк, Чемняк і ін.[11-01-16][Все для туристів]
Гірське місто Львів (0)

[09-08-22][Відпочинок і поради]
Їдемо дивитися на жирафів, водопади і корали (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Маврикій: острівні визначні пам'ятки (0)
[09-07-31][Відпочинок і поради]
Сонце або сніг? Що вибрати? (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1860 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: