Середа
24-12-25
17:38

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

Організація морського круїзу по Середземному морю2



(Перейти - Головна, - карта сайта RU, UA)

___________________________________________________________________________________________ 
Організація морського круїзу по Середземному морю


Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах

 


 


Платним, що надається туристам за готівку, є: гральні автомати, спортивно-медичні тренажери, сауни, масаж, послуги перукарень, кравців, фотографів, пошти, пралень і хімчистки, продукти і товари, придбані в магазинах, кіосках, буфетах, роботу яких забезпечує судновласник, екскурсії на березі, телефон. На закордонних ділянках плавання продаж продуктів і товарів у буфетах, кіосках провадиться з оплатою туристами у місцевій чи міжнародній валюті. Безкоштовно на теплоходах звичайно надаються: медичне обслуговування, камери схову (крім автоматичних), бібліотека-читальня,  дитячі кімнати,   користування салонами,  внутрішнім телефоном,  телевізорами в каютах і салонах, гімнастичними залами,  басейнами, ванними і душами, шезлонгами і циновками, постільною і лазневою білизною, довідками довідкового бюро з питань проїзду.


На власних судах турфірм послуги розподіляються приблизно так само. Туристам дозволяється провозити багаж і ручну поклажу в розмірах, передбачених діючими Правилами. У період дії договору проїзд і обслуговування на судні можуть здійснюються тільки по туристських книжках, виданим туристам керівником маршруту (туру, круїзу) на підставі туристських путівок. Перелік бортових послуг багато в чому залежить від сегменту туристів - споживачів даного туру. Наприклад, круїзам по Карибському басейні надають перевагу молодіжні сімейні пари - звідси велика кількість дискотек, казино, конкурсів, типу "розфарбуємо корабельний хол" і ін.


Організація всієї культурно-розважальної роботи в портах заходу й інші заходи для туристів на борті судна і на березі здійснюється туристською організацією, що орендує судно. Відповідальним представником туристської організації на борті судна є керівник круїзу (керівник морського туристського маршруту, керівник морського туру).


План заходів, проведених туристською організацією на судні, узгоджується із судновою адміністрацією, що сприяє проведенню цих заходів. Адміністрація судна надає працівникам туристської бригади право безкоштовного користування судновою радіотрансляційною мережею, по якій щодня провадиться трансляція передач, грамзаписів і шляхової інформації протягом 7 год. відповідно до програми і розкладу передач.


Керівнику круїзу надається право безкоштовного користування службовим радіозв'язком по судновій радіостанції з питань туристсько-екскурсійного обслуговування. Харчування туристам надається в суднових ресторанах, по вартості, зазначеної в договорі, і по меню, погодженому з керівником групи. Останній має право вносити зміни в розпорядок харчування туристів, зв'язані з проведенням екскурсійної програми. Підставою для розрахунку за харчування є акти (рахунки), підписані керівником круїзу, і представником адміністрації судна відповідно до встановленого порядку. [15 , с. 127]


Харчування штатних співробітників круїзу, призначених туристською організацією, провадиться по раціоні харчування екіпажу судна за готівку в їдальні екіпажу.


2. Особливості організації обслуговування туристів під час морських круїзів 


2.1. Організація безпеки життєдіяльності


Безпека - поняття важливе і стародавнє, таке ж необхідне для кожного туриста, як харчування і сон. Тому забезпечення безпеки туристів під час подорожі - головна турбота туристської фірми. На забезпечення безпеки туристів спрямований цілий комплекс заходів, здійснюваних туристськими організаціями. При цьому першорядне значення мають стабільна політична обстановка в місцях відпочинку або подорожі й екологічний стан цих місць. При невідповідності цих чинників нормі - туризм важкий і небезпечний.


Дуже важлива в даному випадку правдива і повна інформація для туристів про екологічний і політичний стан у країні (регіоні) подорожі. Якщо туристська фірма не може гарантувати безпеку в нестабільних політичних або неблагополучних екологічно районах, то подорожі в ці регіони скорочуються. Прикладів тому багато. Наприклад, під час війни в Перській затоці подорожі в країни цього регіону в той період скоротилися на 90%. Аналогічна ситуація є в наш час у Югославії і на Кавказі. Не провадяться подорожі в екологічно неблагополучні райони.


Турист їде в незнайоме йому місце, часто в іншу країну. Він не завжди знає, який там клімат, які речі, захисні засоби, ліки можуть знадобитися в подорожі. Йому важко буває зорієнтуватися на місці через мовні розходження. Передбачити, що може знадобитися туристу в подорожі, і дати йому найкращу пораду - задача туристської фірми.


Для прикладу можна взяти досвід американської медичної компанії, що працює в тісному контакті з турбізнесом "Пепто-Бісмол". Її буклет за назвою "Радник мандрівника" надається безплатно кожному туристу при придбанні їм туру. У цьому буклеті містяться елементарні, але дуже необхідні поради по зберіганню здоров'я для подорожуючих у різних країнах.[11 , с. 68]


Поради цього буклету допоможуть туристу зробити подорож більш безпечним заходом із погляду здоров'я.


Насамперед, радять автори буклету, ще до виїзду в подорож необхідно дізнатися про кліматичні умови обраного місця. Можливо, вони не підійдуть по медичних показаннях (алергія, підвищений артеріальний тиск і ін.). Може бути, краще поїхати туди в інший, більш сприятливий період (сезон). Для провідування деяких екваторіальних країн необхідно обов'язково робити щеплення від жовтої лихоманки, що діє приблизно 10 років, але повинне бути зроблена не пізніше 10-15 днів до в'їзду в країну й ін. Можливі й інші медичні вимоги.


Бажано підготувати запас з необхідними таблетками і медикаментами, тому що можна не знайти потрібних ліків у країні перебування, а аналог не гарантує тієї ж дії і відсутності побічних реакцій.


Необхідно в подорож брати із собою невеличку аптечку, до складу якої включаються антигістамінні, протизапальні, протиопікові, перев'язувальні і дезинфікуючі матеріали.


"Порадник мандрівника" звертає увагу туристів на необхідність дотримання обережності і стриманості при прийомі незнайомої їжі в інших країнах, а також про небажаність ужитку сирої води.


Сонце і плавання в міру - здоров'я в подорожі! Необхідно пам'ятати про важливість використання в тропічних країнах сонцезахисних кремів і окулярів.


Плавати найкраще в спеціально позначених місцях водойм і в басейнах. У незнайомих місцях можна наткнутися на "підводні сюрпризи", а також сама вода може призвести до інфекційних або шкірних захворювань.


При подорожі в іншу країну необхідно пояснити туристам, як знайти кваліфікованого лікаря, куди звертатися в крайніх випадках. Корисно мати у своїх дорожніх документах на випадок непередбачених обставин бланк, де вказуються основні дані по стану здоров'я (група крові, можливі алергійні реакції, медичні проблеми і рекомендації).


Страхування туристських поїздок грає велику роль у забезпеченні безпеки туристів.


При класичному страхуванні від нещасних випадків клієнту звичайно компенсується моральна сторона події - він одержує матеріальну виплату за те, що його організму був нанесений збиток. Це крім оплати по лікарняному листі. У ряді випадків суми виплат перевищують фактичні витрати.


Проте усе залежить від страхового договору, укладеного між страховою компанією і туристом.


Інгосстрах та його агенти, наприклад, займаються страхуванням українських туристів, що виїжджають за кордон, відшкодовує тільки фактичні витрати, пов'язані з наданням екстреної медичної допомоги в країнах, де вона платна, проте, у межах 50 тис. дол. (у Європі).


Види страхування в сфері туризму:


· страхування туристів у закордонних поїздках;


· страхування туриста і його майна;


· страхування ризику турфірм;


· страхування іноземних туристів.


Сума страхового внеску залежить від декількох причин.


Перше - від розміру страхового внеску (чим вище страховий внесок, тим більше суми страхових виплат).


Друге - люди старше 60 років сплачують подвійний тариф.


Третє - підвищені тарифи звичайно встановлюються для людей, пов'язаних із ризиком: льотчиків, моряків, спортсменів, детективів, водіїв вантажівок.


На дітей знижки, як правило, не передбачені, а деякі компанії взагалі не страхують дітей молодше 2-3 років.


Деякі фірми страхують цінне майно.


Для великих тургруп страховка обійдеться дешевше, ніж для туристів - одиначок.


Необхідно знати, що посольства країн, де дуже дороге лікування, просто не дадуть візу, якщо туристи застраховані менше ніж на 30 тис. доларів. Таку страховку необхідно мати при в'їзді в США, Канаду, Японії, Ізраїль, Німеччину, Австрію.


Якщо з туристом відбувся під час подорожі в іншій країні "страховий випадок", що призводить за собою або звертання до лікаря, або втрату багажу, то туристу необхідно зателефонувати по телефону, зазначеному в страховому полісі, назвати його номер і номер телефону, по якому з ним можна є зв'язатися, і обрисувати ситуацію, що створилася.


Туристів варто попередити, що оплачуються лише ліки виписані лікарем.


    Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах       


   1 2  3 4



[10-01-23][All for the tourists of]
Trout: catching is forbidden to destroy (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Зімбабве: визначні пам'ятки (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
З глибини століть. Кухня Киргизстана (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
У пошуках чистого повітря (0)