П’ятниця
18-09-21
21:54

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Жіночий оргазм: чи потрібно кричати, щоб подальша «буря» була яскравіше попередньої?

Далеко не кожна жінка кричить під час сексуальної розрядки. І справа 48-річної Каролайн Картрайт з графства на півночі Англії, яку в січні 2010 року суд засудив до двох місяців в'язниці з 12-місячною відстрочкою виконання покарання за те, що вони з чоловіком «дуже бурхливо і голосно висловлювали емоції під час інтимної близькості» , сьогодні швидше виняток, ніж правило. Раніше на місіс Картрайт вже був накладений штраф в 515 фунтів стерлінгів. Але грошова втрата не напоумити занадто темпераментну жінку. Вона продовжувала голосно кричати, що дуже не подобалося сусідці, яка і звернулася з вимогою ув'язнити порушницю.

Але для чого жінка взагалі кричить під час піку задоволення? В силу якихось обставин ця програма, висловлюючись мовою фігурного катання, не обов'язкова, а довільна? І, нарешті, чому одним жінкам природа дає можливість відчувати дещо більше, ніж іншим дочкам Єви?

Німецькі вчені вирішили відповісти на всі ці питання за допомогою мавп. Фахівці центру з вивчення приматів у Готтінгене зупинили свій вибір на безхвостих макаках, поведінка яких стало об'єктом пильної уваги. Виявилося, що серед мавп жіночої статі теж досить «партизанок», мовчать під час самого приємного проведення часу. Приблизно кожна шоста мавпочка нічим не висловлювала своїх емоцій.

Однак те, що сталося далі, глибоко шокувало вчених в шок. Виявилося, за умови крику самки довести справу до переможного кінця вдавалося 59% самців. А от у мовчазних парах партнер міг розраховувати на розрядку тільки в 2% випадків.

Цікаві вчені припустили, що «смачні крики» макак надають самцям велику енергійність. Довелося підраховувати швидкість рухів представників мавпячого сильної статі. Припущення повністю підтвердилося: при криках самки самець немов отримує додаткове прискорення ...

Звичайно, «розшифрувати», про що кричить макака, підганяючи свого партнера, поки що не вдалося. А ось дослідження, проведені сексопатологами в різних частинах світу, лише підтвердили, що незалежно від віросповідання, виховання і національності, жінки, якщо і вкладають в крик якісь слова чи звернення, то їх легко можна розбити на три основних пласта. І японки, і індіанки, і француженки, і англійки при оргазмі згадують або про смерть («Я вмираю!"), Або про маму («Матуся, як добре»), або про релігії («О, Боже! Це фантастика!» ).

Хоча крику може і не бути. Адже і сам пік задоволення буває настільки різноманітний, що його важко описати словами. І все ж хочу подарувати невеликий «поетичний» уривок з Британського медичного довідника для жінки, який побачив світ у 1976 році. Ось що в ньому сказано про самих чарівних миттєвостях: «Це може виявлятися дуже м'яко, як брижі на воді або мирний зітхання. Ця мить може бути чуттєвим, що наповнює наше тіло теплом, або сильним, що змушує нас видавати крики і кидатися, він може привести нас у стан екстазу, змусивши на мить втратити свідомість ».

До речі, жіночий крик любові зводить з розуму не тільки чоловіків. Його часто підхоплюють папуги та інші птахи, здатні імітувати людський голос. Бували випадки, коли справа доходила до розлучення між подружжям. Наприклад, жінка ніколи не розкріпачуються до стану крику з чоловіком, але дуже заводилася з коханцем. А ввечері, після повернення чоловіка з роботи, папуга «доповідав» про те, що відбувалося у спальні за час відсутності господаря. Так що чисто практична порада: якщо ви кого-то приводьте додому і не можете стриматися, то клітку з папугою краще віддати на час сусідам ...

Але чому все ж крик? З точки зору фізіології йому є цілком прийнятне пояснення. У момент, коли жінку «накриває» перша хвиля, нервові закінчення в певному місці вимагають більш сильної стимуляції, щоб друга «буря» була яскравіше. Крик призводить до стиснення м'язів, що, у свою чергу, посилює розрядку. Тому інстинктивно жінка застосовує цей прийом. До речі, деякі сексопатологи вважають, що частина жінок вимагають додаткової стимуляції не за допомогою крику, а, скажімо, механічним включенням «в процес» своїх нігтиків. Правда чоловікам-«бурундуки», на чиїх спинах у повній мірі проявляється пристрасність партнерки, позаздрити важко ...

Виникає цілком закономірне питання: чи може жінка взагалі контролювати себе під час найсильнішої розрядки? Західні учені постаралися відповісти і на це питання. Виявилося, що головний мозок жінки і головний мозок чоловіки реагують на мить найвищої насолоди по-різному. У прекрасної половини людства в такі хвилини мозок відключається практично зовсім, залишаються «живими» тільки ті ділянки, які відповідають за координацію рухів і чуттєвість. Тому і тактильні відчуття загострюються.

З чоловіками інакше. Навіть у найяскравіші моменти вони, як правило, не втрачають можливості зосереджуватися і реагувати на обстановку. Особливо не можна «втрачати голову» тим, хто «удобрює» чужий сад. У будь-яку хвилину може повернутися чоловік, а тому пильність не можна втрачати ні на секунду ...

[10-03-13][Все для туристів]
Туристичний пальник (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Неповторний мир. Мальдівськие визначні пам'ятки (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Кухня - одна з головних визначних пам'яток Іспанії (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
День святого Валентина або сказати все (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-18)
Переглядів: 565 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: