Неділя
18-09-23
21:39

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Мінеральні води

Мінеральні води


Мінеральні води Кавказькі Мінеральні Води (курорти П'ятигорськ, Кисловодськ, Єсентуки, Залізноводська) є унікальним особливо охоронюваним еколого-курортним регіоном Російської Федерації, який за своїми природно-лікувальним ресурсів не має аналога на Євро-Азіатському континенті.

Основним багатством і головними лікувальними засобами на курортах Кавмінвод є мінеральні джерела.

Більше 300 цілющих мінеральних джерел зосереджено в цьому унікальному куточку, оперезаному мальовничим кільцем Кавказьких гір. Вони здавна привертали увагу відпочиваючих. Ще на зорі існування курортів Кавказьких Мінеральних Вод лікар А. Цее писав:

"Навряд чи є на земній кулі місце, де на малій території виникали б настільки різноманітні цілющі води". Сірководневі, радонові, вуглекислі, кальцієво-натрієві, соляно-лужні, гідрокарбонатно-сульфатні, натрієво-кальцієві високотермальні вода - ось далеко не повний перелік мінеральних вод, що дозволяють лікувати хвороби шлунка, кишечника, печінки, жовчних шляхів, нирок, нервової системи, а також серцево-судинні, опорно-рухової системи, шкірні захворювання, порушення обміну речовин. При лікуванні на Кавмінводах використовується поєднання основних бальнеолікувальні ресурсів: мінеральних вод, грязей та цілющого клімату.

Перлина Кавказу, як часто називають район Кавмінвод, славиться не тільки бальнеологічними та кліматичними оздоровницями. П'ятигорськ і Кисловодськ, які входять до числа 115 історичних міст Росії, зберігають століть на пам'ять цікаві пам'ятники архітектури. Чимало прекрасних творінь зодчества в Єсентуках і Желєзноводську. Тягнуть сюди людей і багаті культурні традиції, пов'язані з іменами великих людей країни - Пушкіна, Лермонтова, Ярошенко, Шаляпіна.

В околицях Кавказьких Мінеральних Вод чимало чудових місць, які приваблюють до себе увагу красою природи, кліматом, історичними та природними пам'ятками. У ці місця людей тягне близькість гірських вершин, дивовижні за красою міжгірські долини з ошатною рослинністю, свіжі альпійські луки, галасливі блакитні водоспади, стрімкі прозорі річки, достаток мінеральних джерел, виключно чистий, насичений фітонцидами, з терпким запахом смоли і хвої. Варто нагадати, що не останнє місце серед знавців і паломників російських і зарубіжних гірськолижних курортів займають Домбай і Ельбрус. Різноманіття висококласних трас, велика кількість сонячних днів, кришталево чисте повітря, як магнітом притягують альпіністів і любителів гірськолижного спорту. Яскраві комбінезони, веселі засмаглі обличчя, дивовижний траси, захват від величі гір - все це Домбай і Ельбрус. Незабутні спогади залишаться у Вас і після подорожей в неповторні по казковій красі, заповідні куточки Північного і Центрального Кавказу - Теберду, Архиз, Дамхурц. Заповідники Кавказу - гармонія рослинного і тваринного світу, божественна краса природи, незаймана людиною, яка допомагає знайти спокій і безтурботність, поправити здоров'я, відпочити від міського шуму і суєти.

Курорти Кавказьких Мінеральних Вод - одні з найстаріших в Росії. Це місце відпочинку російської аристократії до цих пір не втратило популярності серед любителів їздити "на води". Втім, зараз така поїздка не тільки модну розвагу, але і приємний і ефективний спосіб відновлення здоров'я.


[10-02-16][Все для туристов]
Славское принимает художников (0)

[09-08-19][Відпочинок і поради]
Сім пивних чудес світу (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мадагаскар: етюди в багрових тонах (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
На замітку господині. Українські традиції і Різдво (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-18)
Переглядів: 485 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: