Понеділок
23-03-27
06:44

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

ЗАХІДНІ ОБЛАСТІ, А ДЕ Ж Яремче?

ЗАХІДНІ ОБЛАСТІ, А ДЕ Ж Яремче?

Західна Україна здавна славиться не тільки пишною первозданною красою природи, безкрайніми лугами із зеленою травою шовковистою, лісами, мальовничими горами, долинами, але і славиться, як край масового туризму, а такожкурортами України.
У ці незабутні за своєю розкоші краю щорічно приїжджають не тільки туристи з України , але й багато іноземних туристів. Вони насолоджуються всіма принадами природного багатства, а завдяки великому вибору різних санаторіїв, будинків відпочинку, пансіонатів, можуть, як відпочити і весело провести час, так і оздоровитися.
До послуг туристів тут є багато готелів різного рівня, баз, приватних котеджів та інше. Зауважимо, що готелі України,задовольняють запити по комфорту навіть самих вимогливих своїх постояльців.
Дивно фантастична природа Карпат ще нікого не залишила байдужим. А які тут гори! Здавна гори вважаються оазисом здоров'я і кращим місцем відпочинку. Де ще так можна відпочити, як не серед гірської тиші, в океані благодатних ультрафіолетових променів, на чистому, насиченим ароматом квітів повітрі? Далеко за межами країни відомі курорти «Свалява», «Синяк», «Поляна», « Трускавець »,« Моршин »,« Яремче », де на базі исцеляющих мінеральних джерел діє цілий ряд санаторіїв та курортів України. Спеціалізуються вони у своїй більшості на лікуванні органів дихання.Лікування тут отримують тисячі людей цілий рік.
Закарпаття нараховує понад 300 мінеральних джерел. Особливо багато їх в долині річки Латориці та її приток. Тут розташовані вуглекислі мінеральні джерела типу «Боржомі».
У цьому райському краї відпочивають не тільки дорослі, але й діти, для яких також передбачено всі умови проживання, оздоровлення і розваги.
Територія Карпат має багато різних місць для катання на сноубордах та лижах. Підйомники і лижні траси дозволяють з комфортом проводити дозвілля. Лижні бази такі, як Буковель , Подобовець , Тисовець, Воловець, Драгобрат та інші є найбільш популярними на сьогоднішній день. Тут можуть кататися, насолоджуючись всій розкішшю зимової природи, як професіонали, так і аматори з різних куточків земної кулі.
Але не треба думати, що в Карпати можна приїжджати тільки взимку. Влітку туристів не стає менше, тому що влітку відкривається ще більше можливостей пізнавати і дивуватися цьому чудесному золотому краю. Влітку туристи із задоволенням катаються на конях, подорожують на джипах і навіть велосипедах, купаються в гірських річках.
Проходячи по містечках і селах, ви побачите шедеври дерев'яної архітектури, створені талановитими народними майстрами. Не виключено, що ваша подорож буде винагороджено зустріччю з чудо-квіткою едельвейс.
А можна обрати і більш вибагливі маршрути, наприклад, відвідати гірські річки та водоспади або скелі - ці неповторні статуї, овіяні легендами стародавні свідки земного життя.
Можете йти пішки вже второваними туристськими стежками по крутих схилах Вулканічних, Полонинських або Вододільний Карпат, помилуватися альпійськими луками карпатських полонин, здійснити сходження на Плішка, хребет Явірник або найвищу на території України вершину - Говерлу. Можете відправитися по Гуцульщині в Буковині, за карпатських перевалів, з яких відкриється вам велична панорама гірських хребтів.
Особливе задоволення ви отримаєте від відвідування карпатського заповідника, ландшафтних парків, численних резерватів і пам'яток природи, у яких українські вчені-природознавці дбайливо зберігають природу в її первозданному вигляді, а також відвідаєте безліч замків і пізнаєте їх таємничі історії.

Приїжджайте обов'язково в цей чудовий край, відпочиньте душею і тілом, оздоровите себе і свою сім'ю, заряд енергії на цілий рік і будьте завжди бадьорі, веселі й здорові!

[10-03-13][Все для туристів]
на Шпицях (0)

[09-08-22][Відпочинок і поради]
Купальники-2008 - стрінги і бікіні терплять фіаско (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Ісландія і її фантастичні визначні пам'ятки (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Сербія: визначні пам'ятки (0)