Понеділок
23-03-27
05:41

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Відпочинок у Яремче 2011 2012 2013 2014 2015

Відпочинок у Яремче 2011 2012 2013 2014 2015

Якщо ви вирішили відпочити і поправити здоров'я кращого відпочинку, ніж відпочинок в Яремче вам не знайти.

Яремче – відомий бальнеологічний курорт на Західній Україні, основне багатство якого - земні і підземні мінеральні води з чотирнадцятьма джерелами. Щороку на лікування і відпочинок в Яремче приїжджають тисячі туристів з різних країн світу.

Лікувальні властивості вод Яремче були відомі з давніх часів. Історія самого курорту налічує близько двохсот років. І весь цей час, Яремче гідно несе ім'я курорту, який дарує здоров'я.

М'який клімат, дивна карпатська природа, прекрасні гірські пейзажі, тиша і спокій чекають мандрівників на відпочинку в Яремче.

Відпочинок в Яремче прекрасний жарким літом і теплою осінню, холодною зимою і ранньою весною. Кожна пора року хороша по-своєму і незалежно від погоди, тут, на відпочинку в Яремче, Ви зможете приділити увагу своєму здоров'ю і відпочити від шуму і метушні великих міст.

 

Яремче: відпочинок влітку і осінню

Літо і осінь в Яремче – це незабутня природа, рай для любителів активного відпочинку. Літній відпочинок в Яремче – це походи в гори, катання на конях, купання в озерах і гірських річках, а також пізнавальні екскурсії по Закарпаттю. Відпочинок в Яремче осінню – рибалка, поїздки на квадроциклах, походи за грибами і ягодами і багато що інше.

 

Яремче: відпочинок взимку і весною

 

Курорт Яремче - дивне місце для зимового відпочинку. Зимовий відпочинок в Яремче - унікальний клімат, свіже повітря, незаймана природа і, звичайно ж, сніг! А відпочинок навесні (Яремче) – це пробудження природи, тепле сонце і незвичайно свіже повітря.

Не неважливо, який ви оберете відпочинок – літній або зимовий відпочинок в Яремче хороше проведення часу вам забезпечене.

 

Яремче: відпочинок, ціни, житло

У Яремче для всіх тих, що бажають відпочити знайдеться місце. На території курорту знаходиться два бювети мінеральної води, дві курортні поліклініки, велика кількість місць для приватного відпочинку (Яремче), дві бальнеоозокеритолікарні, діагностичний центр на базі Центральної курортної поліклініки, близько 20 санаторіїв, безліч пансіонатів і готелей. Вартість відпочинку в Яремче є різною. Це залежить від багатьох чинників: сезону, близькості до бювету, лікувальної бази, харчування, номера. Зимовий відпочинок в Яремче – ціни, які приваблюють своєю доступністю. У цей період на лікування приїжджає не така велика кількість туристів, як восени і літом. Тому відпочинок взимку (Яремче) – ціни демократичні.

Купуючи тури, відпочинок (Яремче), Ви дістаєте можливість насолодитися красою цього самобутнього краю, поправити здоров'я і познайомиться зі всілякими цікавими місцями і пам'ятками. Кращий відпочинок – Яремче (Україна).


[10-02-01][Все для туристов]
Праздник с привкусом брынзы (0)

[09-08-19][Відпочинок і поради]
Софіївський парк в Умані: розповідь та відео (6)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туніс: музеї і пам'ятники (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Ділові тури - уміння суміщати приємне з корисним (0)