Понеділок
18-09-24
03:26

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Корпоративний Новий рік

Корпоративний Новий рік

Вимовте три слова: скоро Новий рік. Що ви відчули? Магічні слова, чи не так? Викликають шквал спогадів, асоціацій і почуттів. Це свято щороку повторюється, і з рівним задоволенням його чекають і діти, і дорослі. Саме чекають. Новий рік несе в собі оновлення, все погане минає, і приходить в наше життя тільки хороше. Ми пов'язуємо з цим святом надію на оновлення, поліпшення поточної ситуації, змін в особистому та професійному житті. Чекаємо дива, подарунків під ялинкою, приємних сюрпризів від близьких, друзів і колег по роботі.
Корпоративний Новий рік Той позитив, який викликає одна згадка про новорічне свято, може серйозно вплинути на співробітників вашої компанії. Добре співробітникам - прибуток у ваш гаманець! У нашій компанії існує певна корпоративна культура. І турбота про співробітників є провідним напрямом в області загальної стратегії розвитку компанії.

Внутрішні і зовнішні тренінги, семінари, курси підвищення кваліфікації, різні мотиваційні програми - всі ці заходи спрямовані на комплексний професійний ріст співробітників всередині компанії. Але співробітники - це, звичайно, не машини. Освоєння нових технологій у сфері розвитку бізнесу, особистісний та професійний вдосконалення неможливо без врахування людського фактора. А часом саме людський фактор відіграє домінуючу роль. Розбіжності в робочому режимі відбуваються завжди, але головне, щоб ці розбіжності не переходили на особистості і не гальмували, а іноді і зовсім не блокували прийняття важливих рішень.

Лояльність співробітників до компанії, довіру до керівництва, атмосфера довіри і взаємодопомоги всередині колективу - ми досягаємо всього цього в тому числі і за допомогою проведення корпоративних свят. Серйозність, з якою керівництво підходить, здавалося б, до такого несерйозного питання, як чергове свято, заслуговує на окрему увагу. Як показує практика, саме спільне святкування чого-небудь дає колосальний позитивний результат. І цим інструментом гріх не скористатися.

Чисельність нашої компанії складає більше 500 співробітників. Тому навіть чисто технічно ми не можемо проводити свята в офісі. Офіс - це комфортне місце для роботи, а не для дозвілля. Але вихід є завжди, і ми всі дружно виходимо.

Раніше перед нами завжди вставав питання: куди йдемо відпочивати? Наступний неминуче питання: як ми будемо відпочивати? Адже ми переслідуємо певну мету: об'єднання та згуртування нашого колективу! Багато хто з співробітників навіть поверхово не були знайомі один з одним. А що говорити, якщо чверть колективу знаходиться взагалі в іншому місті! Але, як говорилося раніше, вихід є завжди.

Ми почали співпрацювати з компаніями, профіль яких - саме проведення свят і корпоративних заходів. На ринку в даний час їх достатня кількість, і можна зробити хороший вибір. Пропозицій щодо проведення свят багато. Вони розраховані на різну цільову аудиторію і різні матеріальні можливості компанії, що важливо. Будь-який каприз за ваші гроші! І ми почали вередувати! Але не відразу. Довелося змінити ряд компаній, щоб знайти саме ту, яка нас влаштує абсолютно.

Ми вкладаємо дуже пристойні гроші і природно хочемо досягти максимального результату. Але не все те золото, що блищить ... І в цьому довелося переконатися на власному досвіді. Очікування не виправдовували вкладених коштів. А піти зі свята з поганим настроєм, що може бути гірше?! І не важливо, ким є людина, враження якого від свята виявилися зіпсовані: водієм або членом ради директорів.

Але тепер всі ці проблеми залишилися позаду. Навчені гірким досвідом, ми вирішили піти іншим шляхом. Ми оголосили відкритий тендер на проведення корпоративних свят в нашій компанії в минулому році. Це сталося напередодні святкування Нового року. На свято були запрошені не тільки співробітники, а й партнери компанії. І «маху» було дати не можна. Результат перевершив всі наші найсміливіші очікування. Ми зняли вершки!

Після одностайного голосування ми зупинили свій вибір на ГК «Квітень». Молода, що динамічно розвивається компанія представила креативні та несхожі на кого-небудь проекти, від яких перехоплювало дух і які вражали безмежною фантазією, творчістю і любов'ю до своєї справи.

Свято пройшло на ура! В єдиному пориві. Спеціально для нашої компанії був розроблений проект, де було враховано все, заздалегідь знятий відеофільм з особистими привітаннями від співробітників до Нового року. Його показали на початку новорічного шоу. А ще був несподіваний сюрприз від керівництва компанії. І приголомшлива програма вечора.

Тепер ви розумієте, що таку відповідальну справу, як проведення корпоративного свята, не можна довіряти в руки лише б кого. Це дуже важливо! Враження залишилися на весь наступний рік. Обговорення велися протягом місяця після свята. Партнери та співробітники були в захваті! Ми досягли поставленої мети!

У цьому році все проходить у плановому режимі. Програма проведення нашого Нового року вже складено. Ми просто чекаємо якнайшвидшого настання Нового року і дива, яке створять співробітники ГК «Квітень».

Здоров'я і удачі всім нам!


[10-04-10][Все для туристов]
Улицам Лычаковского некрополя (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Ніагара: водопад і вино (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австралія: особливості національної кухні (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Хорватія. Плітвіцикие озера (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-25)
Переглядів: 698 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: