П’ятниця
19-05-24
20:04

1. Təqdimat Ukrayna istirahət, şəhər Yaremche [23]
2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche [23]
3. Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [23]
4. عرض الباقي في أوكرانيا، Yaremche المدينة [23]
5. Aanbieding van die res in die Oekraïne, die stad Yaremche [23]
6. Aurkezpena Ukrainan gainerako, hiria Yaremche [23]
7. Прэзентацыя Адпачынку ва Украіну, горад Яремче [23]
8. Представяне на почивка в Украйна, гр. Yaremche [23]
9. Trình bày của các phần còn lại tại Ukraina, thành phố Yaremche [23]
10. Cyflwyniad o'r gweddill yn yr Wcrain, Yaremche ddinas [23]
11. Ներկայացում մնացածը Ուկրաինայում, քաղաքը Yaremche [23]
12. Prezantasyon rès la nan Ikrèn, Yaremche lavil [23]
13. यूक्रेन में आराम की प्रस्तुति, शहर Yaremche [23]
14. Presentatie van de rest in de Oekraïne, de stad Yaremche [23]
15. Παρουσίαση της υπόλοιπης στην Ουκρανία, πόλη Yaremche [23]
16. პრეზენტაცია დანარჩენი უკრაინაში, ქალაქ Yaremche [23]
17. Presentación do resto da Ucraína, cidade Yaremche [23]
18. Præsentation af resten i Ukraine, by Yaremche [23]
19. Ettekanne ülejäänud Ukraina linn Yaremche [23]
20. מצגת של שאר באוקראינה, בעיר Yaremche [23]
21. פּרעזענטירונג פון די מנוחה אין אוקריינא, שטאָט יאַרעמטשע [23]
22. Penyajian sisanya di Ukraina, kota Yaremche [23]
23. Cur i láthair ar an chuid eile san Úcráin, chathair Yaremche [23]
24. Kynning á hvíla í Úkraínu, borg Yaremche [23]
25. Presentación del resto de Ucrania, ciudad Yaremche [23]
26. Presentazione del resto in Ucraina, città Yaremche [23]
27. Presentació de la resta d'Ucraïna, ciutat Yaremche [23]
28. 介绍在乌克兰各地,市Yaremche [23]
29. 其餘介紹在烏克蘭,城市Yaremche [23]
30. 프레 젠 테이션 우크라이나의 나머지 부분, 도시 Yaremche [23]
31. Presentation of Ukraine ceteris civitas Yaremche [23]
32. Iepazīstināšana ar pārējo Ukrainā, pilsētas Yaremche [23]
33. Pristatymas Ukrainoje poilsio, miestas Yaremche [23]
34. Презентација на одмор во Украина, градот Yaremche [23]
35. Penyajian sisanya di Ukraine, bandar Yaremche [23]
36. Preżentazzjoni tal-bqija fl-Ukrajna, belt Yaremche [23]
37. Präsentation der Rest in der Ukraine, Stadt Yaremche [23]
38. Presentasjon av resten i Ukraina, by Yaremche [23]
39. ارائه تفریح و سرگرمی در اوکراین ، شهرستان Yaremche [23]
40. Prezentacja reszta na Ukrainie, miasto Jaremcze [23]
41. Apresentação do resto da Ucrânia, cidade Yaremche [23]
42. Презентация Отдыха в Украину, город Яремче [12]
43. Prezentarea restul în Ucraina, oraş Yaremche [23]
44. Презентација остатак у Украјини, град Иаремцхе [23]
45. Prezentácia zo zvyšku na Ukrajine, mesto Yaremche [23]
46. Predstavitev počitka v Ukrajini, mesto Yaremche [23]
47. Uwasilishaji wa mapumziko ya Ukraine, mji Yaremche [23]
48. การนำเสนอส่วนที่เหลือในยูเครน, เมือง Yaremche [23]
49. Sunum Ukrayna dinlenme, şehir Yaremche [23]
50. Bemutatása a többi ukrajnai városban Yaremche [23]
51. Презентація Відпочинку в Україні, місто Яремче [10]
52. ڈیمو یوکرائن میں باقی کی، شہر Yaremche [23]
53. Pagtatanghal ng mga pahinga sa Ukraine, lungsod Yaremche [23]
54. Esittely loput Ukrainan kaupunki Yaremche [23]
55. Présentation du reste en Ukraine, ville Yaremche [23]
56. Prezentacija odmora u Ukrajini, gradu Yaremche [23]
57. Prezentace ze zbytku na Ukrajině, město Yaremche [23]
58. Presentation av resten i Ukraina, stad Yaremche [23]
59. プレゼンテーションウクライナの残りの部分、都市Yaremche [23]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche » 2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche

Yaremche qytetit për të rishikuar dhe për të vizituar vende interesante të tilla si:

Yaremche qytetit për të rishikuar dhe për të vizituar vende interesante të tilla si:

1. Waterfall "Pushim" nga 19 metër urë mbi të. në lumin Prut

2. Shtigjet guri dhe shkëmbinj Dovbush.

3. Magic Falls "Tears Maiden's" në r.Zhonka

4. Ekonomia Volyerne me dreri dhe derri i egër.

5. Shikoni në shpinë nga Gorgan lartë Yaremche. kullotave Javor dhe të ecin.

6. Shih mbi Yaremche h.Makovytsya.

7. Drink h.Bukovytsya.

8. Kalojnë nëpër një rrjet të egra dhe magjike - Yaremche Mlaky, kalon, Trisyanka, Kalush.

9. Ecin në treg Yaremcha dhuratë.

10. Vizitoni Muzeu Karpate.

11. Vizitoni Metropolitan Museum Andrew Sheptytsky.

12. Vizitoni Kisha, Kryepiskopi Michael - prej druri, s.Dora pranë.

13. Për të vizituar kishën e Ilia Profetit të Shenjtë (1937) në fshat. Dora

14. Për të vizituar Kisha e Gjon Mëshiruesit,, Këmbanaren 17-18 cent. kishës prej druri, shembulli më i gutsulskoy më të mirë të arkitekturës popullore.

15. Për të vizituar shërimin burimet në Yaremche.

16. Ecin së bashku në r.Zhonka.

17. Në dimër të vizituar një ashensor lokale Buhilnyy.

18. Skip to Bukovel.

19. Udhëtim me kuaj.

20. Vizitoni restorant tona dhe restorantet lokale.

21. Zkoshtuvaty skewers Karpate, banosh, chenahiv, pancakes patate me kërpudha.

22. blej Zkoshtuvaty dhe pyjeve manaferrat dhe kërpudha.

23. Për dashamirët e ecën nëpër pyll mbledhjen e bimëve të dobishme medicinale.

24. Hartimi i manave të ndryshme dhe kërpudha.

25. Peshkimi Mountain.

26. Shëtitje në malet me një qëndrim gjatë natës.

27. sportive ekstreme.
 
28. Shkoni në Goverla.


[10-01-21][Все для туристів]
«Планета Драгобрат» (0)

[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Історія розвитку екскурсійної діяльності в сучасній Україні (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Кухня без вишукувань. Мальтійське живлення (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Кухня Малайзії - повнота вражень (0)

Категорія: 2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche | Додав: vechervkarpatah (11-02-02)
Переглядів: 494 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: