Понеділок
24-12-30
18:53

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

Священна книга обрядів




Наше слово «свідомість» постало з санскрит­ського слова «свадамая», що значить «самодання», «самоволодіння», «самоутвердження». У катехизисі РУНВіри «Навчання. Пісня. Молитви» та в «Мага Вірі» подана Силенкова концепція Дажбога.

«Господь, Всеправедний і Милосердний, осінив мене ласкою своєю. Освітив мислен­ня мої. І я в душі чую святу Божу благо­дать. І їй підвладний проповідую Нову Вість — проповідую святу Українську Віру в Бога.

Я братам і сестрам кажу: Бог Єдиний, а релігій на планеті Земля багато тому, що є багато неоднакових розумінь Єдиного Бога. Бог ніякому Народові не заборонив мати свій шлях Віри — своє розуміння Бога.

Є розуміння Бога рідне і є розуміння Бога чуже. У рідному розумінні Бога вті­лена Духовна Незалежність Народу. Утвер­джений рідний спосіб життя, рідні обряди, звичаї, закони вільного розвитку духовної культури.

І ця Свята Божа Мудрість стара, як Світ. Народи, які були не здібні її розуміти, і в ім'я неї жити, щезли з лиця Землі. Або — навіки утратили право на Самовизначен­ня.

Й Ісус Христос знав суть цієї Божої Мудрости. Бо Він у «Біблії» читав такі поучення: «Нехай не буде в тебе чужого Бога, і щоб ти не кланявся перед чужоземним Богом» [Псальми, 81, 9]. Тобто, щоб ти не кланявся перед чужою духовністю, перед чужим розумінням Бога.

Рабін Яшуя Мошіягв (по-грецькому Ісус Христос), син і Пророк з роду Юдейсько­го царя Давида і син Господа Саваота — Бога народу Юдейського, мав своє рідне юдейське розуміння Бога. Він «не кланявся перед чужоземним Богом», не був рабом-чужовіром. І Спітама Заратустра, і Гаутама Будда, і Конфуцій «не кланялися перед чужоземним Богом».

«Нехай інші народи ходять кожний в ім'я свого Бога, а ми ходитимемо в ім'я Господа Бога нашого» [Біблія, Пророк Міхей, 4.5]. Що й значить: хай інші народи творять своє незалежне духовне життя, а ми будемо творити своє.

У всі часи всі племена в слово «Бог» вкладали свої поняття Любови, Милосердя, Краси, Моралі, Справедливости, Сили, Від­ваги. І, обороняючи свого Бога, вони обо­роняли все те, що для них найсвятіше. Во­ни обороняли зміст свого життя, притаман­ності своєї духовної самобутности». [Лев Силенко, «Переоцінка Духовної Вартости»].




[10-03-04][Все для туристів]
У кришталевiй темрявi (0)

[09-08-22][Відпочинок і поради]
Туристичний гороскоп. Де і як відпочити 17-23 березня (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Купальники-2008 - стрінги і бікіні терплять фіаско (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Буковель (0)