Понеділок
25-01-20
19:59

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

Історія найбільшого села Єворпи "Микуличин" 19


Історія найбільшого за довжиною села Єворпи "Микуличин"  

___________________________________________________________________________________________________

МИКУЛИЧИНСЬКЕ НАФТОГАЗОВЕ РОДОВИЩЕ

 

Протягом багатьох років нафтогазова промисловість розвивається швидкими темпами і в даний час є однією з провідних галузей енергетики України. Забезпечення України паливно-енергетичними матеріалами, в числі яких є нафта і газ - необхідна умова для нормального функціонування галузей народного господарства.

В 1771 р. при поглибленні соляної шахти в Карпатах, в Слободі Рунгурській на глибині 25 м почалися виходи нафти біля 100 кг/добу; тут ще в минулому столітті розробку родовищ вели іноземні фірми.

В географічному відношенні нафтопромисловий район розташований в межах північно-східного схилу українських Карпат в долині р.Бистриця Надвірнянська. Ріка ділить його на дві частини: північно-західну і північно-східну. ІШівнічно-західна частина є водорозділом рік^Бистриця Надвірнянська і Солотвинська. Північно-східна є водорозділом рік Бистриця Надвірнянська і Прут, де знаходиться Микуличинське нафтогазове родовище.

Микуличинське нафтогазове родовище є одним з останніх розвіданих родовищ регіону. Нафтоносність менілітових відкладів Микуличинської складки відкрита у 1990 році свердловиною 2-Микуличин. У березні 1991 року її передано у дослідну експлуатацію.

У 2000 році одержано зі свердловини Микуличин-22 у передгір'ях Карпат з глибини 2288 м промисловий приплив нафти обсягом більше 20 т у добу. Свердловина Микуличин-22 стала третьою по рахунку експлуатаційною свердловиною на перспективному Микуличинському родовищі, запаси якого оцінюються в 29 млн. т нафти, однак її промисловий видобуток ускладнений тектонічними умовами розташування нафтоносних шарів.

Для прискорення освоєнь нафтових родовищ у передгір'ях Карпат розробляється програма, реалізація якої буде здійснюватися з залученням як вітчизняних, так і закордонних інвестицій. По оцінці фахівців, у карпатських надрах "таїться" майже половина розвіданих нафтових запасів України. Але через дуже складні геологічні умови для її видобутку потрібні новітні технології.



[09-10-14][Все для туристів]
Ворохта? (0)

[09-09-18][Яремче]
Сіновал на склоні г. Маковиця (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Перу: Чан-Чан (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Бразилія: кухня (0)