Середа
24-12-25
18:18

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

Організація шкільного оздоровчого туру 2



(Перейти - Головна, - карта сайта RU, UA)

___________________________________________________________________________________________ 
Організація шкільного оздоровчого туру під час зимових канікул


Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах

 


 


2.3. Спеціалізація оздоровлення в санаторіях


Санаторії спеціалізовані для лікування хворих з хронічними захворюваннями органів травлення. Формально перелік захво­рювань такий же, як і для інших гастроентерологічних оздоровниць, але є деякі особливості. В офіційному переліку захворювань вказано, що приймаються хворі поза фазою загострення. У «Сонячному Закарпатті» та в «Поляні» без застосування медикаментів ефективно лікуються хворі на виразкову хворобу шлунку, дванадцятипалої кишки, ерозивні гастрити (дуоденіти) при наявності виразок, ерозій, якщо відсутні виразний больовий синдром і ускладнення, що вимагають хірургічного втручання [10].


Хірурги радять якнайскорішу санаторну реабілітацію після операцій з приводу гастроентерологічних захворювань - резекції шлунку, ушивання перфоративної виразки, ваготомії, холецистектомії. Досвід курортологів підтверджує доцільність таких реко­мендацій. Тому вказані в офіційних показах терміни, коли дозво­ляється їхати на курорт після оперативних втручань, не можуть вважатися догмою. При задовільному загальному стані хворий може приїжджати й скоріше.


Якщо хворий має підвищений артеріальний тиск крові (вище І ст.) або схильність до гіпертонічних кризів, вони повинні бути обе­режними, регулярно приймати гіпотензивні препарати, уникати алкогольних, харчових, кавових «зигзагів», бо в більшості з них при систематичному або й епізодичному, але надмірному вживанні міне­ральної води тиск ще більше підвищується і це заважає провести повноцінне лікування.


Хоч «Сонячне Закарпаття» й «Поляна» - санаторії для дорослих, лікарі мають досвід оздоровлення дітей та підлітків, в тому числі й тих, котрі проживають на територіях, забруднених радіонуклідами після аварії на Чорнобильській атомній електростанції.


Медичні покази для відбору хворих на лікування.


1. Рефлюкс-езофагіт різних форм легкого та середнього сту­пеню поза фазою загострення.


2. Хронічний гастрит із секреторною недостатністю, а також із збереженою та підвищеною секреторною функцією поза фазою загострення. Хронічний гастродуоденіт з порушенням секреторної та моторно-евакуаторної функції шлунку.


3. Функціональні розлади шлунку з порушенням секреції або моторної активності («невиразкова диспепсія»).


4. Виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки в фазі ремісії або згасаючого загострення, без моторної недостатності шлунку, без схильності до кровотеч, пенетрації, підозри на мож­ливість злоякісного переродження.


5. Хвороби оперованого шлунку з приводу виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки з наявністю демпінг-синдрому, гіпоглікемічного синдрому легкого й середнього ступеню, гастриту культі, панкреатиту, гепатиту, холециститу, ентероколіту, коліту, не раніше ніж через два місяці, при зміцнілому післяопераційному рубці та задовільному загальному стані.


6. Хронічні ентероколіти й коліти різноманітної етіології, лег­кого й середнього ступеню, окрім стенозуючих, виразкових, тубер­кульозних, бактеріальних і паразитарних форм, поза фазою заго­стрення. Дискинезії з явищами кишкового стазу або діареєю поза фазою загострення, «синдром подразненої товстої кишки».


7. Хронічні хвороби печінки і жовчних шляхів різноманітної етіології: гепатити, холецистити, ангіохоліти в неактивній фазі, без схильності до частих загострень, без явищ жовтяниці і при нор­мальній ШЗЕ. Залишкові явища після перенесеної хвороби Боткіна в неактивній фазі або в фазі згасаючого загострення. Дискинезія жовчного міхура та жовчних шляхів; спазми сфінктера Одді.


8. Жовчно-кам'яна хвороба, не ускладнена інфекцією або час­тими загостреннями і така, що не вимагає хірургічного втручання.


9. Стан післяо перативного втручання на жовчних шляхах не раніше ніж через 3-4 місяці після операції (уточнення див. вище).


10. Панкреатит хронічний, рецидивуючий (крім туберкульоз­ного) без схильності до частих загострень.


10. Сечові діатези (урат- та оксалатурія).


11. Цукровий діабет інсуліннезалежний (П-го типу) легкого й середнього ступеню важкості без ускладнень, в стадії компенсації.


Розділ 3. Організація дитячого оздоровчого туру на курорт „Поляна”


3.1. Параметри маршруту


































Пункт


Відстань, км


Спосіб долання (вид транспорту)


Час перебування в дорозі (год.)


Київ-Свалява


820


Поїзд (купе)


13


Свалява – Курорт „Поляна”


20


Автобус Mersedes Princes


40 хвилин


Курорт „Поляна” - Свалява


20


Автобус Mersedes Princes


40 хвилин


Свалява-Київ


820


Поїзд (купе)


13


Усього


 =SUM(ABOVE) 1680


 


27 годин 20 хвилин


Усього відстань маршруту становить – 1680 км.


Час перебування у дорозі – 27 годин і 20 хвилин. Із них:


- у поїзді – 26 годин;


- у автобусі Mersedes Princes – 1 година 20 хвилин. 


3.2. Основні показники маршруту. Законодавчі вимоги щодо перевезення груп


Тривалість маршруту (діб) 15


Кількість туристичних груп 1


Кількість туристів в групі 40


Всього туристів по  маршруту 40


Всього людино/днів обслуговування 15


Вартість путівки ___ грн. для дитини.


 


На виконання Указу Президента України від 20 травня 2004 року за №570/2004 "Про заходи щодо посилення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом", з метою забезпечення безпеки перевезень організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок) був затверджений Порядок взаємодії з питань забезпечення перевезення організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок).


Цей Порядок визначає процедуру взаємодії центральних та регіональних органів виконавчої влади при організації перевезення організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок) з метою забезпечення їх безпеки під час здійснення цих поїздок.


У відповідності до цього Порядку під час підготовки перевезень організованих груп дітей у табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок) органи Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді повідомляють відповідні підрозділи Державтоінспекції МВС України з метою вжиття заходів щодо посилення нагляду за рухом на маршрутах перевезень та вирішення питання про супроводження колон автобусів спеціальними транспортними засобами.


Перевезення організованих груп дітей здійснюється пасажирськими перевізниками в порядку, визначеному Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року №176 (із змінами і доповненнями), за умови, коли є у перевізника ліцензія.


Замовник транспортних послуг не пізніше ніж за 15 днів повідомляє пасажирського перевізника щодо здійснення перевезення організованих груп дітей.


Видачу дозволів на перевезення організованих груп дітей на відпочинок у міжобласному і в міжнародному сполученні автотранспортні управління погоджують з Міністерством транспорту України.


Перевезення дітей дозволяється тільки в автобусах середньої та великої місткості, які пройшли передрейсовий технічний огляд, і здійснюється тільки у світлу пору доби та за сприятливих умов.


Замовник транспортних послуг і пасажирські перевізники:


- визначають маршрут перевезення організованих груп дітей, як правило такий, яким уже здійснюються регулярні автобусні перевезення;


- встановлюють зупинки автобуса:


·        технічні - одна на перші 50 кілометрів і не менше однієї - на кожні наступні 100 кілометрів маршруту;


·        для відпочинку - на 5 хвилин через кожну годину руху і на 30 хвилин - через кожні 5 годин руху (допускається поєднання 30-хвилинного відпочинку з перервою на обід);


·        для приймання їжі - через 3 - 5 годин руху;


·        для ночівлі;


- складають схему маршруту;


- складають розклад руху автобуса.


Замовник транспортних послуг:


- до початку перевезення складає список дітей у трьох примірниках (для пасажирського перевізника, замовника транспортних послуг і керівника групи);


- допускає до поїздки дітей, які зазначені у списках і не мають протипоказань для далеких переїздів за станом здоров'я;


- призначає на кожну групу з десяти дітей керівника, відповідального за супроводження їх під час поїздки, а на групу з тридцяти дітей - медичного працівника та проводить інструктаж про правила поведінки і техніки безпеки;


- керівник групи проводить бесіду з дітьми, ознайомлює їх з правилами поведінки і техніки безпеки під час поїздки.


    Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах       


   1 2 



[09-10-12][Все для туристів]
Місцеві страви - Варто попробувати у Яремчі! (0)

[09-09-18][Яремче]
Яремче + Івано-Франківськ. (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Визначні пам'ятки Андорри (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Правила групового сексу в свінг-отелях (0)