Вівторок
19-02-19
21:35

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

проповідь


Історичний Календар

Як готувати проповідь за історичним календарем
Ми тут розповідаємо про події, які відбулися в минулому протягом наступного тижня, тобто від сьогоднішньої неділі до шостака (суботи), а також про видатних українців, котрі народилися чи померли в цей проміжок часу.
Проповідь має тривати протягом 20-30 хвилин, але не більше, оскільки великий об'єм відомостей дуже втомлює. Обов'язково розповідаємо про тих діячів і ті історичні події,
на які припадає кругла дата (обов'язково зазначивши, скільки років цій події), а про найважливіші події та найвидатніших українців нагадуємо коротко кожного разу, тобто із року в рік, незалежно від того кругла дата чи ні. Загалом варто обмежитись вісьмома-дев'ятьма темами.
Слід всі історичні події розставити в хронологічній послідовності, тобто так, як вони відбувалися в минулому, або хоча б розбити на блоки: давні часи / князівські часи / литовсько-польський період / козаччина / підмосковський період / визвольні змагання початку ХХ ст. / комуністичний період / період незалежности. Також слід всіляко пов'язувати теми між собою, тобто створювати міні-блоки.
Розповіді мають бути не надто довгими, однак живими (тобто не читати біографію, перевантажену датами, а розповідати переважно цікаві епізоди з життя). Якщо відзначаємо дату народження, то варто акцентувати більше на молодих роках, а коли дату смерти - то, відповідно, на зрілих роках. Необхідно також максимально пов'язувати всі події, які лише можна, з РУНВірою чи Рідною вірою. А ще бажано вставляти в проповідь відповідну темі якусь пісню; ще краще, коли співатиме хор.
А ще слідкуйте за відгуком зали - вона вам обов'язково покаже, чи людям цікаво (а отже так тримати!), чи варто оживити розповідь. А можливо пора вже і завершувати...
Уклав ЯРОМИСЛ[09-11-01][Все для туристів]
Як доїхати до нас – Всі можливі варіанти! (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Гороскоп і імена тижн (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Гірськолижний курорт «Славськоє» (0)
[09-09-19][Карпати]
Велопохід по Карпатах. (0)