П’ятниця
24-04-19
18:06

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

Загальна характеристика маршруту 1



(Перейти - Головна, - карта сайта RU, UA)

___________________________________________________________________________________________
Загальна характеристика маршруту (Алушта–Микита–Ялта–Ластівчине гніздо)


Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах

 


 


Цей зоопарк відрізняється від інших тем, що там можна годувати тварин і гладити всіх, крім хижаків. На вході в "Казку" є спеціальний столик з їжею для тварин, яку можна купити й погодувати звірка, що полюбився. Самі екстремальні тварини п'ють пиво й курять сигарети, як, наприклад, мавпи.


Після виїзду з ялтінського зоопарку экскурсовод розповідає про Ластівкіно гнездо.


Воно звито на стрімкої Аврориній скелі Ай-Тодорського мису. Будинок нагадує середньовічний лицарський замок. Воно стало своєрідною емблемою Південного берега Криму. Зображення «Ластівкиного гнізда» рознесли по всьому світлу мільйони листівок і знімків.


«Ластівкино гніздо» у його нинішньому виді побудоване в 1912 р. по проекті архітектора А.В. Шервуда, сина відомого архітектора В.О. Шервуда, автора проекту Історичного музею на Червоній площі в Москві.


Мініатюрний замок переніс сильний, 6-7-бальний землетрус 1927 р. Він майже не постраждав, якщо не вважати гострих шпилів, що зірвалися в море, і шматка скелі з-під нижнього балкона. Десятки років «Ластівкино гніздо» залишалося недоступним для відвідувачів. Відновлення почалося лише в 1968 р. За «Ластівкиним гніздом» височіє Ай-Тодорський маяк, Заснований в 1835 р. командуючим Чорноморським флотом віце-адміралом М.П. Лазарєвим й оспіваний у ліричних віршах багатьох поетів. Але ще до цього Ай-Тодор як географічний орієнтир значився на самій старій з відомих науці італійських рукописних карт - портолане генуезца Висконти 1318 р. і потім незмінно наносився на більшість карт ХV- XVI століть.


2.2. Основні канали реалізації туру


У практиці роботи туроператорів використаються різні форми реалізації туристського продукту:


-  власних бюро продажів (торговельних крапок);


-  створення посередницької турагентскої мережі;


-  наявність зв'язку з великими організаціями й підприємствами;


-  використання спеціалізованих магазинів;


-  продаж турів поштою.


Якщо говорити узагальнено, то існують дві форми організації збуту туристського продукту: за допомогою власних бюро продажів і шляхом використання контрагентської мережі.


Власні бюро продажів - це приналежні фірмі-туроператору торговельні крапки, через які ведеться робота безпосередньо з покупцями турів. Відбувається їхнє інформування про наявних у продажі турах, прийом заявок на бронювання, висновок контрактів на продаж, одержання оплати, розгляд скарг і т.д.


Контрагентська мережа, що припускає використання туроператорами посередників (субагентов) для продажу туристських поїздок, є найпоширенішим й ефективним способом максимального залучення клієнтів.


Особлива увага на етапі реалізації турів приділяється підготовці персоналу й перевірці його готовності до реалізації турів.


Для цього торговельний персонал туристського підприємства вивчає склад тура, його особливості, наявність додаткових послуг, варіанти обслуговування в рамках програми й інші нюанси. Крім цього співробітники повинні мати тверді знання про країну призначення, особливостях її національної культури, традиціях, режимах перебування в ній іноземних туристів, ввозу й вивозу майна. Крім вивчення турів, призначених на продаж у майбутньому сезоні, у цей період торговельний персонал, як правило, проходить підготовку по вдосконалюванню навичок продажів і ділового спілкування із клієнтами. Така підготовка може бути організована у вигляді семінарів, запрошення консультантів, обміну досвідом. Особливо важливо. підкреслити, що позитивний досвід, накопичений усередині самого підприємства, не повинен залишатися винятковим знанням окремих співробітників, а поширюватися серед усього торговельного персоналу. Робота з персоналом туристських агентств, які входять у канали збуту туристського підприємства, проводиться за аналогічною схемою. Підготовчий етап починається, як правило, за місяць до початку запланованих масових продажів.


Основним методом масових продажів є особистий продаж.


Процес особистого продажу досить складний, тому що в ході її необхідно вирішити наступні завдання:


-  вести переговори, що вимагає вміння переконувати, аргументовано відповідати на висунуті заперечення й мистецьки використати виразні засоби в усному мовленні;


-  встановити стосунки, для чого необхідно вміти прийняти клієнта, зав'язати контакт, уважно стежити за розвитком відносин і завершити продаж саме в той момент, коли це буде потрібно;


-  задовольнити потреба, тобто зрозуміти або знайти спонукальні мотиви клієнта до покупки туристського продукту, знайти ключові аспекти інтересу клієнта, розділити його заклопотаність, уважно вислухати скарги або критику.


Процес продажу тура включає:


-  прийом клієнта й установлення контакту з ним;


-  з'ясування мотивації вибору турпродукту;


-  пропозиція турів;


-  оформлення правовідносин і розрахунок із клієнтом;


-  інформаційне забезпечення покупця.


Етика поводження з відвідувачами припускає:


-  бути привітним і доброзичливим;


-  починати діалог з вітання;


-  привітно посміхатися;


-  бути терплячим і ввічливим;


-  проявляти повагу до відвідувача;


-  обслуговування відвідувача ставити на перше місце в порівнянні з іншими службовими обов'язками;


-  мати привабливий зовнішній вигляд;


- у присутності відвідувача не вести особистих телефонних розмов, не приймати їжу або напої;


-  уміти слухати, виявляти цікавість до того, що говорить відвідувач;


-  зводити до мінімуму час очікування відвідувачів, сприяти тому, щоб воно не було стомлюючим і не перевищувало 6 хв.


2.3. Калькуляція ціни туру


Розрахунок витрат:


Витрати на перевезення:


Відстань автобусного переїзду складає 25км від міста Алушти до Микити, відстань 10 км від Микити до Ялти, відстань від Ялти до Ластівкіного гнізда 15 км. Загальна відстань складає 25+10+15=50км, враховуючи обратний проїзд 50*2=100км.


Витрата палива мікроавтобуса з пасажирами складає в середньому 15л на 100 км бензину марки А92.


Загальна кількість палива дорівнює 15л.


Будемо приймати вартість бензину марки А92 4грн./л, тобто витрати на паливо складатимуть: 15*4=60грн.


Крім витрат на паливо треба враховувати амортизацію мікроавтобуса та заробітну плату водія.


Нехай амортизація складатиме 10 грн., а заробітна плата водія за 1 тур 40грн.


Тоді загальні витрати на перевезення складатимуть 60+10+40=110 грн.


Витрати на заробітну плату працівників:


При оплаті праці по факту продажу приймемо, що продавець/посередник отримує 6грн. за продаж 1 квитка на тур.


Екскурсовод отримує заробітну плату 50грн./тур.


Інші витрати:


Виплати постійних витрат (ліцензії, можлива оренда авто, можливе погашення кредиту, оренда місць для продажу турів і т.д.), приймемо 20грн /тур при умові роботи по системі єдиного податку.


Оплата права входу в Микитський ботанічний сад 20 грн. на людину.


 


Враховуючи, що кількість пасажирів мікроавтобуса складає 13-18 чоловік приймемо мінімальну кількість клієнтів на 1 тур=10 чоловік.


Тоді загальні витрати на реалізацію туру складають 110+6*10+50+20+20*10=440грн.


Для забезпечення прибутку 20% ціну треба встановити 540*1,2=528 тобто 55грн/квиток на тур.


ВИСНОВКИ


Екскурсійне обслуговування - організація й надання екскурсійних послуг, що задовольняють потреби людини в прилученні до духовних і моральних цінностей, у нагромадженні знань, у тому числі й професійних, у режимі вільного вибору об'єктів, методів і засобів пізнання. Екскурсійне обслуговування дозволяє донести до споживача (екскурсанта, туриста) комплекс знань по історії, культурі, географії, етнографії, екології, економіці й ін. При участі в таких екскурсійних заходах, як огляд музейних і виставочних експозицій, історичних, культурних, природних, етнографічних, інженерних й інших визначних пам'яток, відбувається задоволення потреби особистості в пізнанні навколишньої дійсності. Вибірковість людини у виборі екскурсійних послуг носить підсвідомий характер. Екскурсант (турист) вибирає ті екскурсійні послуги, які задовольняють одночасно кілька потреб, тобто мають функціональну повноту. Так, відвідуючи заміську екскурсію, її учасники не тільки задовольняють потребу в пізнанні, але й у сполученні з емоційними й інтелектуальними навантаженнями ліквідують дефіцит руху, підвищують ефективність обміну інформацією в процесі спілкування один з одним. Таким чином, екскурсійне обслуговування можна розглядати не тільки як частину комплексної туристської послуги, але і як самостійний вид послуг, метою яких є задоволення запитів і потреб екскурсантів (туристів) у пізнанні навколишньої дійсності.


Розглядаючи екскурсійне обслуговування як результат діяльності туристсько-екскурсійних підприємств системи організованого відпочинку, варто мати на увазі, що комплекс завдань екскурсійного обслуговування включає організацію відпочинку, поїздок і подорожей з відвідуванням історичних, культурних, природних й інших об'єктів.


    Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах       


   1  



[10-01-23][Все для туристів]
П’ятеро залишилися під лавиною (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Лувр (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Легенда про озеро Синевір (4)
[09-08-19][Відпочинок і поради]
Дайвинг-сафари - що це таке?! (1)