Понеділок
23-03-27
06:03

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Відпочинок у Карпатах влітку

Відпочинок у Карпатах влітку

Відпочинок в Карпатах влітку відкриє вам медову пишність різнотрав'я високогірних лугів і хвойну корону гірських вершин. Збір грибів та ягід, кінні тури гірськими стежками, відпочинок на берегах швидкоплинних річок і веселкове сіяння розкішних водоспадів. Все це Вам можуть подарувати Карпати

отдых в карпатах зимой
Велич Карпатських гір

Відпочинок у Карпатах влітку  – це неповторний колорит гуцульських легенд і повір'їв, розказаних у пастушачого багаття. Вишукане майстерність традиційних народних промислів. Карпати - найбільш екологічно чистий регіон, куточок дикої, незайманої природи України.

Відпочинок у Карпатах влітку  – Відпочинок в Карпатах влітку - ідеальний варіант, який дозволить поєднати активний відпочинок і спокійне споглядання красивих гірських пейзажів. Безліч музеїв, храмових споруд, самобутня архітектура, фестивалі - дадуть Вам можливість відпочити душею і зануритися в неповторний колорит Гуцульського краю.

Відпочинок у Карпатах влітку – найбільш доступний у фінансовому відношенні і найцікавіший у плані спілкування з приймаючою стороною. Тут завжди зрозуміють Ваш менталітет і культурні інтереси, на відміну від закордонних курортів. Крім того, відпочинок в Карпатах не вимагає віз та закордонних паспортів.

Відпочинок у Карпатах влітку зарядить вас бадьорістю і здоров'ям на весь рік. Тисячолітні традиції і неповторна природа в поєднанні з дуже зручною туристичною інфраструктурою порадують Вас і Ваших рідних. Літня відпустка, проведений в Карпатах, стане незабутнім і буде ще багато місяців повертатися до вас приємними спогадами.

Відпочинок у Карпатах влітку  – це відпочинок на лоні незайманої природи, серед чистих гірських річок і чарівних димчастих вершин. Кришталеві озера, ловля форелі в швидких гірських річках, сплави на плотах, підйом на г.Говерла (2061 м) і г.Петрос (2020 м), карпатські смереки, цілюще гірське повітря - все це чекає на вас у Карпатах...


[10-10-17][Все для туристів]
Моршин (0)

[09-08-22][Відпочинок і поради]
Купальники-2008 - стрінги і бікіні терплять фіаско (0)
[09-09-19][Карпати]
Зимові Краєвиди Карпат. (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Новий рік по-східному.! (0)