Понеділок
23-03-27
05:46

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Вісім днів в горах Яремче День перший

Вісім днів в горах Яремче День перший

Вісім днів в горах. День перший
Категория: Маршруты
13
Мар

м. Яремче (турбаза «Прут») – пер. Переслоп – стая Новобудови

Довжина ділянки маршруту: 18 км
Карта для маршруту

Карта для маршруту

10.00. Виходимо з міста Яремче. В залежності де ви розмістились, то початок маршруту може бути різним. Тому візьмемо уявний початок маршруту поблизу дитячої турбази «Прут».

10.45. Потім можна пройтись поблизу вольєрів та подивитись на оленів. Звичайно тут за це беруть гроші, але можна тихенько подивитись на цих красивих тварин і без грошей. Спілкуємось з оленями (поки не бачить лісник, який збирає данину за «перегляд» оленів) і обідаємо. Поблизу можна присісти і перекусити, якщо зголодніли, адже після цього потрібно йти на перевал Переслоп.
Олені

Олені

12.30. Тут вже доходимо до підйому на перевал Переслоп. Звичайно, в залежності від погоди і фізичної підготовки учасників можна скоротити або збільшити час.
Переслоп

Переслоп

14.20 Виходимо на Переслоп. Тут Ви побачите пам’ятник ковпаківцям. За цим пам’ятником зараз ніхто не дивиться, тому він має трошки занедбаний стан. Але деколи ініціативні люди фарбують цей обеліск.

15.00. Тепер можна спуститись з Переслопа до річки Зубринки. Ця річка після дощів може бути дуже повноводною. Колись до цієї річки з перевалу вела вузенька лісова стежка, яка була промаркована. Тепер на зараз тут широка ґрунтова дорога. Рядом є дорога вздовж річки, яка прямує до села Зелена. Але потрібно йти в протилежний бік – до стаї Новобудови. Тут можна пообідати.
Ріка Зубринка

Ріка Зубринка

На цьому перший день маршруту рекомендується завершити, тому що багато людей спочатку не можуть звикнути до далеких переходів. До кінця дня рекомендується розбити намети, підготувати вечерю та відпочити. Також у літній період можна пройтись лісом за ягодами.

[09-10-14][Все для туристів]
Вороненко? (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Сосиски, пиво і капуста. Кухня Німеччини (0)
[09-08-31][Відпочинок за кордоном.]
Знаменитий льодовик Періто-морено! (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Курорти Греції (0)