Середа
18-10-17
20:17

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Міжнародний день танцю

Міжнародний день танцю

За рішенням ЮНЕСКО з 1982 року 29 квітня у всьому світі відзначається міжнародний День танцю. У цей день в 1727 році народився французький балетмейстер Жан Жорж Новер, якого називають батьком сучасного танцю.
Міжнародний день танцю У цей день всі, хто так чи інакше має відношення до танців, відзначатимуть своє професійне свято. Причому це стосується не тільки тих, хто задіяний у балеті і класичному танці, але й учасників сучасних танцювальних труп, ансамблів сучасного бального і народного танцю та інших.

Танець - це не тільки видовище, а й спосіб вираження своїх думок і почуттів. Згадати хоча б індійські танці, які передають всю гаму почуттів танцюриста і «розповідають» все, що хоче він висловити. А балет? Без єдиного слова ми розуміємо весь сенс що відбувається на сцені театру. Саме за допомогою танцю стираються всі межі між людьми, і не залишається вже ніяких політичних, мовних та культурних рамок. Танець здатний об'єднувати людей.

У цей день проходить величезна кількість виступів самих різних колективів. Бажаючі можуть побачити хоча б уривки зі знаменитих танцювальних постановок, потрапити на які у звичайні дні дуже складно через їх велику популярність. Так, наприклад, в минулому році у Владивостоці в День танцю на сцені крайового центру народної культури виступав колектив Хореографічного училища ДВГУ, подарувавши всім бажаючим фрагменти з балетів «Дон Кіхот», «Корсар», «Фея ляльок», «Лебедине озеро», « Жізель ».

Багато танцювальні студії, а також училища та інші освітні установи проводять день відкритих дверей, приурочений до свята. Усі зацікавлені особи можуть не тільки ознайомитися з програмою навчання, але і взяти урок улюбленого виду танцю.

Кожен рік навіть ті, хто має зовсім невелике відношення до танців, наприклад, просто глядачі, шлють послання до Дня танцю. У минулому, 2007 році, Стефан Пейдж, хореограф з Австралії, написав: «Танець - це явна, найбільш давня форма людського вираження. Через тіло і мова рухів танець знаходить глибинний зв'язок з емоційним і духовним світом. Танець - це універсальна мова. Він втілює людську ідентичність і святкування людського духу. Танець - це творче серце спорідненості всього живого. Танець - це універсальне священне ліки ». Серед посланців можна побачити не тільки хореографів і просто танцюристів. У 2006 році їм виступив король Камбоджі - Пре Бат Самдех Пре Боромнет Нородом Сіхамоні.

Також у цей день проводяться різні заходи, присвячені безпосередньо танцю. Так, наприклад у 1991 році був заснований приз «Балетний Бенуа», який вручається саме 29 квітня, в міжнародний День танцю, і присуджується за найбільш видатні роботи в області хореографії.

Але не варто думати, що в цей день відзначають своє свято тільки ті, хто має відношення, по-перше, до професійних танців і, по-друге, виключно до танців класичним. Молодь, яка захоплюється сучасними танцями і проводить весь вільний час в русі під ритми популярних в даний час колективів самих різних стилів і напрямків, від диско до R & B, також не упускає можливості відсвяткувати цей день. У багатьох клубах проходять вечірки, присвячені дню танцю, а також танцювальні конкурси, в яких може взяти участь кожен бажаючий.

Найменші шанувальники танцю теж не залишаються осторонь. І в дитячих садах, і в школах проходять різні танцювальні свята, присвячені цьому дню.


[10-01-23][Все для туристів]
«Європа-Центр» (0)

[09-08-31][Відпочинок за кордоном.]
Знаменитий льодовик Періто-морено! (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Бродіння «блакитної» крові. Їдемо відпочивати.2 (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Курорти Білорусії 3 (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-28)
Переглядів: 1440 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Doni   (12-06-03 00:40)
Thanks for the insight. It birgns light into the dark!

Ім`я *:
Email *:
Код *: