Субота
24-04-27
04:44

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

ЧАСТИНА ЧЕТВЕРТА. МАРКЕТИНГ В ТУРИЗМІ


ЧАСТИНА ЧЕТВЕРТА. МАРКЕТИНГ В ТУРИЗМІ

Індустрія туризму є одним з найбільш динамічно розвиваються секторів економіки. Згідно з даними СОТ, в останні двадцять років середньорічні темпи зростання іноземного туризму склали 5,1%, а середньорічні темпи зростання валютних надходжень від міжнародного туризму -14%; у 1993 р. міжнародних туристських прибуттів було 576 млн. чол., А надходження від міжнародного туризму досягли 372 млрд. дол США. До 2010 р. кількість міжнародних поїздок імовірно зросте до 937 млн. Багато високорозвинені країни, такі як Швейцарія, Австрія, Франція, значну частку свого добробуту побудували на доходах від туризму. У західних країнах туризм визнається доходної галуззю господарства, що знаходить підтримку держави.

У Росії туризм наразі не сприймається повноправним сегментом економіки і предметом наукового аналізу. Російська туристська індустрія переживає період свого становлення як самостійний сектор господарювання. З кожним роком збільшується потреба у кваліфікованих кадрах у галузі туризму, виникають численні вищі навчальні заклади та курси підвищення кваліфікації, що готують кадри туризму.

У умовах швидко ринку туризму Росії важливу роль грають маркетингові заходи: дослідження, стратегія і планування. У туризмі (як у Росії, так і на європейських ринках) маркетингу приділяється недостатньо уваги, тому що підприємці в основному зорієнтовані на практику і діють відповідно до наявного в них досвідом. Найважливішою причиною такого стану речей є і той факт, що більшість туристських підприємств до недавніх пір могли без особливих зусиль і маркетингових досліджень постійно збільшувати і розширювати клієнтуру і обсяги виробництва туристських послуг. Екстенсивне зростання попиту на туристичні послуги в Росії, обумовлений величезним кількісним потенціалом, високим рівнем освіти населення, готовністю витрачати гроші на відпочинок і традиційної щедрістю російських туристів під час відпочинку в недалекому минулому не були стимулами в активізації маркетингової діяльності підприємств туризму.

Разом з тим індивідуалізація споживчого попиту, використання як масово-стандартизованого, так і диференційованого пропозиції туристських товарів і послуг, концентрація капіталу і технологічні процеси в індустрії туризму зумовлюють необхідність посилення уваги до проблем маркетингових досліджень, стратегій і планування. У Росії така практика почала розвиватися в переддень XXI століття, особливо в найбільш розвинених географічних районах, наприклад у Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Нижньому Новгороді.

Однак на відміну від маркетингу багатьох товарів масового споживання маркетинг в туризмі має свої специфічні особливості, що виникають перш за все із-за специфічного характеру туристських послуг.

Актуальність маркетингових досліджень обумовлена тим, що в процесі інтенсивного розвитку туристичної індустрії та постійно зростаючій ролі туризму у світовій економіці виникає необхідність узагальнення різних за тематикою наукових розробок в галузі туризму, досвіду та методів роботи західних і російських підприємців у сфері туризму. Актуальність визначена також стрімким розвитком ринку туристських послуг, характерними рисами якого на сьогоднішній день є інтернаціоналізація, інтеграція та регіоналізація в такій же мірі, як і динамічні зміни туристського попиту і пропозиції. У цих умовах сучасного ринку туризму роль і місце маркетингу безперервно зростають. Потрібне глибоке вивчення маркетингових заходів та особливостей їх використання російськими турпідприємствами.

Зміст


[10-03-04][Все для туристов]
В Кришталевi темноте (0)

[09-09-18][Яремче]
Яремча (0)
[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
АФРИКАНСЬКЕ САФАРІ (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мадагаскарські раритети (0)