Понеділок
24-05-20
18:25

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Фотоальбом гостинного двору


 Фотоальбом.
Гостинного двору
_________________________________________________________________________

Фото № 10. Білий гриб "Карпатський". Фото зроблене в Осінній період. Білий гриб росте в сосновому та смерековому лісі. На передньому плані кусочки гілочок буку. В Літній та Осінній період, відпочиваючи у нас, Ви можете їх збирати, готувати, їсти та любуватись.

 

Фото № 11. Хребет "Горгана". Могутній Горганський хребет, манить своєю величчю та красою. Наша Вам порада, якщо ви приїхали в Яремче обов’язково сходіть на цю вершину. На "Горган" виходити складніше ніж на "Говерлу". Та Ви ніколи не пожалієте про свій вибір. Краса навколо Вас.

 

Фото № 12. Вихід на Буковицю. Схил приблизно 60-70 градусів. На фото неповторна поляна Буковиці. Вид з низу. В літній період трава досягає 50-см, навколо велике насадження смереки та сосни. Зустрічається: "Бук", "Ожина", "Береза", "Модрина", "Ромашка польова", "Вільха" "Малина", "Суниця", та багато іншого.

Фото № 13. р. "Жонка"  Не дуже велика та надзвичайно чиста, стрімка і холодна, джерельна, гірська річка. Тут можна порибалити. Риба тільки "Форель Королівська". Літом 2008 р. були запущені на розмноження "Нутрії" та "Видри". Приїхавши до нас Ви можете сходити на рибалку.

 

Фото № 14. Вихід на г. "Говерла". Найвища вершина Українських Карпат г. Говерла. На фото стрімкий підйом. Від нас до г. Говерла 40-хв. транспортом. Якщо Ви ще не бували на Говерлі, не зволікайте, це одне з найкрасивіших місць Карпат.

 

Фото № 15. Вид з "Буковиці". Повноцінний вид з г. Буковиця  у напрямку на "Добошанський масив". На фото могутній хребет "Добошанки".  Фото зроблене в літній період. Ви також можете побувати на даній горі, відпочиваючи у нас. Скалиста "Добошанка" приваблює своєю красою та неймовірним видом.

 

Фото № 16. Захід сонця.  Фото зроблене з тераси нашого котеджу в осінній період. Відпочиваючи у нас Ви особисто зможете побачити захоплюючі світанки та заходи сонця.

 

Фото № 17. Зимовий "Горган". Горганський хребет вабить до себе не тільки літом. Зимою він ще красивіший та неймовірно величний. Тільки Екстримали можуть зійти на "Горган" в зимку. Маршрут дуже складний та цікавий.

 

Фото № 18. Лісова заборона. Територія навколишніх лісів, річок, гір, знаходиться під впливом Карпатського Національного Природного Парку "К Н П П"  Гуляючи чарівними лісовими дорогами ви зможете побачити не один стенд, що стосується дикої природи.

_________________________________________________________________________

Сторінок   1   2   3   4   5   6   7   8  9  10  11  12  13  14  15  16 17 18 19 20

на головну.
 


[09-10-24][All for the tourists of]
Restaurants, grazhdi, dining-rooms, cafes, cabins - Where, is it possible to feed in our region? (0)

[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Топірець Довбуша (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Буковель (0)
[09-09-01][Відпочинок і поради]
Конференц-сервис в «Срібніце» або Як влаштувати ефективну і незабутню ділову зустріч? (0)