Неділя
19-05-26
06:00

1. Təqdimat Ukrayna istirahət, şəhər Yaremche [23]
2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche [23]
3. Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [23]
4. عرض الباقي في أوكرانيا، Yaremche المدينة [23]
5. Aanbieding van die res in die Oekraïne, die stad Yaremche [23]
6. Aurkezpena Ukrainan gainerako, hiria Yaremche [23]
7. Прэзентацыя Адпачынку ва Украіну, горад Яремче [23]
8. Представяне на почивка в Украйна, гр. Yaremche [23]
9. Trình bày của các phần còn lại tại Ukraina, thành phố Yaremche [23]
10. Cyflwyniad o'r gweddill yn yr Wcrain, Yaremche ddinas [23]
11. Ներկայացում մնացածը Ուկրաինայում, քաղաքը Yaremche [23]
12. Prezantasyon rès la nan Ikrèn, Yaremche lavil [23]
13. यूक्रेन में आराम की प्रस्तुति, शहर Yaremche [23]
14. Presentatie van de rest in de Oekraïne, de stad Yaremche [23]
15. Παρουσίαση της υπόλοιπης στην Ουκρανία, πόλη Yaremche [23]
16. პრეზენტაცია დანარჩენი უკრაინაში, ქალაქ Yaremche [23]
17. Presentación do resto da Ucraína, cidade Yaremche [23]
18. Præsentation af resten i Ukraine, by Yaremche [23]
19. Ettekanne ülejäänud Ukraina linn Yaremche [23]
20. מצגת של שאר באוקראינה, בעיר Yaremche [23]
21. פּרעזענטירונג פון די מנוחה אין אוקריינא, שטאָט יאַרעמטשע [23]
22. Penyajian sisanya di Ukraina, kota Yaremche [23]
23. Cur i láthair ar an chuid eile san Úcráin, chathair Yaremche [23]
24. Kynning á hvíla í Úkraínu, borg Yaremche [23]
25. Presentación del resto de Ucrania, ciudad Yaremche [23]
26. Presentazione del resto in Ucraina, città Yaremche [23]
27. Presentació de la resta d'Ucraïna, ciutat Yaremche [23]
28. 介绍在乌克兰各地,市Yaremche [23]
29. 其餘介紹在烏克蘭,城市Yaremche [23]
30. 프레 젠 테이션 우크라이나의 나머지 부분, 도시 Yaremche [23]
31. Presentation of Ukraine ceteris civitas Yaremche [23]
32. Iepazīstināšana ar pārējo Ukrainā, pilsētas Yaremche [23]
33. Pristatymas Ukrainoje poilsio, miestas Yaremche [23]
34. Презентација на одмор во Украина, градот Yaremche [23]
35. Penyajian sisanya di Ukraine, bandar Yaremche [23]
36. Preżentazzjoni tal-bqija fl-Ukrajna, belt Yaremche [23]
37. Präsentation der Rest in der Ukraine, Stadt Yaremche [23]
38. Presentasjon av resten i Ukraina, by Yaremche [23]
39. ارائه تفریح و سرگرمی در اوکراین ، شهرستان Yaremche [23]
40. Prezentacja reszta na Ukrainie, miasto Jaremcze [23]
41. Apresentação do resto da Ucrânia, cidade Yaremche [23]
42. Презентация Отдыха в Украину, город Яремче [12]
43. Prezentarea restul în Ucraina, oraş Yaremche [23]
44. Презентација остатак у Украјини, град Иаремцхе [23]
45. Prezentácia zo zvyšku na Ukrajine, mesto Yaremche [23]
46. Predstavitev počitka v Ukrajini, mesto Yaremche [23]
47. Uwasilishaji wa mapumziko ya Ukraine, mji Yaremche [23]
48. การนำเสนอส่วนที่เหลือในยูเครน, เมือง Yaremche [23]
49. Sunum Ukrayna dinlenme, şehir Yaremche [23]
50. Bemutatása a többi ukrajnai városban Yaremche [23]
51. Презентація Відпочинку в Україні, місто Яремче [10]
52. ڈیمو یوکرائن میں باقی کی، شہر Yaremche [23]
53. Pagtatanghal ng mga pahinga sa Ukraine, lungsod Yaremche [23]
54. Esittely loput Ukrainan kaupunki Yaremche [23]
55. Présentation du reste en Ukraine, ville Yaremche [23]
56. Prezentacija odmora u Ukrajini, gradu Yaremche [23]
57. Prezentace ze zbytku na Ukrajině, město Yaremche [23]
58. Presentation av resten i Ukraina, stad Yaremche [23]
59. プレゼンテーションウクライナの残りの部分、都市Yaremche [23]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche » 2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche

bum e Vitit të Ri në Karpate.

bum e Vitit të Ri në Karpate.

Vilë mbrëmjes në Karpate "Le të festuar Vitin e Ri dhe Vitit të Ri për të Yaremche.
      
Në vilë e Vitit të Ri për të festuar festën e Vitit të Ri.
Sipas numrit të shtretërve në vilë mund të festuar kompani e 4 në 6 persona.
Opsioni më i mirë për familjet. Kjo festë dhe relaksim për familjen e vërtetë të gjeni, dhe pushime të Vitit të Ri do të jetë i paharrueshëm për fëmijë dhe të rritur.
Gjithashtu përshtatshme unike për të dashuruar vilë. Sepse këtu ju do të gjejnë për vete ngrohtësi dhe rehati, çfarë tjetër është e nevojshme për zemrat e dy të dashuruar. Viti i Ri në vilë tonë nuk do të të lërë indiferent për çdo kohë të tjera dhe shpenzimet në vilë do t'ju japë mjaft e pabesueshme ndjenjat dhe dëshirat. Kjo është një e vërtetë të gjejnë për romantiket e vërtetë, këtu është tuaj të dashur do të ndihen si në 100. Pra, në vilë të Vitit të Ri festë është mirë të përshtatshme për ju të dashur dashuri.
Mos harroni se Viti i Ri sjell përvoja të reja dhe ndjenjat dhe është në vilë "mbrëmjes në Karpate" Ju do të gjeni të gjitha këto. Carvings tepër e bukur e cila i dekoruar vilë gjithë, rrënjët e të egra dhe bukuri me këngë të madh dhe të japë frymën e Krishtlindjeve për të gjithë ju.
Jo, nëse rozcharovuytes vilë e pushtuar nga të njëjtin vit i ri ju keni mundësinë për të pushuar në ditën e Vitit të Ri do të zgjasë një muaj në janar. Vend porosinë tuaj me telefon, ju do të gjeni më poshtë.

duke pritur për ju:
- Pajisur Perfectly vilë me të gjitha lehtësitë.
- Pemën e Krishtlindjeve me stolitë.
- Dekoruar Posaçërisht dhomë argëtimi.
- Dhoma të rehatshme për një pushim të paharrueshme me të dashurit.
- Dhe më e rëndësishmja: komod, të rehatshme.

Për bukurinë dhe për Vitin e Ri.
- Hot dhe ujë të ftohtë, ngrohje pavarur, gaz,-TV tuner, muz.tsentr. kompjuter dhe në Internet.
- Kabina për dush, lavaman, frigorifer, sobë, mikrovalë, lavaman, ibrik elektronike, 2-TV, biblioteka.

Rendit:
Ukraina, Ivano-Frankivsk rajon. Street Yaremche. Lepkoho 19 dhe.
Tel: 38 (097) 90 38 003 - Tanya
E-mail: vkarpatah@ukr.net


[10-02-09][All for the tourists of]
Farewell winter! (0)

[09-09-19][Яремче]
Пісня про Довбуша. (3)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Перу: розваги (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Киргизськая охота (0)

Категорія: 2. Prezantimi i pjesës tjetër në Ukrainë, qytet Yaremche | Додав: vechervkarpatah (11-02-09)
Переглядів: 1194 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: