Понеділок
23-09-25
11:59

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Головна » 2009 » Жовтень » 10 » Чому "Вечір в Карпатах"
17:59
Чому "Вечір в Карпатах"

Як народилась назва "Вечір в Карпатах"
 
Дві таємниці приховує наша назва "Карпати" і "Вечір":
 
1. "Карпати" - таємничі молоді гори, які манять своєю велеччю і неприступністю. Про них складають пісні і легенди, у них закохуються та присв'ячують своє життя. Але попри  всю красу та велич наших гір, слово "Карпати" має багато інших трактувань. Людина почувши слово "карпати" зразу думає про гори, природу і відпочинок.
 
2. "Вечір" - один з найпривабливіших, таємничих періодів дня. Почувши про нього, всі одразу думають про відпочинок після робочого дня. Ще з давніх- давен люди поклонялися язичницьким Богам. Серед яких - могутній Бог  "Вечірніх сутінок". Його задобрювали різними дарами, щоб заспокоїти його прекрасну дружину "Ніч".
 
Отже, перед тим, як реєструвати сайт в інтернеті, мені довелося роздумувати над його назвою. Звісно, я переглядав сайти, їхні назви і замітив, що всі їхні назви складаються з одного слова. Тут і постала дилема, яким таким одним словом охарактеризувати свій проект? Після довгих роздумів, появилося декілька варіантів: Котедж, Відпочинок, Карпати, Яремче чи Домік. Роздуми над вибором заводили мене в тупік, і тут одного зимового вечора було вирішино полюбому зупинитися над словом "Карпати". На небі почали з'являтися перші зорі і я подумав: "Який класний Вечір". Після чого відразу прийшло на думку назвати сайт "Вечір в Карпатах". Але ж як бути - це два слова? Посидівши в інтернеті, я зрозумів, що два слова в назві сайта - це не так вже і погано. Відразу хочу сказати, що ми не говоримо про назву на сторінках, а говоримо про назву проекта для реєстрації -
www.vechervkarpatah.at.ua.
 
Тому, шановні гості, сайту краще запам'ятовувати його україномовну назву "Вечір в Карпатах", а знайти нас дуже просто: напишіть цю назву в любій пошуковій системі і ми будемо на першому місці, саме так найкраще розказувати про нас своїм друзям та знайомим.
 
Багато хто міг подумати, що назва походить від мого прізвища "Вечер" але в назві написано по українськи "Вечір" .
 
Напишіть відгук, чи подобається Вам назва?
 
Автор: Вечер Сергій Романович[10-10-10][Все для туристів]
GPS: нові горизонти в туристичній справі (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
ОАЕ: можна і не можна (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Бразилія: головна визначна пам'ятка (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Шенбрунн - прекрасне джерело (0)


Переглядів: 1214 | Додав: vechervkarpatah | Теги: Вечір в, вечір в карпатах, Вечер в, Вечер в Карпатах, вечір, вечер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: