Середа
18-09-26
01:14

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Липецьк - місто Петра I

Липецьк - місто Петра I

Безсумнівно, у кожного міста є свій унікальний ознака, яка є його символом. Липецьк в цьому відношенні - місто незвичайний. Це місто парків, фонтанів і площ, місто-курорт і ... місто-завод.
Липецьк - місто Петра I Петро I
Ліпчане люблять Петра. Головна прикраса міста - площа Петра - абсолютно приголомшує своєю красою і якимось «неросійських» видом: чудовий пам'ятник батьку-засновнику міста, «співаючі» фонтани, зелень, майже стерильна чистота вулиць. Величезні доглянуті парки, Зелений театр, в якому кожен вихідний вечір йдуть вистави, відсутність суєти на вулицях міста, ввічливі водії автомобілів - як Вам такий портрет?

Ще один пам'ятник Петру є на Петровському узвозі - це шпиль, встановлений в 1839 році. У XIX столітті пам'ятник жартівливо називали «зубочисткою» відпочиваючі за його незвичайний зовнішній вигляд. Це чавунна тригранна піраміда з двома барельєфами, на яких засвідчені заслуги Петра в установі заводів і відкриття цілющих мінеральних джерел.

Саме Петро I заснував місто. У 1702 році у місця впадання річки Липівка в річку Вороніж він вказав закласти заводи для виплавки чавуну, сталі, виготовлення гармат. На вибір місця заснування міста вплинула близькість родовищ залізної руди. Завдяки джерелу мінеральних вод і красивим південним пейзажам липецькі курорти були улюбленим місцем відпочинку петербурзької аристократії. Так-так, Липецьк, виявляється, перший російський курорт. Його заклав в 1703 році сам Петро. Джерела збереглися до цих пір, їх стан ідеальний. Розташовані вони в Нижньому Парку, який сам по собі є перлиною, адже його вік - понад 200 років. Липецька вода по складу подібна з мінеральними водами знаменитих курортів Німеччини - Лібенштейна і Термонта. Застосовується вона в лікуванні органів травлення, та й просто приємна на смак.


Фонтани
«Співаючі" фонтани - розмова особлива. Увечері вони виконують класичну та сучасну музику, при цьому вода переливається різними кольорами і танцює ... У чаші фонтану встановлено світломузичне обладнання, яке дозволяє створювати з водяних струменів химерні конфігурації, які змінюють одне одного. Як тільки починає темніти, вмикається світло. З чаші б'ють струмені, розмальоване у всі кольори веселки. Гру фарб супроводжує музика з численних динаміків. Видовище красиве і незвичайне, кілька днів потрясіння Вам забезпечені!

У місті багато й інших фонтанів, вони розташовані, здається, в будь-якому зручному місці. В даний час ведеться будівництво драбини-фонтану, що веде від Соборної площі до Петровському спуску. Думаю, її вигляд буде не менш вражаючим, ніж вигляд площі Петра.

Місто-завод
Промисловий комплекс Липецька вражає уяву до цих пір: знаменитий Новолипецький Металургійний Комбінат, розташований на лівому березі ріки Воронеж, розміром трохи чи не з місто! Саме він приніс Липецьк справжню славу. Будівельний майданчик на лівому березі ріки Воронеж, де вікові сосни стояли стіною, почали розчищати в березні 1931 року. Будівництво металургійного підприємства, задуманого як комбінат з повним металургійним циклом, стало переломним моментом в біографії Липецька. З провінційного містечка, де займалися городництвом і садівництвом, він перетворився на індустріальний центр.

Звичайно ж, така розвинена промисловість не сприяє сприятливій екологічній обстановці. На в'їзді Липецьк огортає попеляста серпанок, стає важко дихати, а над містом висить зміг ... Незважаючи на це, розташоване поруч з Липецькому Матирское водосховище, на березі якого видно труби заводу, одне з улюблених місць відпочинку городян. Найчистіше пісок, така ж чиста вода, сосновий ліс на березі - все це було б чудово, якби не періодично спостерігаються рожеві хмари, що з'являються з тих самих заводських труб ... Це не просто напружує, але і викликає непереборне бажання швидше виїхати з берега.


Зоопарк
Зоопарк в Липецьку невеликий, але тварин там багато. Близько 4000 тварин, птахів і рептилій, всього понад 310 видів. У зоопарку є і дитячий зоопарк, це окрема територія, на якій містяться нешкідливі тварини, такі як кролики, козенята, маленька лама, кури та інші види птахів. Діти їх гладять, годують і грають з ними! В даний час тут реконструюють зимовий сад, де розташовуються вольєри з хижими кішками і невеликий дендрарій, де росте чимало рідкісних рослин: бананові дерева, пальми, бамбук. Варто сказати ще, що в зоопарку деякий час тому стався «демографічний тваринний вибух», а це свідчить про добрі умови утримання тварин.

Липецьк, який нас вразив
Є одна цікава особливість, що вразила нас під час подорожі по місту: якщо проїхати потрібний лівий поворот, то наступний поворот буде дуже нескоро і, як правило, розворот при цьому буде заборонений ... Тобто, їдеш, повертаєш, продовжуєш рух по перпендикулярній вулиці і шукаєш поворот, щоб повернутися на потрібну вулицю ... або прокладати новий шлях по карті.

Пірамідальні тополі переважають на вулицях міста. Це створює дивовижне відчуття південного міста.

У центрі міста, в глибині парку, знаходиться санаторій, природні види там такі, що ніколи не здогадаєшся, що це Липецьк. Швидше схоже на Дивноморське.[10-03-04][Все для туристів]
Печеня (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Європейське + арабське = ліванська кухня (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
«Активний відпочинок для сьогоденню екстрімалов!» (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Прикмети і повір'я: національна кухня Індонезії (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-19)
Переглядів: 747 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: