П’ятниця
18-09-21
19:26

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

День Будди

День Будди

Буддизм - це одна зі світових релігій. По всьому світу можна знайти тисячі прихильників цього вчення. Засновник його був цілком реальною людиною, якого нарекли Буддою. День народження Будди для буддистів - такий же благословенний свято, як і для християн Різдво Христове. Правда, якщо останні в цей день ходять до храмів, моляться і сідають за щедро накритий стіл, то буддисти дотримуються своїх традицій.
День Будди «День народження Будди» святкується щороку в різний час. Це пов'язано з тим, що дата випадає на повний місяць другого місяця за індійським календарем. У 2008 році це буде 19 травня. Однак буддисти у всьому світі називають це свято «Весак». Саме так називається другий місяць у році за індійським календарем.

Нічого дивного в тому, що свято називається так само, як і місяць, немає. Справа в тому, що день народження Будди святкується майже у всіх країнах Південно-Східної Азії. Лише кожна країна може запропонувати свій підхід до того, як можна відсвяткувати цю подію. Деколи можна навіть зустріти різночитання по самій даті, на яку припадає цей благословенний «День Будди». От і святкують це свято не тільки на повний місяць другого місяця, а й часом весь місяць цілком.

Першим ділом усе буддійські храми у цей період вбираються барвистими атрибутами, кольоровими стрічками, ліхтариками та квітами. При цьому всі оздоблення має символічне значення. Так, численні свічки і ліхтарі символізують те, що в ці дні на Будду зійшло просвітлення. Слід сказати, що день народження Будди в багатьох країнах збігається з днем Просвітлення і Догляду, тому в різних джерелах можна побачити згадування про те, що 19 травня святкується саме «День Будди», який об'єднав усі події разом.

В Індії біля священного дерева бодхі в ці дні можна побачити безліч запалених ліхтарів. У священних текстах описаний той факт, що саме під одним з таких дерев Будда знайшов ту саму мудрість і досяг бажаного для всіх віруючих буддистів стану. А в храмах або будь-яких інших місцях, де можна долучитися до навчання, будуть весь день читати священні тексти і повчальні історії з життя Великого Будди. Деякі навіть готують інсценування якихось історичних подій, в яких брав участь Будда.

У Таїланді 19 травня можна побачити численних віруючих, які будуть обходити храми по три рази. Пройшовши цей шлях, справжній буддист показує, що він пам'ятає про тих непорушних трьох стовпах Буддизму і про своє місце в цьому світі.

У ці дні прийнято проводити час в радості і веселощі. У країнах, де буддизм не відноситься до релігії мас, прихильники цієї течії зустрічаються і проводять час разом, радіючи і радіючи. Якщо на батьківщині буддизму в ці дні люди йдуть до храмів, то місцем зустрічі буддистів у нас батьківщині стане, швидше за все, місцевий клуб. Там обов'язково виступить один з ді-джеїв буддистів, який розвеселить зал цікавою музикою.

Але крім веселощів і радості, цей час ідеально підходить для медитації. Адже саме медитація дозволила Будді досягти духовної просвіти. А значить, кращого часу для того, щоб схрестити ноги, сісти у позу лотоса і поринути у світ, знайомий тільки справжньому буддисту, просто і придумати не можна.

Приїхавши в Шрі-Ланку чи Індію, Малайзію або Індонезію, Бірму або Сінгапур, можна побачити свої відмінні риси святкування цього священного і значимого для всіх буддистів періоду. Але ось скорботи і печалі ви, швидше за все, не побачите на обличчях цих людей. Адже сам Будда був веселим і відкритою людиною, а значить, і його послідовники повинні бути такими ж.


[10-03-04][Все для туристів]
Риболовля (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Неповторний мир. Мальдівськие визначні пам'ятки (0)
[09-08-15][Відпочинок і поради]
Як собі не зіпсувати відпочинок: ради бувалого (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Франція: замки Луари (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-28)
Переглядів: 621 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: