П’ятниця
19-12-13
02:54

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Мага Віра. Сторінка 209
111. Ідучи в народ з наукою РУНВіри, Ви, мої улюблені Побратими і Посестри, будете наражені на питання: "Коли справа РУНВіри така рідна і корисна для України, то чому її не підтримує вся українська інтелігенція? Значить з РУНВірою не все в порядку?”
Українська інтелігенція буде тоді, коли її виховає РУНВіра. Сьогодні (в епоху тьми чужовір’я) української інтелігенції, в повному розумінні цього слова, немає, а коли й є, то її дуже мало, а вчора її було ще менше.
112. Хіба можна звати українським інтелігентом того українця — інженера, артиста, маляра, професора, який родився і живе в Києві, і родичі в нього українці, і він вдома, і на вулиці в Києві розмовляє тільки москвинською мовою?
Хіба можна звати українськими інтелігентами українця-поета В. Гоцуленка (автора збірки "Музы дождей”), українця-письменника Є. Кривенка (автора збірки "Там, где бьіла тишина”), які живуть в Україні, їдять український хліб і віршомажуть по-москвинському, ознаменовуючи "справедливу ленінську національну політику” ("Літературна Україна”, 15 серпня, 1972 р., Київ).
113. Ви будете наражені на питання: "Ми українці ось вже десять століть прожили без РУНВіри, і далі жити можемо”. Що ж — жити то ми можемо, ми сотні літ прожили без держави і далі жити можемо.
Але що варте життя народу, коли він не має держави, не має національної моралі, не має рідної духовости?! Жити, щоб тільки жити, і бидло вміє. А ми ж люди. Чуєте, ми люди! Нам потрібна національна гідність, нам потрібна окремішна духовність!
Жиди більше, як дві тисячі літ не мали держави, і далі могли б жити без неї. Ні, вони усвідомили, що тільки власна держава їх поставить в ряди достойних державних націй.
114. Ви будете наражені на питання: "Чому християнізм греко-римської інтерпретації корисний для москвинів, німців, французів, греків, англійців, італійців, а для українців -шкідливий? Коли їм християнізм не шкодить, то він повинен бути добрий і для нас”.
На правильно поставлене питання інколи рунвісти не в спромозі дати правильної відповіді, і тому під час проповідування терплять поразку.
Щоб відповідь була чіткіша, я її поділю на розділи.
1. Християнізм жидам найкорисніший тому, що він їхню національну релігію (юдаїзм) звеличив, зпопуляризував між народами білої раси, і поставив жидів у становище "Богом вибраного народу” і всіх християн підпорядкував духові жидівської ментальности. Християнізм витворив у жидів почуття вищости.
115. Жиди знають, що християни — секта юдаїзму, християни переважно мають жидівські імена (Михайло, Іван, Марія, Марта, Давид, Малахій, Матвій, Лука, Магдалина, Ярема, Яків і ряд інших жидівських імен). Очевидно, можна пробувати доводити, що ці імена скомпоновані із семітсько-сумеріянських (оріянських) мовних первнів.
Християни живуть заповідями жидівського національного пророка і архистратига (старшого воєначальника) Мойсея. Християни мають жидівське (біблійне) поняття історії людства, створення світу. Ісус (правдивий християнський Бог) — жид, вірний Він син жидівського народу. Він поставив жидів у привілейоване становище, сказавши, що прийшов перш за все спасти стадо синів Ізраелевих.
116. Жидівські націоналісти (члени святого ордену перворабіна Садока), тобто, садукеї і фарисеї, не погоджувалися з інтернаціональними теософськими поняттями Ісуса і особливо з його осудженням приватної власности. Вони проголосили Його бунтівником, неморальною людиною.
Син Англії Олівер Кромвель зняв голову з плечей короля Чарлса Першого в 1649 році. Англійці вважають, що це суто англійська внутрішня справа. І до неї не повинні мішатися іспанці, французи, німці. Жиди вважають, що справа їхнього сина Ягвешуї (Ісуса) їхня внутрішня справа.
117. Латини створили "римську католицьку” (католікус, значить "світову”) церкву. В них створилося правильне (в інтересах Римської імперії) розуміння християнізму.
Римська релігія і римська державна політика мають одну мету — покоряти народи і навертати їх на римську релігію. Почування і мислі покорених народів підпорядковувати догмам римського папи (головного жерця віри Христової).
Віра Христова римлянами по-римському інтерпретована утратила своє первісне значення. Римляни не тільки її осмислили по-римському, а й дали їй обряди римського національного бога Юпітера. Стає ясно, чому християнізм для римлян став корисною державною силою. Він учив римських рабів безвідмовно коритися римлянам (жорстоким панам-християнам).
118. Греки знають, що "Євангелію” написали огречені жиди, які перебували під впливом грецької мови, культури, філософії. Греки знають, що вони зруйнували недоруйновані стіни святині жидівського бога Саваота (Єгови).
Греки силою вогню і меча в епоху Олександра Македонського огречували жидів на жидівській землі. Греки — мандрівники, голод їх гнав до Італії, на береги Малої Азії, Чорного моря.
Мандрівники — спритні люди. Вони ухитрилися собі підпорядкувати чужу велику культуру пелазгів (критян, мікенів, гіттітів).
Греки створили грецьке поняття християнізму, дали йому театральні обряди своїх Богів (Зевса, Деонисія, Аполлона, Атени). Греки створили "грецьку ортодоксію”. Вони, взоруючись на римлян, почали її всюди експортувати, доводити, що вони (греки) правильніше трактують науку Христову, як римляни.
119. Грецькі поняття християнізму корисні для греків — християнізм повністю підпорядкований грецьким національним інтересам.
Ні римлянин, ні жид не мають права грекам казати, як вони мають розуміти і втілювати в життя євангельські істини. Сьогоднішня Атіна (столиця Греції, Атени) гордиться не вірою Христовою, не церквами пречистої Діви Марії, а грецькою дохристиянською релігією, і в цьому легко переконується кожний чужинець, який відвідує Атени.
В Атенах будівля Академії наук сьогодні звеличена статуями Богині Атени і Бога Аполлона. Сьогодні на грецьких грошах (драхмах) велично славиться образ Бога Греції Зевса. Бог Зевс обдарований рисами типового грека. Кораблі грецькі плавають по Середземному Морю, маючи назви "Аполлон”, "Деонисій”, "Атена”. Театри в Греції прикрашені образами з грецької дохристиянської релігії.
Грекині сьогодні (особливо грекині, які належать до грецької еліти) носять на шиї (на золотих ланцюжках) мініятюрні святині Богів Зевса, Аполлона, Деонисія.
Грецька інтелігенція тримає в хатах статуйки Богів Зевса, Аполлона, Деонисія і особливо славної Богині Атени (опікунки атенян). І я, все це бачачи, був до болю серця зворушений: кривда, заподіяна моєму народові тисячу років тому, так тривожила мою душу, що я стояв у Атенах (на площі Омонія) і плакав.
120. Ні, греки не глупі. Вони (на радість Господу Христу) не прив’язували своїх рідних Богів до кінських хвостів, і не бичували їх, і не плювали на їх, і не розбивали їм голови під стінами Акрополісу, і не топили їх у хвилях Коринфського заливу.
Греки в 988 році в Києві, підхмеливши атенським вином свого зятя Володимира, палили святині Дажбожі, палили письмена внуків Дажбожих.
Греки в себе берегли, а в Україні (Русі) без жалю нищили рідну віру русичів тому, що вона стояла в основі Духовної і Державної сили і волі Народу Українського. Вони на її місці (на попелищах святинь Дажбожих) запопадливо й хитро втверджували "благочестиву грецьку ортодоксію”, щоб при її допомозі перетворити Україну (непокірну Русь) в духовну колонію підступної Візантії.
121. Після жидів, римлян і греків, англійці виявилися найздібнішими інтерпретаторами християнізму. Сини Англії поставили питання просто: чому римлянин в Англії має розпоряджатися вірою Христовою?
Віра — це Правда. Правда — Одна. Але кожний народ має право її розуміти по-своєму тому, що кожний народ володіє своїми (тільки йому властивими) притаманностями.
Правда, що є лід. Правда, що є спека. Говорити аборигенові Австралії про лід — справа марна. Говорити ескімосові про фінікові пальми — справа марна. Але їм можна говорити про Сонце.
Сонце — Одне. Та воно по-різному себе проявляє на різних частинах плянети Земної. І тому існує в ескімосів ескімоське поняття Сонця, а в австралійців — австралійське. Одна Правда має багато розумінь.
122. Джан Викліф (1320-1384) почав між англійцями ширити думку, що папа Римський має великі впливи на політичне й національне життя Англії. Папа Римський — римлянин, його римські впливи на англійців шкодять англійцям.
Джан Викліф почав проповідувати між англійцями англійське розуміння християнізму, зазначаючи, що християнізм має бути корисний для Англійської держави.
Папський емісар в Англії засудив Джана Викліфа. Він дав йому право померти у своєму ліжку (тобто, відібрати у себе життя).
Великий Джан Викліф помер смертю мученика. Він пробудив передові уми Англійського Народу. Англійці навіки запам’ятали слова Викліфового попередника:
"Святий престол стає здобиччю брехні і злочинів. Прелати жадно збирають багатство, вони не турбуються про довірені їм душі, видвигають своїх племінників (не попів) і других любимчиків, а тих, що вивчають філософію і богословіє, ненавидять. І де тільки зійдуться попи (клірики) — в Парижі чи в Оксфорді, оскандалюють весь світський люд своїми побоїщами, шумними безпорядками і іншими пороками”, (Р. Бекон (1220-1292)).
123. Сини Англії своєчасно зазначили, що ні папа Римський, ні патріярх Візантійський не можуть бути духовними провідниками Англійського Народу. Сини Англії проголосили, що їхній "кінґ” (слово "кінґ” означає родоначальник”) є вільним (від жодних чужих сил незалежним) духовним провідником Англійського народу. Він ("кінґ”) був передовими синами Англії справді проголошений патріярхом релігійних справ. Щоб ця справа була ясніша, зазначую, що грецьке слово "патріярх” і англійське "кінґ” означає "начальник роду”. Сини Англії, проголосивши свого короля (кінґа) незалежним духовним володарем, самі цим себе звільнили від духовної римо-католицької деспотії.
Я був у Англії — маю всі дані твердити, що християнізм грає дуже малу роль у формуванні величної свідомости мудрого і красивого Англійського народу.
124. Мислі Джана Викліфа, як твердить історія римо-католицької церкви, проникли в Чехію. В Чехії Іван Гус (1373—1415) — майже ровесник Джана Викліфа — став в обороні Чеського народу.
Він, як мудра й пристрасна людина, бачив, що агресивний імперський римо-католицизм поставив чехів у становище смиренної скотини.
Він казав: "Нас, чехів, німці переслідують, забирають у державі всі становища, а ми мовчимо. За Божими, природніми і людськими законами чехи у своїй державі повинні мати перше місце в урядах, як французи у Франції, німці у Німеччині. З Чехами поводяться гірше, як із собаками або вужами. Але ми дозволяємо німцям гнобити себе і забирати від нас усі наші уряди”.


[10-02-22][All for the tourists of]
Scapulars (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
Безпечні автобусні подорожі (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Йорданське побережжя Мертвого моря. Все найкраще (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Екзотичний відпочинок : воно те коштує? (0)