Понеділок
23-03-27
06:28

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Яремча - це відомий курорт.

Яремча - це відомий курорт.

Яремча - це відомий курорт. Тут знаходяться близько ста мінеральних джерел, що складає приблизно одну третю всіх джерел Франківська. Основний лікувальний засіб курорту - це вуглекислі гідрокарабанатно-натрієві мінеральні води "Поляна Квасова" і "Лужанська", "Поляна-Купіль", що робить відпочинок в Яремча дуже популярним.

 

Яремчанський р-н, розташований в гірській зоні Карпат, має безліч красот. Піднімаючись на вершину гори Двоголовий Стій ви можете побачити половину області. Кришталевими струмочками мчаться вниз річки Боржава, Латориця, Свалявка і Пеня, з яких три беруть початок в Яремчанському районі.

 

Лікувальна база санаторіїв оснащена сучасним устаткуванням. Відпочинок в Яремча це мінеральна вода, дієтичне харчування, фізичні вправи, прогулянки на чистому повітрі, які складають комплекс для лікування цукрового діабету, хвороб травної системи, хронічного гастриту і коліту, опорно-рухового апарату, нервової, серцево-судинної системи, обміну речовин, шкіри, супутньої патології шлунково-кишкового тракту, системи сечовиділення.

 

Яремча знаменита як туристичний центр - тут є куди піти і що подивитися. Саме це привертає сюди велику кількість туристів. З часом на сторінці Яремча будуть розміщені визначні пам’ятки, туристичні маршрути, фотографії цікавих місць.

 

[11-01-17][Все для туристів]
Cиняцько-вулканічні перипетії (0)

[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Сербія: визначні пам'ятки (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Це треба бачити. Куба (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Риба-місяць і індонезійський дайвінг (0)