Вівторок
24-05-14
13:12

test [404]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Туризм і все про нього. » test

Юнь-нань - перлина Китаю

Юнь-нань - перлина Китаю

Назва провінції Юньнань переводиться як "хмарний південь". Це місце по праву може вважатися одній з колисок людства, адже саме тут в 1965 році учені виявили останки стародавньої людини, що жила близько 1,7 мільйонів років назад.

Історично це одна з тих Китайських провінцій, яка завжди слідувала своїм власним традиціям і звичаям, не дивлячись на визнання імператорської влади.

У 13 столітті після розорення Монголами династія Мін заполонила етнічними китайцями гори і нагір'я Юньнані, а всі інші народності обернула в гноблені національні меншини. Така ситуація збереглася до наших днів, хоча останнім часом відбувається відродження самобутньої культури. Проте поки національні звичаї дотримуються швидше за фольклорний характер. У 1517 році в гавані біля витоку Перлової річки (Чжуцзян) вперше причалили португальські судна, що стало завершенням ізоляції Китаю від міжнародної торгівлі в період Мін. Гуанчжоу тоді був одним єдиним відкритим для європейських жителів торговим портом Китаю. Розбіжності китайських властей і англійських торговців відносно продажу опіуму вилилися у військове протистояння і облогу Гуанчжоу в 1857-1861 роках.

В даний час Юньнань являє собою справжню знахідку для досвідченого туриста. Численні архітектурні пам'ятники різних епох і музеї <http://world-atlas.ru/?p=480> дають відчуття безперервності ходу історії, а знамениті юньнаньськие поля привертають, зачаровують і захоплюють своєю дивовижною і вражаючою красою. Ось лише деякі визначні пам'ятки цієї дивовижної провінції.

У центральній частині столиці провінції Куньміна розташовано два маленькі озера. Одне з них - Озеро Баньяна (Жун Ху) - отримало свою назву в честь що до цих пір росте на березі восьмісотлетнего дерева, розташованого біля Південних воріт (Нань Мань), споруджених тут ще при правлінні династії Тан. Ще один зразок архітектури тієї ж епохи - Пагода Західного Храму (Сисита) - була побудована в 824 - 859 роках. У плані вона квадратна, нижній поверх догори майже не звужується. Будівля зведена з цеглини, на кожному з 13 поверхів є кам'яні жолоби. Внутрішні сходи і каркаси виконані з дерева. Зверху кругла металева башта, по кутах якої зображені міфічні схожі на птахів істоти. Пагода залишає так характерної для архітектури епохи Тан відчуття масивної елегантності. Пагода Східного Храму (Дуїсита) дуже нагадує першу пропорціями і стилем.

 

 

На північний захід від міста розташована романтична Печера Очеретяної Флейти (Лудіянь). Відвідувачів групами впускають в карстові печери на глибину 200 м. Кожен сталактит має своєрідна і неповторна назва, зокрема Кришталевий палац драконівського царя.

На північний захід від Куньміна біля озера розташований Парк Чарівного Виду Дагуаїьюань, що простягнувся на ділянці садка стародавньої вілли. У цьому місці в 15-й день восьмого місяця ( орієнтуючись за місячним календарем) міські жителі з яскравими ліхтариками святкують день Місяця. У XVII столітті в парку була споруджена Оглядова башта, що згоріла в 1857 році і відроджена в 1869 році. Зліва і праворуч від входу можна виявити "паралельні вірші", написані поетом Сунь Жанвеном. Ці вірші, що складаються з 180 ієрогліфів, є щонайдовшими в Китаї.

Недалеко від парку Цуйху на півночі міста, дожили до наших днів цілі квартали старовинних 2-х і 3-хетажних дерев'яних будинків. Майже на кожному кроці можна наткнутися на чайні і лавки.

Трохи південніше за Гуйліня розташована Гора Слонячого Хобота (Сянбішань), де вважають за краще відпочивати місцеві жителі. Вона має схожість з хоботом величезного слона, нахилений Чи в річку. Якщо вірити легенді, слон спустився з неба на Землю, щоб підтримувати людям в їх нелегкій праці. Це стало причиною люті Небесного імператора, який опустився услід за і уразив слона ударом кинджала, після чого слон перетворився на камінь. На схилі гори під час Мін побудували пагоду, дуже схожу на кинджал.

Не менш увлекательна човнова екскурсія по озеру Цзянь. Сюди впадаютт більше 20 річок і струмків. Від нього розчиняється гірська панорама Сишань, підійнявшись на яких ви опинитеся в стародавньому місці відпочинку. Тут знаходиться безліч храмів і павільйонів. Даоський Храм Три Чистих (Саньцинге) споруджений ще в епоху Юань. Круті старовинні сходи підводять до відомих Драконівських Комірів (Лунмень), де відкривається вражаюча картина. Тут же розташований Павільйон (Дацяньее), що Стосується Неба, зведений в1853 року, - дерев'яний храм одного даоського священика.

До заходу звідси знаходиться Пагода Північного храму (Бейсьіпа) заввишки 76 м. Пагода тут стояла ще в 450 році, що дійшла до нашого часу побудована в 1131-1162 роках. Це струнка будівля з пишною дерев'яною крівлею і балконами є типовим зразком стилю епохи Південної Сун.

У 10 км. на північний схід від міста розташований Бамбуковий Храм (Цюнчжуси), зведений під час панування монгольської династії Юань. У його основному павільйоні підносяться три статуї Будди тієї пори. По-справжньому відомими є статуї 500 балій, виготовлені з глини в 1883 - 1890 роках. сичуаньськимі майстрами. Образи учнів Будди виражають їх індивідуальність, їх жести, пози, міміка приголомшують різноманітністю.

На березі маленького озера На північ від Куньміна розташувався Палац Чорного Дракона (Хейлунгун) - колоритний парк із стародавніми павільйонами і комірами. Його назва виникла від того, що озеро не висихає навіть в найсильнішу засуху, від якої по легенді його позбавляє дракон, що проживає в нім. Павільйон Дракона спорудять в 1454 році. Дуже дивовижні прикрашені масивним різьбленим дахом вхідні ворота.

По протилежну сторону від них підноситься Золотий Павільйон (Цеіньдянь). Побудований храм 1602 року в 7 км. на північний схід від міста на горі Міньфен. Свій нинішній зовнішній вигляд Золотий Павільйон придбав в 1671 році.

Це далеко не все визначні пам'ятки дивовижної провінції Юньнань. Відвідавши це місце, ви отримаєте незабутні враження, проникніться духом і прочините для себе таємниці Стародавнього Сходу.



[10-02-18][All for the tourists of]
In a warm and cozy: choose sleeping bags (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Спеції і пахощі - кухня Індії (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Замбія: для любителів екстриму (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Замокнув Монсоро: сльози і любов (0)

Категорія: test | Додав: vechervkarpatah (10-01-16)
Переглядів: 850 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: