Вівторок
19-10-15
20:55

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

На озері несамовите у Яремче

На озері несамовите у Яремче

Привидів не бачили, але перестрашилися сильно. На Несамовитому в 1993-му. Тоді я зрозуміла, чому його Несамовитим називають. Спочатку був сильний вітер, а потім здалося, наче хтось ходить, але з намету ми боялися визирнути. Надворі лишалася гітара, так у неї струни грали.

Ще моя подруга ходила в похід в тому ж 1993-му, вони ночували на якійсь старій заставі по дорозі з Гути на Сивулю (точне місцезнаходження вона сказати не може, може, хтось із форумчан чув про те місце). Двоє хлопців і четверо дівчат настільки були переполохані тою ніччю, що просто зійшли з маршрута. Ні, привидів не бачили, але відчуття було якесь моторошне, наче там відбувалося щось дуже погане. Причому це підтверджували і розсудливі сміливі хлопці.

Цілком випадково дізнався про "БЛУДНИЙ ГРУНЬ" (блудний грунт) облизу однієї популярної туристичної стежини, що пролягла в руслі ріки Жонка, поблизу Яремче. При дорозі табличка - "БЛУДНИЙ ГРУНЬ", розпитався лісових хлопців ( лісничих) і з'ясувалось - грибне, спокійне тихе і трішечки моторошне місце, в якому втрачається орієнтація, котлован в міжгір'ї, навколо дерева і гірські верхів'я без прив'язки до щогли ретрансятора, гуцульских хаток, стежин. Місцеві не заходять туди, хіба по незнанню, а потім розповідають про неприємні переживання. Ось таке трапляється.
   

[10-12-28][Все для туристів]
«Колійовий автобус» до Ворохти (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
«Еко» і «зелений» ваші брати навік (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Як не впасти в грязь особою. Ради мандрівникові в Малайзії (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австралія: особливості національної кухні (0)