Неділя
18-09-23
12:01

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Чи можна залишитися незайманою після 30 років шлюбу? Про відсутність сексуального виховання

Зайшла до мене якось нещодавно сусідка баба Маша. Поговорити «за жіcть», порадитися, як їй документи заповнити. Нарекла вона на те, що племінники бувають рідко, а їй уже за вісімдесят, хвороби перемагають. Своїх дітей у неї не було. Чоловік помер років тридцять тому. Помер від безпробудного пияцтва.

На поверсі поряд з бабою Машею живе удівець, я їй і порадила придивитися до нього. Разом-то веселіше старість коротати. Старенька набрав поважного вигляду, пустотливий вогник в очах з'явився, ніби і не було тяжкого розмови про хвороби і самотність. «Боюся я чоловіків!» - Як відрізала.

«Навіщо ж їх боятися, їх любити треба», - резюмувала я. У відповідь почула такий приголомшливий розповідь, від якого не могла прийти в себе дуже довго.

Заміж Маша вийшла за Антона у двадцять років. Весела сільська дівчина, роботяща і швидка, Маша насилу приживалася в місті. Антон працював двірником, тому й отримав квартиру в нашому будинку. Вся численна рідня Машина тут же приїхала з села до них в однокімнатну квартиру погостювати, та так і «зажілась». Те сестру потрібно було кудись прилаштовувати, то мати захворіла, по лікарнях возили.

Близьких відносин у молодих не було. За словами баби Маші, Антон кілька разів щось спробував з нею зробити, тільки вона нічого не зрозуміла ... Та й він, мабуть, теж. Так проходили роки. Дітей не було. Звідки їм було взятися, якщо баба Маша так і залишилася незайманою!

Антон почав пити, рідня все прибувала ... Наш будинок стоїть поряд з вокзалом, кожен проїжджала - добрий гість в їх «хату». Про близькість і мови бути не могло. Та, видно, нікому з них і природа не пред'являла претензій. Маша важко і багато працювала, Антон перекваліфікувався у сантехніки. Років через тридцять такий «спільної» життя він помер від безпробудного пияцтва.

Маша була ще нестарої залицялися до неї серйозні чоловіки. Тільки боялася їх вона, як вогню. Що гарного-то в заміжжі? Одні обов'язки ...

Я довго думала про цю життєву трагедію. Розповіла своїй мамі і у відповідь отримала ще одне одкровення. У мами з татом кілька років після весілля не було дітей. Папа навчався в медінституті і, здавалося б, повинен був мати якесь сексуальне освіту. На жаль! З прямим питанням він звернувся до професора, викладає гінекологію, і - отримав досить обтічний відповідь. О, часи! В СРСР сексу немає, заборонена тема! Навіть професор зміг лише вказати сторінки в підручнику, щоб студент сам пошукав відповіді на свої питання.

Велике щастя, що тато виявився допитливим студентом, він знайшов вихід, зрозумів свою помилку. Сьогодні така неграмотність може показатися комічною. Ми з сестрою з'явилися на світ не випадково. А могли б і не народитися ... Адже хтось же не народився у баби Маші.

У наш час і секс в країні раптом «з'явився», і Інтернет допомагає ліквідувати прогалини грамотності в статевих відносинах. Тільки ось хаотичні знання, пошепки, як про щось брудному, низькому, непотрібному, і породжують масу проблем.

Чому ми займаємося сексом? У чому сенс статевого виховання молоді? Часто батьки замовчують цю тему, соромляться - і переносять свій невдалий сексуальний досвід на дітей. У результаті - зростання розлучень, бридливе ставлення до сексу або навпаки - повна розбещеність.

Хто виховує в наших дітях майбутніх дружин і чоловіків? Хто дає їм грамотний вектор у відношенні взаємодії статей? Школа? Наведіть позитивні приклади, я таких не знаю. Сім'я? Це рідкісні винятки. Двір? Найчастіше. Ось тільки «мої університети» у дворі дають спотворені, гіпертрофовані, пропущені через призму власного досвіду старших товаришів знання. І кочують з вуст у вуста переказані сотню разів казки і були про чийсь першому сексуальному контакті, про чиїсь перемоги і поразки. І починає підлітковий мозок шукати пригод. Чим все це часом закінчується, кожен знає сам.

Що ж робити? Починати виховувати маленьку Жінку і сьогодення Чоловіка з ранніх років. Але наші діти - і наші вчителі. Разом з ними батьки і свої «прогалини» зможуть заповнити, дивним чином помічаючи, як почнуть зникати багато нетелесного проблеми. Людина єдиний, цілий і багатогранний. І будь-яка проблема душі відбивається на тілі.

Де ж узяти «неписьменним» батькам необхідні знання? Сьогодні на прилавках магазинів велику кількість книг та енциклопедій, розумних фільмів і ілюстрованих довідників. Для початку непогано б прочитати самим матеріал по темі, набратися потрібного досвіду, розкрити свій сексуальний потенціал, а вже потім упевнено і спокійно готувати до дорослого життя малюків.

Бути може, тоді проктолога, урологів і гінекологів нічого буде робити. Тільки «випускати» у світ нових здорових людей.

Пора всерйоз зайнятися питаннями пропаганди здорової сексуальності.

«Сексуальні стосунки - лише один з безлічі чинників, що дають задоволення у шлюбі, але якщо вони не в порядку, то ніщо інше в порядку бути не може» (О. Баттерфілд).

[11-01-16][Все для туристів]
Круті віражі на Варшавці (0)

[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
КНПП (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мадагаскар: етюди в багрових тонах (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Іспанія: звичаї і ритуали (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-18)
Переглядів: 527 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: