П’ятниця
24-04-26
12:07

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Старий добрий Червоний Дракон

Старий добрий Червоний Дракон

В'єтнам - для тих, хто хоче втекти подалі від міської суєти і змінити божевільний темп життя на розмірений і умиротворений відпочинок. Давня цивілізація, одурманюючі запахи, приголомшливі блюда, тапочки-в'єтнамки, халати з квітчастої струмливого шовку, білосніжні пляжі, море, море ... і не тільки.
Старий добрий Червоний Дракон Драконові осколки
Тисячі островів і острівців з казковими гротами і печерами здіймаються з бірюзового океану в бухті Халонг. Це не що інше, як ... останки дракона. Так-так, великого Червоного Дракона. Давним-давно в цих місцях від гніву богів намагався сховатися один дракон. Вже ніхто не пам'ятає, за що на ящера розлютилися небожителі, але факт залишається фактом - вони перетворили його на величезний камінь, який від удару об смарагдові води Південно-Китайського моря розколовся на три тисячі шматочків-островів, які зараз допитливі туристи «клацають» на фото, намагаючись вгадати обриси Червоного Дракона.

В'єтнамський Ленін
У зеленому кварталі в'єтнамського міста Ханой стоїть кам'яна статуя-будівля - у його стінах спочиває перший президент В'єтнаму Хо Ши Мін, або, як його лагідно називають в'єтнамці, діду Хо. Таке повагу у своїх співгромадян він заслужив своєю чесною скромним життям - за роки президентства він не нажив власного майна. Ходив у в'єтнамках і жив в небагатій хатині з туалетом на вулиці. Щоб не займати багато місця на кладовищі, попросив кремувати його після смерті, але віддана партія не виконала останньої волі президента - тіло дідуся Хо забальзамували в Москві і побудували на батьківщині вічну «хатину», величезний мавзолей. До речі, понад 90 відсотків відвідувачів мавзолею і глядачів колишнього президента - самі в'єтнамці. У мавзолей Хо Ші Міна рекомендується надягати довгі спідниці (штани) і сорочки з довгим рукавом. Не варто забувати про це пристойності, відвідуючи і інші пам'ятники історії: храми, пагоди, королівський палац.

Перловий острів
Подорожуючи по В'єтнаму, не можна не відвідати острів Фукуок. На ньому знаходяться дві великі плантації по вирощуванню перлів. Заповітні рожеві, чорні, білі намистинки можна купити прямо поруч з фермою, а можна поторгуватися з бабусями на пляжі - сподобалися вам перлини вони тут же вправно наніжут на нитку - відмінні намиста готові. Але все ж не варто гнатися за дешевизною: великий шанс нарватися на підробку - пластмасовий кулька, пофарбований перламутровою фарбою. Намистинки річкового (дешевшого) або морських перлів при терті один об одного утворюють дрібну перламутрову пил, а от з пластмасових підробок фарба при таких маніпуляціях злітає практично відразу.

Нитку рожевого перлів можна придбати за 50 000 донгів. Не лякайтеся величезної цифри, це всього лише 3,5 долара! До речі, держбанк В'єтнаму нещодавно ввів в обіг нові купюри-донги з полімеру. У спекотній країні з вологим кліматом такі банкноти не намокають в кишені, та й плескатися в океані з ними можна, не боячись, що їх «виведуть» пляжні злодюжки. Хоча сервіс навіть у недорогих готелях налагоджений від і до. Намагаються гостинні в'єтнамці догодити гостям, адже країна стала туристичною тільки на початку 90-х років, трохи «оклемавшись» від тривалої війни з США і від Китайського вторгнення.

На мопеді по країні
Для огляду визначних пам'яток, яких у В'єтнамі дуже багато, турфірми пропонують сотні видів екскурсій, починаючи від лежачого Будди, огляду храмів і імператорських палаців і закінчуючи Далат - царством найкрасивіших водоспадів, великих чистих озер і рожевих плантацій. А можна взяти в прокат моторолер і колесити уздовж узбережжя. Тоді точно не позбудетеся милих серцю спогадів, сидячи вже вдома і дивлячись у вікно на засніжений місто.

Не пропустіть село під Ханоєм, де придумуються і виробляються ляльки для театру на воді. Тут же розігруються п'єси. У кожній виставі задіяні 11 ляльководів, які отримали обов'язкове трирічне «лялькову» освіту. Всі уявлення вони стоять по пояс у воді за довгими бамбуковими фіранками і управляють своїми «акторами» за допомогою мотузок. Ви нічогісінько не розумієте, про що сперечаються лялькові актори? Зовсім не обов'язково знати в'єтнамський, бо за сюжетом стане все ясно - злий дракон викрав красуню, на пошуки якої вирушає хоробрий в'єтнамський лицар.

Взагалі мопед у В'єтнамі заслуговує на окрему історію. Життя в'єтнамців проходить практично цілодобово на мотоколесах. На ньому вони їздять на роботу і ведуть ділові переговори, перевозять величезні баули, корів (!), Крихітних дітей. За кермом моторолера можна побачити і міліціонера, і політика, і вагітну жінку. Тут настільки розвинений мотобайк, що вздовж приміських трас стоять маленькі пляшечки з каламутною бензинової рідиною на випадок, якщо у вас на півдорозі закінчиться паливо.

Хто в супі живе?
Практично кожна забігайлівка пропонує величезний вибір страв з морепродуктів, але екстремальні мандрівники заходять у ці азіатські кафешки часто не за ними. В'єтнамська кухня дуже різноманітна, живильна і сприяє довголіттю, хоча кілька незвична для європейців. Не посперечаєшся зі знавцями, що називають в'єтнамську їжу ідеальним поєднанням солоно-кисло-солодко-гострого, але деякі страви викликають іноді якщо не сильний шок, то потрясіння.

Як вам делікатес «Маленький тигр»? Ні, блюдо виготовлено не з дитинчати смугастого хижака, а зі звичайної кішки, яка зовсім недавно могла нявкати під вашим столиком в кафе і ласкаво тертися до ніг (хоча 10 років тому в'єтнамський уряд заборонило «вживання» кішок тільки для того, щоб природним чином контролювати чисельність популяції щурів).

В'єтнамські медики вважають дуже корисним м'ясо і кістки голодного удава, а ще б'ється серце змії рекомендують чоловікам запивати рисовою горілкою. Делікатесом вважається у В'єтнамі і майстерно приготовлена щур, кажуть, у неї дуже ніжне м'ясо. Особливо «налягли» на щурятину в'єтнамці в 2004 році, під час епідемії пташиного грипу. Собаки (в принципі, як і кішки) не вважаються в цій країні «другом людини». Страшно подумати, але вони вирощуються на спеціальних фермах, щоб потім потрапити до кого-то на стіл. У бідолах навіть кличок не буває ...

Вдарити шопінгом по ринку
В'єтнамський ринок у В'єтнамі мало нагадує ринок з аналогічною назвою, який є практично в кожному місті нашої країни. На першому можна купити практично все - від національних в'єтнамок і шовкових халатів до одягу і взуття дуже пристойної якості за досить низькими цінами. Один мінус - не завжди можна знайти потрібний розмір, особливо, якщо він «перевищує» общевьетнамскій, а вони, як відомо, щільним статурою не відрізняються.

В'єтнам - якщо так можна висловитися, країна кустарів. Практично в кожному (якщо не у всіх) місті і на кожній вулиці знаходяться майстерні з виготовлення всього чого завгодно: шовку, виробів з дерева і мармуру, біжутерії, сувенірів. Перукарні стрижуть своїх клієнтів прямо під відкритим небом, а працівниці маленьких ательє знімають мірки прямо на вулиці. За цілком скромну плату за ніч майстрині зшивають ексклюзивні речі з якісною ручною вишивкою. До речі, на малому і середньому бізнесі тримається вся багатоукладна економіка В'єтнаму!

Про загадкову в'єтнамської душі
В'єтнамці дуже доброзичливі. Вони з радістю нададуть вам будь-яку допомогу, якщо, звичайно, зрозуміють, що саме від них вимагається. У десятки разів радісніше вони допоможуть вам, якщо у ваших руках зашуршіт-заскрипить одна-інша тисячі донгів. На ринку і в магазинах у в'єтнамських торгівців ніколи не буває здачі, та що там говорити, навіть в обмінному пункті можуть зажуліть до пари десятків доларів. Якщо ви помітите обман, вони з такою ж милою посмішкою повернуть «награбоване».

Боячись втратити мізерну вигоду, в'єтнамці «тримають ніс за вітром» - не відлучаються від своєї крамниці або майстерні ні на крок, щоб, бува, не пропустити випадкового відвідувача. Їдять вони тут же, на порозі своєї «лавочки», та й подрімати можуть тут же. А ще в'єтнамці дуже поважають своїх богів, підносячи їм у дар стодоларові купюри ... Правда, фальшиві, видрукувані на простому папері. Вони свято вірять, що небожителі не вміють відрізняти справжні гроші від підробки ...a


[10-01-21][Все для туристов]
«Планета Драгобрат» (0)

[09-08-19][Відпочинок і поради]
Сім пивних чудес світу (0)
[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
Пекін - тут варто побувати хоч би раз в житті! (0)
[09-09-18][Відпочинок і поради]
Крим це не тільки літній відпочинок... (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-18)
Переглядів: 859 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: