Четвер
18-11-15
14:48

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Гоанськая щастя

Гоанськая щастя

У Гоа рідко їдуть заради огляду визначних пам'яток. Якщо чесно, тут не до них. Воно й не дивно - там, де повітря буквально просякнутий відчуттям легкості і безтурботності, не можна проміняти тепле, як парне молоко, море, білосніжний пісок ніжний і пухнасті пальми на нудні стіни древніх замків та монастирів.
Гоанськая щастя П'ятсот років тому Гоа була колонією Португалії. Португальські колонізатори влаштували на благодатній землі релігійний терор, нав'язували гоанцам-індусам свою релігію, а не підкорилися репресували.

І тільки 50 років тому індійські війська нарешті вирішили відбити свої землі, які окупував португальська диктатор Салазар. А 21 рік тому Гоа офіційно була визнана 25-м штатом Індії. Штат вийшов самий маленький, але паломництво на золотопесчание пляжі європейців, та й заможних індійців зробило крихту процвітаючою індійської провінцією. Спочатку сюди потягнулися волелюбні і життєлюбні хіпі, втомлені від химерних європейських курортів. І настільки їм тут сподобалося, що «діти квітів» до цього часу живуть в джунглях цілими колоніями. Грають на барабанах, їдять банани, співають індійські релігійні гімни і варять на газових пальниках рис з овочами. Вони настільки «в'їлися» у гоанськая культуру, що організували свій хіпі-ринок, де щотижня по суботах продається і купується буквально все.

І я там був ...

Кращий сезон на Гоа - зима, але і в листопаді тут непогано при 33 градусах тепла повітря і 28 моря. Піщані пляжі розтягнулися вздовж узбережжя штату на 110 кілометрів. І їх по праву називають головним скарбом Гоа. Вибрати з сорока бухт непросто, але й помилитися з вибором практично неможливо, кожен пляж по-своєму гарний. Хоча істотні відмінності все ж є - південне узбережжя Гоа вважається дорогим, причому не тільки за індійськими мірками. А ось північна сторонушка готова дати притулок і самих невибагливих подорожніх. Тут в численних селищах селиться в основному просунута молодь з Європи та Америки.

Прижилися тут і наші одноплемінники, основним місцем проживання яких є селище Морджім. Вони збираються в кафе Ваba і ностальгують за далекої холодної батьківщині. Знайти Морджім дуже легко по вуличній табличці «Вулиця Каретний ряд», «чесно» вкраденої ким-то в столиці нашої Батьківщини і увіткненою в гоанськая білий пісок. Багато заможних росіяни, втомлені від цивілізації і скаженого темпу міського життя, купують цілі вілли на Гоа. Так би мовити, для повного злиття з природою.

Молодіємо!

Якщо хочете «скинути» років 10, то сміливо вирушайте в знамениті лікувально-оздоровчі центри Аюрведи і Спа. Аюрведа, «наука про життя» - спочатку традиційна індійська медицина, що ставить за мету усунення не симптомів, а першопричини хвороби. В якості лікувальних засобів використовуються тільки трави, соки і речовини природного походження. Підстроївшись під європейців гоанци пропонують і унікальну програму для схуднення та догляду за шкірою обличчя. Таке «лікування» включає в себе сауну, спеціальну аюрведичні дієту і масаж.

Заводь, поїхали!

Складне для російського слуху назва Дудхсагар перекладається як «Молочне море». Точніше, який падає з величезної висоти водоспад, оточений хмарою білих бризок. Відкривши рот від споглядає краси, сумку потрібно тримати міцніше. Ні, тут не оббирають наївних гостей (хоча трапляється і таке), просто маленькі нахабні мавпочки можуть зацікавитися вмістом ридикюля. Прибережіть рупії для походу по гоанськая ринку.

А якщо взяти напрокат моторолер (всього 100 з гаком рупій), можна об'їхати всі гоанськая пам'ятки. Наприклад, варто подивитися на нетлінні мощі святого Франциска, які покояться в срібному труні, обробленому дорогоцінними каменями і бронзовими пластинами із зображенням сцен з життя святого в головному соборі штату - Базиліці Бом-Ісуса. Головна ж визначна пам'ятка колоніальних часів - ошатний білосніжний храм Непорочного зачаття, від якого з високого пагорба спускається на площу не менш гарна білі сходи. Варто відвідати і індуїстські святині - храми Шанті-Дурга, Шрі Мангеш, Рамнат і Кела.

Душа свята просить

Гоанци люблять відпочивати, і інші свята у них займають по десять днів. Більшість індогоанскіх фестивалів славляться своїми карнавалами. Наприклад, фестиваль кухні Гоа. Він спеціально був «створений» для того, щоб приділити особливу увагу штату Гоа, його культурі та кулінарним традиціям. Гоанци звели приготування їжі в ранг витонченого мистецтва, створивши, таким чином, свою унікальну кухню, де змішалися європейські і азіатські традиції. У лютому в штаті проходить головний карнавал, який святкується цілий тиждень, з барвистими процесіями, запливами і конкурсами танців.

Ганеш Чатурті - особливе свято для кожного гоанца. Адже протягом десятиденного святкування чесний гоанец просто зобов'язаний відвідати свою батьківщину і повернутися у те село чи маленьке містечко, де він народився і виріс.

Що індусу добре, то росіянину - отруєння

Харчуватися у вуличних кафе і барах, як це роблять місцеві жителі, дуже ризиковано. Перш за все для власного шлунка. Індійці не можуть жити без гострих приправ, які кладуть навіть в самі що ні на є «безневинні» страви, навіть у морозиво. Тому завжди не зайве буде запитати: «Is it hot?», Тобто «Це гостро?»

Варто приготуватися і до того, що поглинання їжі розтягнеться на кілька годин. У цій країні поспіх в будь-якій справі, особливо за столом, абсолютно недоречна і буде незрозумілий місцевими жителями. До речі, місцеві жителі дуже доброзичливі і з повагою ставляться до своїх гостей. Справжні гоанци-індійці беруть і передають що-небудь тільки правою рукою. Чому? Причина досить тривіальна і переконлива. Тут, як і в багатьох азіатських країнах, не прийнято користуватися туалетним папером. Замість неї у відповідних ситуаціях користуються просто водою, причому «у хід» йде тільки ліва рука. Нею ж індуси миють ноги, надягають взуття.

Чистити зуби, умиватися і вживати по іншим призначенням місцеву воду не слід, вона може викликати сильне кишковий розлад. Не варто замовляти в кафе прохолодні напої з льодом, ні за що не доб'єтеся від офіціанта правди, з якого джерела крижинки. Краще відмовитися і від заморських фруктів, з яких не можна зняти шкірку. Якщо все ж неприємність у вигляді нетравлення, діареї, нудоти та інших «принад» отруєння трапилася, на допомогу прийдуть місцеві з місцевою ж горілкою «фені», настояної на горішках кешью і кокоса.

Не ображайте продавця

Позбувшись від недуги, можна сміливо вирушати на головну пам'ятку Гоа - блошиний ринок в Анджуне. Тут торговців, здається, більше, ніж самих покупців. Майстри-умільці з усього штату звозять сюди свій строкатий товар: розписні тканини, одяг, килими, найрізноманітніші сувеніри. На ринку працюють кафешки і дають циркові вистави, заклинателі змій насвистують на сопілках і виманюють з плетеного укриття отруйних гадів. Тут за копійчані цінами продають все. Можна навіть купити прикрасу, надіте на самому продавця! Причому торгуватися необхідно до самозабуття - як і скрізь на Сході, тут не можна погодитися на початкову ціну, інакше образиться продавець.

Відвезу тебе я в тундру ...

Для нетривалих поїздок по столиці Гоа Пананджі краще вибрати рикші. Маленькі темношкірі індійці, здається, зі швидкістю вітру мчать по розбитих дорогах, буває, обганяють і вибігають на зустрічну смугу, ізворачіваясь від гуде клаксонами транспорту. Хитрі рикші «грішать» тим, що не знає місцевості мандрівника можуть завезти зовсім в інше місце і вимагати оплату! Інакше вони не відвезуть вас до потрібного місця або хоча б до точки відправлення. Дуже гарним «ліками» для нечистих на душу візників стане слово поліція, вони зрозуміють це «чарівне» слово навіть по-російськи.aф


[09-10-14][All for the tourists of]
Voronenko? (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
ОАЕ: курорти (0)
[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
Пекін - тут варто побувати хоч би раз в житті! (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Відпустка в Германії: дешево і сердито (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-18)
Переглядів: 546 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: