П’ятниця
24-04-19
08:08

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

Загальна характеристика маршруту(Алушта–Микита–Ялта–Ластівчине гніздо)



Перейти - Головна, - карта сайта RU, UA)

___________________________________________________________________________________________
Загальна характеристика маршруту (Алушта–Микита–Ялта–Ластівчине гніздо)


Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах

 


 


Туризм походить від французького “tourisme” – прогулянка подорож – подорожі у вільний час пов’язані з від’їздом за межі постійного проживання ; один з видів активного відпочинку, який поєднує відновлення продуктивних сил людини з оздоровчими , пізнавальними , спортивними та культурними розважальними цілями. В міжнародній практиці до туристів відносять осіб, які тимчасово і добровільно змінили місце проживання з будь – якою метою, крім діяльності, яка винагороджується в місці тимчасового перебування.


Туризм залежно від мети подорожі поділяється на спортивний, пізнавальний (екскурсійний), діловий, любительський (мисливський, рибальський) , релігійний та інші; залежно від засобів пересування пішохідний, лижний, автобусний, автомобільний, авіаційний, велосипедний, водний, залізничний, комбінований.


Виділяють також внутрішній (національний) та іноземний (міжнародний) туризм. Туризм з активними (веслові судна, плоти, велосипед та інші) і пасивний (морські та річкові круїзи, подорожі на автобусах тощо) засобами пересування, організований та самодіяльний.


1.1. Особливості туристських ресурсів тура


Микитський ботанічний сад:


Державний ботанічний сад – один з старіших ботанічних садів країни, початок якому було положено видатним ботаніком Х.Х.Стевеном в 1812 р. У ньому росте біля 15 тис. видів, форм і сортів рослин, зібраних з усіх континентів. Є тут і аборигени: 500-річний дуб пушистий, 1000-річний можевельник. Колекція троянд нараховує близько 2 тисяч сортів.


Ялта:


Зі світоносного каменю, як квітка магнолії запашної в зеленому водоспаді листів, митецької рукою Творця-Людини зведене прибережне місто.


Зі зручного ослона, вирубаної на тропі, що веде з верхів'їв Уч-Коша, відкривається творіння Небесних живописців під назвою Ялта. Чудесна картина! Поруч каньйон, а там, за далекими стовбурами корабельних сосен, твій будинок і дах понтийський, пурпурний захід і солодкий смак інжиру.


Врата Раю. веселка, Що Блищить, перекинулася від санаторію Долосси до села Ай-Василь. Під нею - рожевий античний берег з мармуровими палацами.


Знайомство еллінів з північними берегами Чорного моря почалося в VIII - VII вв. до н.е., у часи Гесіода. Для греків Північне Причорномор'я, Крим, Кавказ були країнами легендарними, міфічними. У них разом з людьми могли жити й боги, яким не залишилося місця в тісній Елладі. Сюди, на північні й східні береги Понта, уява греків відсилало й бурлаку Геракла, і подвижника Прометею, і нещасну Іфігенію...


Зачарування Ялти залучало сюди не тільки грецьких героїв, але й царів, поетів, письменників, художників, композиторів. Тут побував всі кольори й розум Росії. Досить раз пройтися по набережній, по вузьких вуличках і гірських провулках, щоб вас тягло в Ялту постійно, як у міфічний Едем. Але славне місто реальне - із заходами й ароматами сонця, моря, троянд і знаменитих південнобережних вин.


Сидиш на гірському ослоні, любуєшся містом, оспіваним письменником Олександром Гріном як чарівний Лисс, із плодоносною землею, де наливається нектаром виноград  і в'ються гліцинії бузковим каскадом. А за спиною, в ущелину глухому, у срібному гроті - обитель німфи. І справді, товщу гірського хребта пронизує дивовижна печера. Нагорі, на Никитській яйлі, спелеологи кидали флюосцерин - зелену фарбу, і вона офарбила смарагдом підземні води, які вириваються назовні потужним потоком у Массандрі. Але знайти вхід і проникнути в печеру ще не вдалося нікому, видно час і таїнство бережуть її. Лише один спелеолог-шаман знає її таємничі начертанья, він живе серед нас і просив поки не відкривати його імені. Він чекає Великого вказанья. І чомусь дивно й гірко шаманить, виконуючи колдовські танці, і стукає в мої двері по ранках...


Здіймися вище по ущелині Уч-Кош, туди до Червоного Каменю, притули голову до скельної утроби й почуєш із підземного нутра дзенькіт золотих підошов. Там живе Діва Свята - Богиня таврів, древнього народу Криму.


А повітря який! Вдихаєш його й відразу здоровішаєш, начебто п'єш еліксир молодості. І наповнюєшся божественним духом!


Приходь, мандрівник російський, або турист чужоземний, або обиватель хамовитий, у цю лісову обитель. Посидь у тиші, полікуйся хвоєю сосновою, подумай про Вічний і підніми погляд зачарований - на Врата Раю - блистаючу сонцем і радістю світлу Ялту.


            Ластівкіно гніздо:


            Ластовкіно гнездо, що стало емблемою південого берегу Криму – пам’ятка архітектури. Цікаве спорудження, що в мініатюрі нагадує рицарську фортецю, відважно прилепилося на самому краю 40-метрової Аврориної скелі на мисі Ай-Тодор. Споруджено по проекту архітектора Л.В.Шевруда у 1911-1912рр. Поряд з ластівкиним гніздом, на мисі Монастир-Бурун – маяк, по іншу сторону бухти – скеля Парус.


1.2. Сегментація тура 


Географічні сегменти.


Маршрут руху екскурсії проходить через гористу місцевість. Карта місцевості зображені на малюнку 1.1.


Демографічні сегменти.


У даній місцевості проживає сільське населення в основному росіяни й татари. Населення доброзичливо настроєне до туристів, тому, немає потреби побоюватися за безпеку групи. До того ж туризм є основним джерелом заробітків у даній місцевості, що також буде сприяти проведенню екскурсії.


Сезонні сегменти.


Екскурсії можливі цілий рік, враховуючий теплий клімат на півострові. Єдине обмеження може бути для організації екскурсій водним транспортом під час штормового попередження. 


Транспортні сегменти.


Оптимальним видом транспорту для організації екскурсії можна вважати мікроавтобуси, які мають достатню маневреність, що дуже важливо в гірській місцевості, при тім, що вміщають 13-18 пасажирів.


Інші види транспорту в даній місцевості або недоступні, або є нераціональними для проведення даної екскурсії.


Сегменти тривалості.


Тривалість туру становить порядку 6 годин, з яких 45 хвилин години автобусна дорога від Алушти до Микити, 1 година екскурсія по Микитському ботанічному саду, півгодини дорога до узбережжя Ялти, 1,5 години зупинка у Ялті, півгодини дорога від Ялти до Ластівкіного гнізда, 45 хвилин екскурсія по фортеці Ластівкіно гніздо, півтори години дорога від Ластівкіного гнізда до Алушти.


Організаційні сегменти.


З огляду на тривалість туру й географію місцевості, варто уникати набору туристів із проблемами із серцево-судинною системою.


Необхідно організувати придбання або прокат одного або декількох мікроавтобусів (залежно від кількості клієнтів) з попереднім оглядом їхнього технічного стану з метою запобігання можливих поломок у шляху.


Важливою особливістю організації обслуговування турів є надання послуг супроводу. Найпоширенішими є послуги керівника групи в групових турах. Як правило, у якості такого направляються або штатні працівники туристського підприємства, або найбільш досвідчені туристи. З керівником групи полягає окремий договір, відповідно до якого на нього покладають певні обов'язки в ході туристської поїздки. Основне завдання керівника групи - виконання програми тура, а також подання інтересів туристської компанії перед особою постачальників послуг. У ряді випадків ці функції виконують представники туристської фірми, що перебувають у країні призначення на час масового туристського сезону.


Важливим елементом туристського обслуговування, що впливає на сприйняття якості тура в цілому, є надання послуг «зустріч-проводи». Обов'язкова присутність штатного співробітника туристської компанії як у момент від'їзду групи, так і при її поверненні дозволяє найчастіше усунути або, принаймні, зм'якшити можливість виникнення конфліктної ситуації, підвищує довіру туристів до туристської компанії, а також виконує важливу організаційну роль. Наявність такої послуги дозволяє уточнити програму перебування, внести необхідні корективи, практично відразу виявити причини невдоволення окремих туристів. Як правило, якщо в споживача була можливість відразу висловити свої претензії й вони були сприйняті відповідальним співробітником туристського підприємства, те навіть при певних зривах програми або наданні окремих послуг неналежної якості споживач не вимагає відшкодування збитку згодом (мова не йде про неякісні послуги, що повлекли за собою реальний збиток здоров'ю або майну туриста).


2.1. Склад туристичного продукту


Туристи відправляються від автовокзалу Алуштии, організовано сідаючи в мікроавтобуси, розраховані на 13-18 місць.


Після посадки екскурсовод розповідає в загальному про півострів Крим (розповідь повинен тривати доти поки транспорт рухається по місту Алушті).


Після виїзду із Алушти екскурсовод починає розповідати про гору Аю-Даг (розміри, історію назви гори «Ведмедь», легенди, що пов’язані з нею).


При під'їзді безпосередньо до Микити починається оповідання про Микитський ботанічний сад із вказівкою особливостей місцевості (див. фото 2.1-2.4)


Після висадження з мікроавтобусів при пішохідному переході від місця стоянки екскурсовод інструктує про час знаходження у саду і час зустрічі біля автобусів для туристів, що можливо відстануть від основної групи.


Після входу в ботанічний сад розповіді супроводжуються показами рослин.(фото 2.5-2.10)


Більше ста вісімдесяти років існує Микитський ботанічний сад. Численні дипломи й медалі відзначають успіхи Микитського саду. У цей час у колекції саду налічується більше 1.125 різних видів.


Дендрологічну колекцію саду знають далеко за межами Росії й України. Понад 400 наукові установи з 48 країн підтримують постійну переписку із кримськими вченими. Щорічно з найбагатшою колекцією Микитського ботанічного саду знайомлять понад 300 тисяч туристів.


Микитський ботанічний сад гарний у будь-який час року. Лютий - пора білих кримських пролісків і запашних фіалок. Наприкінці березня з'являються перші ніжні світлі листочки на деревах і чагарниках. Легким серпанком квітів покривається мигдаль, дика слива й кизил. І, нарешті, травень - буйна пора цвітіння. Весь парк від низькорослих чагарників до гігантських дерев покривається багатоколірним килимом квітів.


У літню спеку добре в тінистих алеях парку серед кедрів й ялиць, у прохолодних басейнів з лататтями. Повітря напоєне тонким ароматом ленкоранської акації. І все-таки саме осінь у Криму вважається кращою порою року. Те там, те тут у зелень парку уривається золото або бронза увядаючого листя.


Після виїзду з Микити, по дорозі до Ялти, екскурсовод розповідає про зоснування Ялти, про розвиток і наймальовничіші куточки Ялти. (див. Фото 2.11-2.14)


Місто Ялта займає великий гірський амфітеатр, звернений до моря. З північно-заходу й півночі Ялта обгороджена високим 1400-метровим гірським бар'єром, що рятує її від холодів.


Ялта приморський кліматичний курорт Клімат Ялти кліматологи називають середземноморським, тому що тут, як і на берегах Середземного моря, зимові опади значно переважають над літніми, літо жарке й сухе.


У повітрі Південного берега Криму втримуються речовини, що грають важливу роль у життєдіяльності організму. Це летучі фітонцидиы, ефірні масла, виділювані рослинами. Вони шкідливо діють на хвороботворні мікроорганізми, стимулюють організм, знімають утому.


Підвищена також іонізація повітря, що є одним з додаткових факторів цілющої дії клімату.


Чудесні води кримського узбережжя викликають позитивні емоційні реакції, радісний настрій, все це благотворно відбивається на загальному стані організму, на роботі внутрішніх органів, внаслідок чого поліпшується апетит, сон, обмін речовин.


Завдяки морю в повітрі втримуються солі, що перетворює берег моря як би в природний гігантський інгаляторій. Морські купання - сильнодіючий лікувальний засіб. Вони благотворно діють при різних нервових захворюваннях, рахіті, схильності до простудних захворювань, недокрів'ї й ін.


Ялта - визнана столиця курортів Криму. Населення міста більше 90 тис. чоловік.


У Ялти туристам пропонується відпочити та погуляти по узбережжю. Час запинки складає повтори години. Після висадки екскурсовод назначає час зустрічі


Після виїзду з Ялти екскурсовод починає розповідати про «Поляну казок», історію утворення, творців, а також про ялтинський зоопарк.


 У цього диво-містечка, як й у казок, довге життя. Говорять, людина починається з дитинства, а дитинство невіддільно від казки.


Ялтинський зоопарк "Казка" відкрився в 1995 році й за цей час його відвідало вже більше 1 мільйона чоловік. Це перший приватний зоопарк на території колишнього СРСР. На сьогоднішній день в "Казці" живе більше 120 видів тварин, привезених із всіх континентів земної кулі. Багато хто із тварин потрапили сюди з каліцтвами й виходжувалися його працівниками. В останні роки зоопарк купує тварин по міжнародних контрактах, укладеним з Асоціацією європейських зоопарків й акваріумів.


 


    Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах       


    1   



[09-10-23][All for the tourists of]
Bank of the city Yaremcha - Money? (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Загадки Wellness і SPA (0)
[09-09-18][Відпочинок за кордоном.]
10 невідомих місць Парижа, де треба побувати (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австралія: корисні дрібниці (0)