П’ятниця
18-09-21
15:46

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Перлівниця. Ловимо на черепашку

Перлівниця - прісноводний молюск, широко поширений в річках і озерах Середньої смуги. Являє собою овальну черепашку, розміром 5-10 сантиметрів.

Вудка - Насадка і прикормка

Перлівниця - прісноводний молюск, широко поширений в річках і озерах Середньої смуги. Являє собою овальну черепашку, розміром 5-10 сантиметрів. Виявити її нескладно по доріжках, які вона залишає, пересуваючись по дну. Наприкінці такий доріжки зазвичай видно виділяється горбок, - там і знаходиться зарившійся в грунт молюск.

Назбирати їх не складає особливих труднощів, достатньо просто промацати босою ногою дно, дотримуючись при цьому обережність - стулки черепашок дуже гострі і легко можуть поранити.

Перлівниця може входити в раціон харчування практично всіх риб, будучи джерелом чистого білка. Однак не всі вони мають можливість розкрити раковину і дістатися до ніжного м'яса. Виходить, що більшість мешканців водойми можуть поласувати перлівниці тільки лише в тому випадку, якщо молюска розчавить човном або рухом каменів, колод і так далі. Звідси висновок, що ловити на перлівниці найкраще в районі пристаней, мостів, гребель та інших споруд, де може статися подібне.

Багато рибалок, почувши про відмінні результати, показані перлівниці, дивуються, чого ж, вона не працює в тому чи іншому місці. Замість великої риби, долає дрібниця. А насадка нічим не відрізняється від хробака або опариша за кількістю поклевок, лише з тією різницею, що метушні з насадженням м'яса черепашки значно більше.

Щоб перлівниця розкрила свій чималий потенціал, необхідно, щоб місце для лову було вибрано грамотно. У місцях, де регулярно давляться черепашки, велика риба вже налаштована на те, щоб якомога швидше скористатися нагодою без зусиль схопити ласий шматочок, поки дрібниця не розтягнути його. Це стосується, перш за все, до судноплавних річках і озерах.

Якщо ж ми спробуємо ловити на м'ясо перлівниці в невеликому, тихому озері, то до наживки в першу чергу підійде дрібнота, а велика риба, якщо вона і буде десь поблизу, не кинеться відразу ж відбивати свій шматок, адже м'ясо перлівниці, не кожен день валяється на дні. Це незвично і підозріло. Скоріш за все, вона буде стояти поблизу, і спостерігати, як дрібниця планомірно очищає ваш гачок. А щоб навчити рибу брати цей корм з дна, необхідно тривалий час підгодовувати певне місце подрібненими черепашками. У цьому випадку, з закінченням часу, можна розраховувати на систематичну ловлю, використовуючи перлівниці. Вона стане вашим секретним зброєю на цій водоймі, оскільки привабливість перлівниці для риби безсумнівна.

Перлівниця чудово підійде для лову лина, ляща, сазана, сома, крупного карася і багатьох інших риб. Для того, щоб насадити її на гачок, потрібно розкрити мушлю ножем і відокремити м'ясо від стулок.

Для наживки годиться так звана «нога», або мускул, який служить засобом пересування для молюска. Найбільшим незручністю при цьому є те, що перлівниця дуже погано тримається на гачку, але є ряд прийомів, які допомагають частково зняти цю проблему. Можна, розкривши черепашку, трохи підсушити її на сонці або на вітрі. Головне, щоб вона саме подвялілась, а не протухла. Підсушене м'ясо стає щільнішим. Є варіант домогтися того ж, потримавши очищене м'ясо в окропі, але подібне бланшування погано позначається на пахучесті приманки.

Одним з кращих способів є виготовлення різних «бутербродів», комбінуючи м'ясо перлівниці з різними більш щільними наживками. Так, непогано закріпити перлівниці з двох сторін личинками хруща. Виходить забійна наживка для великого ляща, сазана і сома. Для лина непогано поєднувати з опаришем або з хробаком. Потрібно тільки враховувати об'ємність одержуваної приманки і використовувати відповідні гачки.

Непоганий результат дає підмішування в тісто подрібненого м'яса перлівниці, але це вже скоріше спосіб підвищити уловістость тесту, а не ловля на черепашку, тому результатом в основному буде піймання плітки і підлящика, але ніяк не крупної риби.

Застосування сітчастих мішечків і жіночих панчіх здається мені не зовсім реальним і не дуже практичним, принаймні, сам я ніколи не бачив прикладів успішного застосування цього способу.

Лов на перлівниці - дуже ефективний і практично здійсненний спосіб лову на вудку поплавця і донні снасті за умови продуманості дій, аналізу всіх обставин і, звичайно, творчого експерименту. Не сумнівайтеся в цій наживки, пробуйте, і у вас все вийде.

[10-01-23][Все для туристів]
Планета Драгобрат 2006 (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Болгарія: що подивитися (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австралія: корисні дрібниці (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Кіт (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-17)
Переглядів: 3291 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: