Вівторок
18-09-18
21:06

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Як вибрати цифровий фотоапарат?

Мегапікселі
При покупці цифрового фотоапарата перше, на що зазвичай звертають увагу - це кількість мегапікселей. Думка, що чим їх більше, тим краще якість знімків, дещо помилково і багатьох вводить в оману. Ця характеристика відповідає за максимальний дозвіл фотографії, яку можна зробити камерою без втрати якості. Для якості важливо враховувати і розмір матриці, на якій розташовуються ті самі пікселі. Тому любительський фотоапарат може мати більшу кількість мегапікселей, чим професійний.
А якщо оцінювати картину загалом, то для знімків в домашній альбом цілком вистачить 2-3 мегапікселей. Для любительської зйомки цілком повинно вистачити камери на 3-5 мегапікселей, які вже надають оптичний зум, набір режимів зйомки і масу інших додаткових можливостей. Існують фотоапарати і на 10-12 Мп, але врахуйте, що іноді як найбільший дозвіл указується розмір зображення, що отримується за допомогою цифрового збільшення, тобто реальна кількість мегапікселей виходить завищеною.

Матриця цифрового фотоапарата
Якість знімка багато в чому залежить від матриці - пристрою з певною кількістю світлочутливих елементів (пікселів). Вона відповідає за перенесення кольорів, шуми, передачу дрібних деталей, глибину різкості. Кількість пікселів не завжди відповідає таким в одержуваному зображенні, тому поцікавтеся, згідно якій характеристиці дана назва фотоапарату.
Також матриця цифрового фотоапарата характеризується чутливістю до світла. Щоб отримати якісні фото, на камері повинна бути можливість ручної настройки чутливості, тому як в автоматичному режимі електроніка дуже завищити цей параметр. Якнайкращі знімки виходять при чутливості нижче 100 ISO, але іноді виникає необхідність зйомок з високим значенням цього параметра, наприклад, в темний час доби. Тому буде краще, якщо межі ручної установки чутливості в цифровому фотоапараті будуть якнайширше.

Оптика і об'єктиви цифрового фотоапарата
Серйозний підхід повинен бути до вибору оптики. В першу чергу зверніть увагу на такий параметр, як збільшення (zoom): він може бути цифровим або оптичним. Хороші фотоапарати володіють і тим, і іншим, а дешеві наділяються тільки цифровим збільшенням (digital zoom).
Цифровий зум виконується за рахунок збільшення кадру вже після зйомки і обрізання його до необхідного розміру, тим самим, втрачаючи в якості. Оптичне збільшення (optical zoom) реалізується за допомогою зміни фокусної відстані об'єктива. На практиці їм, в основному, користуються для збільшення зображення, коли фізично неможливо наблизитися до предмету. Іноді виробники вказують значення зума, множачи оптичний на цифровій, про це теж варто пам'ятати і уточнювати.
Якщо Вас цікавлять камери з оптичним зумом, то важливе значення матимуть фокусні відстані об'єктивів, а також можливість установки змінної оптики. Різноманітність об'єктивів дозволяє робити від узкоформатной («портретною») зйомки до широкоформатної («пейзажною»).

Електроніка
Від того, наскільки добре буде обробляти електроніка інформацію з матриці, залежатиме якість зображення. Виробники указують лише формати файлів, в яких зберігаються знімки з фотоапарата. Більшість камер записують дані в тільки форматі JPEG, який займає місця набагато менше, ніж професійні формати, але візуально мало від них відрізняється. Підтримка професійних форматів (TIFF, RAW) говорить про вищий рівень оснащення програмним забезпеченням і хорошу якість електроніки.

Джерело живлення цифрового фотоапарата
Часто на джерело живлення цифрового фотоапарата увага звертається в останню чергу. І справді, адже на якість знімків він ніяк не вплине (зате вплине на ціну і зручність користування), але менш важливий, особливо при частому використанні.
Деякі камери харчуються від звичайних пальчикових батарейок, яких вистачає не більш, ніж на 30 знімків. Є фотоапарати, що харчуються від літієвих акумуляторів. Іноді вони вбудовані в камеру, що, по-перше, незручно за відсутності поряд розетки, а по-друге, термін їх служби обмежений. Ще один варіант - це лужні і металогідридні батареї, що є одним з оптимальних варіантів. Але в будь-якому випадку запасне джерело живлення не буде зайвим.

Пам'ять цифрового фотоапарата
Деякі цифрові фотоапарати забезпечені вбудованою пам'яттю, але звичайний не більше 20 Мбайт. Тому найчастіше цифрове зображення зберігається на зовнішню карту пам'яті. За швидкістю роботи повинна влаштувати будь-яка з існуючих карт, оскільки швидкість роботи процесора камери цілком співвідносна. Різниця буде лише в ціні на карту пам'яті необхідного обсягу. Самий дорогими на сьогодні є MemoryStick (Sony) і xD-Picture Card (Olympus), а найбільш поширені компактні і надійні Secure Digital.

Дисплей цифрового фотоапарата
Перевагою цифрових фотоапаратів стали ЖК-дисплеї. По-перше, вони дозволяють відразу ж проглянути знятий кадр і відразу ж зняти його наново, по-друге, дають можливість знімати з незручних положень, виконуючи функцію видошукача, по-третє, відображає всі настройки камери. До безперечних мінусів варто віднести додаткову витрату заряду батареї, з цієї точки зору краще дзеркальний фотоапарат. Для більшої зручності важливо, щоб РК-дисплей був оснащений поворотним механізмом і володів як можна великим дозволом, щоб картинка була чітко.

Спалах
Цифрові фотоапарати без спалаху не придатні для роботи в умовах слабкої освітленості. Дешеві моделі обладналися вбудованим спалахом, який в якійсь мірі допомагає, але іноді може, навпаки, дати зайву освітленість. У таких випадках доцільне використання цифрових фотоапаратів із зовнішніми спалахами. Разом з синхронізацією імпульсу відбувається обмін інформацією між спалахом і камерою про необхідну енергію для імпульсу. Тип підключення спалаху, на жаль, у кожного виробника відрізняється роз'ємами, і загального стандарту в цьому напрямі поки немає.

Головне при виборі цифрового апарату - визначитися, для яких цілей Ви його купуєте. І вже виходячи з цього вирішити, які характеристики для Вас важливі. Можливо, в окремих випадках краще пожертвувати розмірами дисплея, але тим самим отримати більш тривалий час роботи. Вибір тільки за Вам

[10-02-16][Все для туристів]
Джипінг на Свидовці (0)

[09-09-18][Яремче]
Вольєрне Господарство. Дикі кабани. (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Індонезія: що привезти в подарунок (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Данія: визначні пам'ятки (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-25)
Переглядів: 833 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: