Субота
24-04-27
00:24

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Чехія - серце Європи

Чехія - серце Європи

За давньою легендою слов'ян до Чехії привів праотець на ім'я, відповідно, Чех. Зійшовши на гору, він оглянув простори під собою і сказав: «Це земля, яку я вже давно обіцяв вам. Повна звірини, птахів і риб, молока і меду. Залишимося тут! »Приголосні одноплемінники вигукнули:« Ім'я твоє - Чех, так нехай і земля ця буде званий Чехією! »
Чехія - серце Європи Але навіть мудрий Чех не знав, що в майбутньому цю країну будуть величати не інакше, як «серце Європи» - за цілющий клімат, гірське повітря, унікальні джерела. Переказ свідчить, що процвітання прекрасної долини посприяла дочка Чеха Лібуше, чарівниця і пророчиця. В одному зі своїх видінь вона побачила чудову столицю Прагу, яка і була невдовзі відбудована.

Прямим нащадком легендарних Чеха і Лібуше вважається один із найшанованіших чеських королів Карл IV, який правив в кінці XIII століття. При ньому було засноване священне для чехів храм святого Віта, зведений кам'яний Карлів міст, побудовані незліченні замки. Здобув освіту при французькому дворі, але вихований у дусі патріотизму, король заснував у Чехії один з найстаріших у Європі університетів. Незабаром Карл став не тільки правителем невеликого чеської держави, але й імператором Священної Римської Імперії. Зі своїм військом він часто ходив у військові походи і незмінно брав перемоги. З нагоди однією з них його ім'ям було названо місто Монте-Карло.

Багато що в Чехії пов'язане і з іншим ім'ям - проповідника і реформатора Яна Гуса. Ректор Карлова університету так завзято викривав вади католицької церкви, зокрема, несправедливе ставлення до бідних, що був по-варварськи відданий і спалений на багатті. Чехи дотепер свято шанують його пам'ять.

Серце в серце

Прага - це місто, у якому кожний знайде те, що буде близько його серцю. Столиця Чехії вражає своєю дивною, навіть унікальною красою. «Золоте місто», «мати міст», «місто тисячі шпилів» - це все про неї. Щоб перейнятися атмосферою стародавнього міста, необхідно приділити не один день, адже майже кожна будівля таїть в собі легенду.

Одна з них пов'язана з годинником Орлой на Староместской ратуші. Середньовічний майстер Мікулаш створив витвір мистецтва, якому не було аналогів у всьому світі. Тисячі людей щодня збираються перед годинами, щоб поспостерігати подання їх бою, яке відбувається кожну годину з восьмої ранку до восьмої вечора. Скелет, що символізує смерть, дзвонить у дзвоник, натякаючи на те, що «час настав». Сидів поруч з ним турок, що втілює Османську імперію, заперечливо хитає головою - він не хоче вмирати. Скупий стукає палицею і трясе капшуком - коли є гроші, смерть не страшна. А марнославний виглядає в дзеркало - він зайнятий лише собою і ні на що не звертає уваги. З двох сторін стоять архангел Михаїл з піднятим мечем і три язичницьких волхва. Щогодини розорюються віконця над годинником, з яких по черзі з'являються дванадцять апостолів. Щоб творець цього винаходу Мікулаш не зміг повторити унікальні куранти, члени муніципальної ради хотіли його осліпити. Дізнавшись про цю зрадницьку новина, майстер стрибнув у величезний механізм годинника і розлучився з життям у надрах свого створення.

Не менш трагічна історія пов'язана з Карловим мостом, на якому стоїть статуя Іоанна Непомнуцкого. Легенда свідчить, що цей священнослужитель був затоплений під мостом, тому що відмовився повідомити правив тоді королю Вацлаву якусь любовну таємницю, яку повідала на сповіді дружина государя.

Багато похмурих сюжетів може розповісти і єврейський квартал в Празі. Гітлер збирався там влаштувати якусь подобу зоопарку, в якому б за кілька монет істинні арійці могли спостерігати за життям мешканців гетто.

Щоб остаточно не впасти у зневіру, поспостерігаємо за танцюючим будинком. Ні, звичайно, він не пуститься в танок під оплески публіки. Просто споруджено будинок таким чином, що створюється враження, ніби його дві вежі дійсно танцюють!

Однак найкраще відпочивати від міських визначних пам'яток в горах, що в Північній Моравії. Серед первозданної краси можна бродити годинами, а статут, забрести в один з пансіонатів або гірських шале. Якщо ж спокійний відпочинок не для вас, ласкаво просимо в один з найбільших в Європі екстремальних парків. Захоплює дух переїзд з дерева на дерево за допомогою шківа. Але є одне обмеження: зростання любителя гострих відчуттів повинен бути не менше ста сорока сантиметрів.

Якщо ви відпочиваєте з дитиною, яку в силу «низькорослості» не пустили в екстрим-парк, не засмучуйтеся, зводите його в Празький зоопарк. Не треба думати, що зоопарк він і в Африці зоопарк. Відвідавши цей, ви не забудете його ніколи. Тут все зроблено не для людей, що спостерігають за тваринами, а для чотириногих, парнокопитних, що літають і пурхають. Відчуття, що не люди спостерігають за тваринами, а брати менші за нами.

Є ще одне місце в Празі, яке варто відвідати обов'язково - співаючі фонтани. Грандіозне видовище створюється за допомогою підсвічених водяних струменів (подання починається, коли місто занурюється у вечірній сутінок). Під час шоу звучать шедеври класичної музики, а навколо танцюють балерини.

Унікальна водиця

Що могло об'єднувати Бетховена, Бісмарка, Карла Маркса, Шопена? Любов до невеликого чеському місту Карлові Вари, знаменитому своїми мінеральними джерелами. Вода, що б'є з землі, сягає від 30 до 70 ˚ С. При питному лікуванні вона нормалізує порушену секрецію функцію шлунка і кишечника, володіє протизапальними і спазмолітичні властивості. Унікальна рідина за своїми характеристиками не має аналогів у світі.

Недалеко від Карлових Вар розляглося ще одне чудодійний містечко - місто Яхимов. Це єдиний у своєму роді радоновий курорт, що славиться потужними радіоактивними термальними джерелами. Не треба боятися такого страшного визначення. Ці джерела буквально ставлять хворої людини на ноги - лікують захворювання опорно-рухової, нервової системи, метаболічні захворювання.

Пиво державної ваги

В одних Чехія асоціюється з прекрасними пам'ятниками історії і архітектури і цілющими джерелами, а у інших - з пивом. По-праву цю країну вважають батьківщиною пінного напою. Тут професія пивовара дуже шанована, адже чеське пиво - предмет національної гордості, традиція, що зв'язує покоління, частина культури, одним словом, справа державної ваги.

Зараз мало хто знає, але в XIX столітті чеські пивовари в «співавторстві» з баварськими випробували нові сорти пива ... на хворих, які лікувалися на чеських курортах, і туристах. Хоча такий хід і здається досить цинічним, незабаром звістку про дивовижний чеському пиві поширилася по країнах і містах. Тепер навіть місцеві пивних справ майстра не можуть підрахувати, скільки ж існує сортів рідного напою.

Пиво тут дійсно схоже на цілющих джерел. Наприклад, сорт Будвар, вироблений в місті Чеське, містить велику кількість природних, природних речовин і вітамінів, які перешкоджає дії кисневих радикалів - причини багатьох захворювань. А все тому, що виготовляється з найкращого натуральної сировини - кочанного хмелю, Моравийского солоду і води з артезіанських свердловин глибиною понад триста метрів.

«Старопрамен - будь похвальний», - кажуть чехи про світле пиво найвищої якості. А одним із самих «старих» пивних сортів вважається «Велкопоповицький козел». У XVII столітті його створили ... ченці. Зараз достовірно невідомо, з якої причини «Козел» називається «Козел» (наголос на першому складі), але щороку в Чехії проходить день козла, коли кожен поважаючий себе любитель хмільних напоїв просто зобов'язаний впитися до «козлиного» стану, щоб бути схожим на рогате тварина з етикетки свого улюбленого пива.

Однак це виняток, а щоб дійсно насолодитися неповторним смаком чеського пива, вживати його слід в належній обстановці і хорошій компанії. У незліченних барах і шинках завжди радо обслужать, особливо, якщо вивчите декілька слів по-чеськи - добрі ден / вечер (добрий день / вечір), моцкрат Деку (велике спасибі), просимо (будь ласка) і мнейте се Геска (всього хорошого).

Чеський сувенір

Найбажаніший місцевий сувенір - без сумніву, справжнє пиво в банках і пляшках. Однак такий подарунок, привезений вами з Чехії, навряд чи довго простоїть за скляними дверцятами шафки. Зате до сувенірного пива вам обов'язково запропонують тару - гуртки та келихи з символікою.

Якщо ви думаєте, що в Чехії все створено для чоловіка, починаючи з пива, то помиляєтеся. Жінкам припаде до душі чеський «кришталь королів» фірми «Мозер».

Прекрасній дамі можна презентувати карловарський сувенір - троянду з мінерального джерела. Просочившись солями, квітка застигає, як кам'яний, але залишається прекрасним.

Для ласунів придбайте чеські вафлі з різними начинками, приготованими на цілющій воді.


[11-01-17][Все для туристів]
Що складніше, то цікавіше (0)

[09-08-22][Відпочинок за кордоном.]
Чорногорія: морська і гірська (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Андорра: віза в минуле (0)
[09-08-19][Відпочинок і поради]
Що таке паломництво? (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-18)
Переглядів: 858 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: