Вівторок
19-07-23
18:20

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

МОЛИТОВНЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ
МОЛИТОВНЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ І ОСВЯЧЕННЯ МІСЦЕВОСТИ, ДЕ ПОЧНЕТЬСЯ БУДОВА СВЯТИНІ, ШКОЛИ, УСТАНОВИ, РОДИННОГО ДОМУ ТА ІНШОЇ БУДІВЛІ. А ТАКОЖ — МОЛИТОВНЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ І ОСВЯЧЕННЯ КУПЛЕНОГО ПОЛЯ, ПІДПРИЄМСТВА, МАЙДАНУ, ПЛОЩІ, ЛІСУ, СТАВКА

Рунтато (маючи одяг рунтатський і свядану та все інше потрібне для благословення) починає бла¬гословення Молитвами. Читає:
— Дажбоже Дателю Життя, Господи Всеправедний і Єдиносущий! Ти єси Світло дня, з якого постало несвідоме і сві¬доме буття. Ти дав нам Життя. І обдарив нас святим хотінням жити, хотінням любити, хотінням працювати, хотінням бути творцями. О, пресвітлий Господи наш, свя¬ті таїни великої сили Твоєї!
У святому письмі «Мага Віра» наш рід¬ний Пророк каже, що людина повинна сама себе хвалити достойним життям своїм, пра¬цею, творчістю. І так воно й є: щасливо живе той, хто, маючи здоров'я і кмітли¬вість, добрі справи довершує, усі труднощі перемагаючи терпеливо, наполегливо, ро¬зумно.
Хто спокійно і наполегливо перемагає труднощі в праці, той сам себе покращує. Сам свою діяльність удосконалює. І цим сам себе хвалить, і звеличує рід свій і прия¬телів своїх.
Дажбоже, Ти творець Світу Безсмертного і Величного, благослови, Всевишній, ту справу, яка буде тут при Твоїй допомозі почата.
Брати і сестри, знаємо: щоб праця була довершена успішно, треба діяти, втілюючи в життя Сім Законів Правильного Життя, об'явлені у святому письмі "Мага Віра”.
Наші світлі Предки нам на віки-вічні передали землю милу, багату, квітучу, щоб ми на ній жили і множилися. Вільно утвер¬джували своє життя на славу Дажбожу. На щастя дітей і внуків. І ми любимо рідну землю, як святу матір-кормилицю. І дбаємо про її здоров'я і квітучість. І в лихі часи всі її боронимо, не шкодуючи життя свого.
Ми так, як і славні Предки наші, ві¬римо: вода — святе джерело життя. Небо водою напуває матір-землю. І напуває во¬дою всі краплі нашої крови. Дає нам силу і здоров'я. І я, священнослужитель Дажбожий, святою землею і святою водою, і ім'ям Господа Дажбога, благословляю тут заплановану працю. І освячую це місце праці і працю працівників, яким бажаю доброго здоров'я. І успішних трудових днів. Слава Дажбогові!

Рунтато торкається пучкою до води, що є в обрядовому збанкові, і цією ж пучкою торкається до землі, що є в обрядовому збанкові, і торкається цією пучкою до місця, де буде праця починатися.
Після здійснення обряду благословення і освя¬чення, рунтато вітально подає руку тим, які його запросили. І, молитовно склавши руки, усім кла¬няється і відходить.

ПРИМІТКА: У хвилини здійснення благосло¬вення і освячення, біля рунтата помічники тримають у збанку воду Дніпрову і в збанку землю з поля Трипільського. Треба, щоб у хвилини Освячення була вже почата праця (символічно лопатою зроблений початок дії). І рунтато має до свіжої землі торкну¬тися пучками, що є зволожені Дніпровою водою і ознаменовані крихтами землі Трипільської. Або — до поля, площі, ставка.
[10-03-04][All for the tourists of]
Trembita (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туніс: фестивалі (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Шведський стіл» де і як (0)
[09-08-19][Відпочинок за кордоном.]
Дайвінг в Таїланді (0)