П’ятниця
24-04-26
03:24

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Катакомби Стародавнього Риму

Катакомби Стародавнього Риму

Якщо ви поїдете в Рим, обов'язково сходіть на екскурсію в стародавні катакомби! Ну дуже цікаво!
Катакомби Стародавнього Риму Купивши вхідний квиток, ви зійдіть крутими сходами на глибину близько 12 метрів. Катакомби розташовуються на п'яти різних рівнях, досягаючи глибини 30 метрів. Створення настільки глибоких і довгих підземних коридорів стало можливим завдяки тому, що Рим оточений обширними відкладеннями туфу. Це порода вулканічного походження, м'яка і податлива, але в той же час міцна і міцна.

Після спуску по сходах, ви потрапите в мережу коридорів. Зазвичай вони шириною близько метра, а заввишки - метра 2,5.

Темно-коричневі стіни шорсткі і вологі, але на них добре видно сліди від знарядь землекопів, які колись рили ці тунелі. По обидва боки коридору розташовуються сотні гробниць. Щоправда, вони вже давно розкриті та пограбовані, але скелети в деяких з них ще на місці.

На початку існування катакомб ніші рили по обидва боки коридору, один одним, в кожну нішу поміщали одне або декілька тіл. Після цього гробниці зашпаровувалися цеглою, мармуровими плитами або керамічними плитками, скріпленими вапняним розчином.

Загалом-то, катакомби - це тунелі, прориті в землі для гробниць. Це був звичайний спосіб поховання мертвих у стародавніх римлян, і катакомби можна зустріти по всьому Середземномор'ю, але римські - найбільші серед них. Їх загальна довжина становить кілька сотень кілометрів.

На початку, можливо, катакомби почали копати недалеко від міста в схилах горбів або в занедбаних кар'єрах. Але місць не вистачало, і від коридорів з'являлися все нові і нові відгалуження - вони перетиналися, з'єднувалися і поглиблювалися далі в землю.

У загальній складності римські катакомби містять в собі сотні тисяч, якщо не мільйони, могил. В епоху християнства катакомби потрапили в цілковите володіння Римської католицької церкви і в них почали ховати святих і римських пап. Через це катакомби незабаром стали місцем паломництва.

Після падіння Риму від навали варварів у V столітті підземні галереї перестали бути місцем поховання. Гробниці почали розкрадати, причому, не тільки пересічні громадяни, але і служителі церкви, які робили це з метою видобутку різних святинь, щоб зробити свою церкву популярної серед парафіян.

Щоб уберегти від подальшого розграбування останки святих, папа Павло I переніс їх в межі міста і побудував над ними великі базиліки. Самі катакомби були забуті і занедбані.

У XIX столітті вчені почали заново дослідити ці реліквії минулого. Збереглися стародавні плани підземних тунелів, що й допомогло вченим. Вони досліджували та реставрували велику частину римських катакомб і зробили її доступною для туристів.

Цікаво, що поряд з християнськими написами на могилах присутні і написи язичницького походження. Тут ви зустрінете зображення греко-римського напівбога Орфея, Купідона і Психею, яка представляє доля душі в цій і в загробному житті, знайомі атрибути бога Діоніса - вино і виноград, які символізують блаженство життя після смерті.

Ще один персонаж надгробних малюнків - павич. Його зображення символізує безсмертя, оскільки у древніх римлян вважалося, що м'ясо павича ніколи не псується. Один з популярних сюжетів - птах фенікс, яка, згідно міфології, спалює себе, щоб знову повстати з попелу. Крім того, вважалося, що якщо небіжчик похований поруч з могилою мученика або святого, то той на небесах допоможе своєму «сусідові».

Багато хто вважає, що катакомби проходять прямо під містом, але це не так. Римський кодекс, прийнятий у V столітті, говорить: «Hominem mortuum in urbe ne sepelito neve urito» («Померлих не можна ховати або кремувати в межах міста").


[10-01-23][Все для туристів]
Рятувальна служба (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
З головою в екзотику (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Відень (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Все, що треба знати про чарівні гриби (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-19)
Переглядів: 911 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: