Неділя
23-05-28
15:36

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

6. РЕКОМЕНДАЦІЇ СОТ ПО СПРОЩЕННЯ ТУРИСТСЬКИХ ФОРМАЛЬНОСТЕЙ


6. РЕКОМЕНДАЦІЇ СОТ ПО СПРОЩЕННЯ ТУРИСТСЬКИХ ФОРМАЛЬНОСТЕЙ

СОТ регулярно дає необхідні рекомендації щодо спрощення туристських формальностей. Раніше при Виконавчому Раді СОТ був Комітет зі спрощення формальностей, який відповідав за весь комплекс питань, пов'язаних з проблемами пересування туристів, як в міжнародному, так і в національному масштабах. У жовтні 1994 р. він був об'єднаний з Комітетом з безпеки в туризмі і став називатися Комітетом СОТ за якістю туристичного обслуговування. На засіданнях Комітету розглядаються підходи до розробки заходів з безпеки та захисту туристів, заслуховуються доповіді про необхідність мати туристську поліцію у великих туристських центрах тієї чи іншої країни на основі вже наявного досвіду інших держав у цьому напрямку.

СОТ приділяє особливу увагу необхідності проведення дипломатичної конференції, на якій передбачається розглянути підготовлений проект і прийняти в перспективі Міжнародну конвенцію щодо спрощення туристських поїздок і перебувань, де будуть чітко позначені рекомендації щодо спрощення прикордонних, митних, санітарних, валютних та інших формальностей і процедур.

Великі міжнародні туристські асоціації також приділяють увагу впорядкуванню туристських формальностей і підвищення безпеки туризму. Наприклад, Пата - Туристська асоціація країн Азії і Тихого Океану, однією з найважливіших своїх цілей ставить "сприяння у встановленні співробітництва з питань спрощення прикордонних формальностей, валютних та митних правил та інших норм".

Слід також сказати, що в Підсумковому документі Віденської зустрічі представників держав - учасниць Наради з безпеки та співробітництва в Європі йдеться про необхідність сприяння держав в організації туристичних поїздок, скорочення до мінімуму часу розгляду клопотань про такі подорожі, а також приділяти серйозну увагу пропозиціям про укладання угод щодо видачі багаторазових віз та спрощення туристських формальностей.

Спрощення туристських поїздок і подорожей - це всебічно продумана і скоординована політика держави і дії його конкретних урядових органів, в першу чергу національної туристської адміністрації з розвитку і заохочення турпоїздок, забезпечення туристів необхідної соціальної та економічної захищеністю, а також кваліфікованої медичної та іншої допомогою, охороною їх майна, здоров'я, особистих прав і гідності. Природно, дана діяльність повинна проводитися в тісному контакті з самими туристичними організаціями та асоціаціями, без цього постійної взаємодії позитивного зрушення в сфері туризму бути не може.

У проекті Будапештської конвенції щодо спрощення туристських подорожей, поїздок і перебувань (березень 1989 р.), текст якого майже повністю увійшов у згадану Гаазьку декларацію по туризму, були визначені основні принципи: "Кожна Договірна Сторона зобов'язується спрощувати індивідуальні та організовані групові турпоїздки і перебування" , але разом з тим там же говориться, що "жодне з положень Конвенції не може бути витлумачено, як перешкода Договірної Стороні вживати тимчасових заходів, які ця Сторона вважає необхідними для збереження правопорядку і безпеки. Про введення таких тимчасових заходів повинні негайно бути проінформовані інші Сторони ".

Рекомендується також всім країнам за аналогією зі структурою СОТ створити Національний орган (Комітет з якості туристського обслуговування), який "зобов'язаний координувати діяльність з упорядкування та спрощення положень, формальностей і процедур, які зачіпають туристські подорожі, поїздки та перебування туристів".

Слід зазначити, що в області спрощення організації туристських поїздок СОТ діє в тісному контакті з Міжнародною організацією цивільної авіації (ІКАО), Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), Міжнародною морською організацією (ММО), Радою митного співробітництва (СТС) та іншими організаціями. За аналогією з цим робота Національної туристської адміністрації тієї чи іншої країни повинна проводитися в тісному контакті і взаємодії з усіма іншими зацікавленими міністерствами і відомствами.

Зміст


[10-01-23][Все для туристів]
Гуцульська коляда (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Казахстанський Алтай (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Ніагара: водопад і вино (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Замбія: природу у визначній пам'ятці! (0)