Понеділок
19-05-27
07:24

1. Təqdimat Ukrayna istirahət, şəhər Yaremche [23]
2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche [23]
3. Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [23]
4. عرض الباقي في أوكرانيا، Yaremche المدينة [23]
5. Aanbieding van die res in die Oekraïne, die stad Yaremche [23]
6. Aurkezpena Ukrainan gainerako, hiria Yaremche [23]
7. Прэзентацыя Адпачынку ва Украіну, горад Яремче [23]
8. Представяне на почивка в Украйна, гр. Yaremche [23]
9. Trình bày của các phần còn lại tại Ukraina, thành phố Yaremche [23]
10. Cyflwyniad o'r gweddill yn yr Wcrain, Yaremche ddinas [23]
11. Ներկայացում մնացածը Ուկրաինայում, քաղաքը Yaremche [23]
12. Prezantasyon rès la nan Ikrèn, Yaremche lavil [23]
13. यूक्रेन में आराम की प्रस्तुति, शहर Yaremche [23]
14. Presentatie van de rest in de Oekraïne, de stad Yaremche [23]
15. Παρουσίαση της υπόλοιπης στην Ουκρανία, πόλη Yaremche [23]
16. პრეზენტაცია დანარჩენი უკრაინაში, ქალაქ Yaremche [23]
17. Presentación do resto da Ucraína, cidade Yaremche [23]
18. Præsentation af resten i Ukraine, by Yaremche [23]
19. Ettekanne ülejäänud Ukraina linn Yaremche [23]
20. מצגת של שאר באוקראינה, בעיר Yaremche [23]
21. פּרעזענטירונג פון די מנוחה אין אוקריינא, שטאָט יאַרעמטשע [23]
22. Penyajian sisanya di Ukraina, kota Yaremche [23]
23. Cur i láthair ar an chuid eile san Úcráin, chathair Yaremche [23]
24. Kynning á hvíla í Úkraínu, borg Yaremche [23]
25. Presentación del resto de Ucrania, ciudad Yaremche [23]
26. Presentazione del resto in Ucraina, città Yaremche [23]
27. Presentació de la resta d'Ucraïna, ciutat Yaremche [23]
28. 介绍在乌克兰各地,市Yaremche [23]
29. 其餘介紹在烏克蘭,城市Yaremche [23]
30. 프레 젠 테이션 우크라이나의 나머지 부분, 도시 Yaremche [23]
31. Presentation of Ukraine ceteris civitas Yaremche [23]
32. Iepazīstināšana ar pārējo Ukrainā, pilsētas Yaremche [23]
33. Pristatymas Ukrainoje poilsio, miestas Yaremche [23]
34. Презентација на одмор во Украина, градот Yaremche [23]
35. Penyajian sisanya di Ukraine, bandar Yaremche [23]
36. Preżentazzjoni tal-bqija fl-Ukrajna, belt Yaremche [23]
37. Präsentation der Rest in der Ukraine, Stadt Yaremche [23]
38. Presentasjon av resten i Ukraina, by Yaremche [23]
39. ارائه تفریح و سرگرمی در اوکراین ، شهرستان Yaremche [23]
40. Prezentacja reszta na Ukrainie, miasto Jaremcze [23]
41. Apresentação do resto da Ucrânia, cidade Yaremche [23]
42. Презентация Отдыха в Украину, город Яремче [12]
43. Prezentarea restul în Ucraina, oraş Yaremche [23]
44. Презентација остатак у Украјини, град Иаремцхе [23]
45. Prezentácia zo zvyšku na Ukrajine, mesto Yaremche [23]
46. Predstavitev počitka v Ukrajini, mesto Yaremche [23]
47. Uwasilishaji wa mapumziko ya Ukraine, mji Yaremche [23]
48. การนำเสนอส่วนที่เหลือในยูเครน, เมือง Yaremche [23]
49. Sunum Ukrayna dinlenme, şehir Yaremche [23]
50. Bemutatása a többi ukrajnai városban Yaremche [23]
51. Презентація Відпочинку в Україні, місто Яремче [10]
52. ڈیمو یوکرائن میں باقی کی، شہر Yaremche [23]
53. Pagtatanghal ng mga pahinga sa Ukraine, lungsod Yaremche [23]
54. Esittely loput Ukrainan kaupunki Yaremche [23]
55. Présentation du reste en Ukraine, ville Yaremche [23]
56. Prezentacija odmora u Ukrajini, gradu Yaremche [23]
57. Prezentace ze zbytku na Ukrajině, město Yaremche [23]
58. Presentation av resten i Ukraina, stad Yaremche [23]
59. プレゼンテーションウクライナの残りの部分、都市Yaremche [23]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche » 2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche

Guest House "mbrëmjes në Karpate"

Guest House "mbrëmjes në Karpate"

Ftuar për të kaluar një pushim të paharrueshme! ;-) Vilë është në Yaremche, Ivano-Frankivsk, Ukrainë. 1 km nga rruga qendrore. qasje të asfaltuara të objektit dhe parkimi në një distancë prej 20 m. e re dy shtëpiza për 4 -6 njerëzit.

Furnizimi me ujë të vazhdueshëm. Pranvera e ujit - të ftohtë, e nxehtë. Drita, gaz, TV satelitor, internet, banjo, kuzhine, 2-e. dhoma gjumi, oborr, djeg, tarracë, parking, ngrohje pavarur. Vilë në katin e parë: dhomë e madhe jetojnë (është dekoruar gdhendje druri) në dhomë - TV (Satellite),, tavolinë karrige, divan, biblioteka, muzikë. Qendër, rrënjët, dekor, hyrja në San node dhe pjesë shkallë 1. kuzhine (poshtë) 2. në dhomë argëtimi (lart). Vilë është ndërtuar me materiale ekologjikisht miqësore (dru, gur, tjegull) vilë prej druri në mes.

Arcade Pranë:

Burimi i ujit mineral.
Aviary nuk është një fermë me dreri dhe të egra derra.
Lumit "Zhonka.
River "Rod".
Kafene
Kur ba-
Tregut të suvenireve.
Pazar
Pyll
Male

ngarkuar Extra:

Sauna me pjesën tjetër
Ushqim
Internet
Programe: manaferrat, kërpudha, bimë medicinale
Sightseeing turne

Tjera:
    
Languages *: RU UA EN
    
* Vendore 1,5 km ashensor. (Për fillestar)
    
* Bukovel turistike komplekse - 30 km.

Çmimi për një vilë, për një natë:
4 persona. - 50 $ / Night.
6 pers. - 100 $ / ditë.
Viti i Ri 4 persona. - 500 $ / Night.
6 pers. - 500 $ / Night.

Pranuar para-porosi tjetër.
Pagesa nëpërmjet transferit bankar.
kolateral i pranuar.
Qëndrojnë në Yaremche sektorit privat - vkarpatah@ukr.net
Ekskursion në Yaremche - vkarpatah@ukr.net
Kur urdhëron më shumë se 5 ditë të pushimit, Zbritje / vilë.
Këshilla falas:
(Derr dreri dhe të egra, burimet, dhe Bazarchyk Koliba)
, Njerëzit Taxi takim dhe qytete.
Si një dhuratë nga vilë tonë. ;-)

Phone urdhërat për vilë:
+38-097-90-38-00-3:: - Tanya (ukrainas apo rusisht vetëm)

Home Adresa:
Ukraina, Ivano-Frankivsk rajon. Yaremche Street. Lepkoho 19 dhe.

Interes në Yaremcha Resort:
Fillimisht Yaremche ishte turistik veror klimatike, një vend i rekreacionit dimrit ishte kohët e fundit që nga ndërtuar në ekstrakte natyrore dhe shfaq Bahrivets turistik Bukovel. Qyteti ka një masë karakteristike e familjes - pjesën tjetër të qetë këtu me fëmijët, madje edhe në dimër, sepse ju mund të bëni udhëtime të sigurta për të ujëvarë të vogël, shkëmbinj Dovbush. Në verën e vitit ju mund të vizitoni plazhet e bukura mbi lumin Prut, gur gur të bardhë në lagjen pranë malit Dora ose Makovytsya në Yamna priselke.

Në traktin Bahrivets (dy milje nga qendra, turistike "Karpaty) janë dy zgjedhën e shpatet për fillestar. Një grup gjatësi prej 300 metrash, një lartësi prej 70 metrash dhe një kapacitet prej 100 njerëzve në orë. E dyta gjatësi 200 metra fragment, një lartësi prej 30 metrash dhe një kapacitet prej 50 persona në orë.

linja Bottom është një kafene të vogël, ku ju mund të vizitoni enët Karpate kuzhinë. Ekziston edhe një qira ski, snowboard dhe vare.

Shtigje Bahrivtsya mund të bëhet një vend i të mësuarit për fëmijët dhe të rriturit të trajnimit për shtigje më të vështirë ose Bukovelya Yablunitsy. Që nga rrugë të vogla, atëherë ratraka snihonapylennya dhe trajnimi, ne nuk do të ketë mbarësi, për shkak se përdorimi i tyre është kryesisht i varur nga kushtet e motit. Se Bahrivets traktit mjaft piktoreske, rritje të të heq janë bërë një lloj tërheqje edhe për ata që nuk duan të ngasin, dhe kërkon që të ecin për argëtim dhe për të fituar përvoja të reja duke vizituar Karpatet.

Yaremche është vetëm 30 kilometra nga Bukovelya, komunikimi midis tyre rregullohen. Nga Bukovelya të arrihet me transport taksi ose anijes. Ndonjëherë dorëzimit është e mundur për të skive në marrëveshje me pronarët e fermave apo hotel. Taksitë janë në dispozicion në numrin e telefonit në pjesën e parë, ose të gjejnë parkimi për shoferët e taksive. Shumica e turistëve të pajtohen me një shofer të caktuar të cilët rregullisht kryen ato me heq në kohe të caktuar dhe thirrjet mbështetjen e klientëve. Nga autobusi gati çdo orë shkon në Bukovel tranzit lokal apo të transportit anijes.

Ne duam të bërë komente të veçanta në lidhje me pajisje me qira - Yaremcha atyre një shumë. Me qira është e lehtë, sepse nuk është e pa bujë, si në afërsi të teleferikëve, çmimet janë shumë më të ulëta, njerëzit janë duke punuar në mënyrë profesionale, kështu që përdorimi yaremchansky qira shumë tërheqës.

Akomodimi dhe ushqimi të ndryshme - nga propozimet në pasuri private të hoteleve luksoze në restorante luksoze. Yaremche përgjithësisht një vend të shtrenjtë - një zonë popullore turistik.
Megjithatë, qyteti ka shumë prona private, duke përfshirë pak të njohur, ku cilësia e shërbimit është mjaft i pranueshëm, dhe çmimet janë të ulëta - për avantazhin konkurues.[09-10-22][All for the tourists of]
Libraries of our region are Treasuries of knowledges! (0)

[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
Готелів в Санкт-Петербурзі катастрофічно не вистачає (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Великобританія: географія шоппінга (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Легенда про озеро Синевір (4)

Категорія: 2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche | Додав: vechervkarpatah (11-02-10)
Переглядів: 981 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: