Понеділок
23-03-27
06:38

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Коломия Яремче

Коломия Яремче

Коломия Яремче - чарівний куточок природного ландшафту Прикарпаття, важливий духовний, культурно-мистецький, торговий і господарський центр краю з багатою і славною історією, що і привертає дослідників і художників зі всієї України і зарубіжжя.

Цікавими для туристів зі всього світу є вже сьогодні унікальні за колекціями музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття, музей "Писанка", оновлений історико-культурний центр міста.

 

Коломия Яремче знаходиться в південно-східній частині Івано-Франківської області, на півдорозі між Івано-Франківськом і Чернівцями. Завдяки своєму вдалому розташуванню місто отримало у туристів дуже влучну назву "Ворота Карпат". Через Коломию проходить ділянка львівської залізниці. Крім того, всі основні туристичні маршрути із заходу на схід проходять через місто.

 

Відпочинок в Коломиї Яремче має свою особливу, нічим незрівнянну атмосферу: тут вирує життя, багато молоді, панує пожвавлення, але немає суєти; зустрічаються і статечні міщани, і достатньо дивні "майстри життя". Сядьте за столик якого-небудь з вуличних ресторанчиків і поспостерігайте за дефілюючою незважаючою на Вас публікою. До слова про пішохідну зону. Рекомендуємо Вам її не без гордості. Вона охоплює історичне ядро міста; тут пл. Відродження (колишня пл.Ринок), і головна вулиця - ім. Чорновола і багато чого ще. Це найзатишніший куточок міста: тут люди охоче гуляють, зустрічаються, жваво і приємно розмовляють, тут рай для любителів покупок, тут можна відпочити серед всієї штовханини.

Тут вже майже ніхто не обертається, почувши іноземну мову. Гості з далеких країн стали звичною картиною.

 

Коломия Яремче знаменита як туристичний центр - тут є куди піти і що подивитися. Саме це привертає сюди велику кількість туристів. З часом на сторінці Коломиї Яремче будуть розміщені визначні пам’ятки, туристичні маршрути, фотографії цікавих місць. Якщо у Вас є цікава інформація про визначні пам’ятки Коломиї Яремче присилайте її на vkarpatah@ukr.net  і ми з радістю все опублікуємо з вказанням вашого імені. Створимо разом цікавий сайт про відпочинок і розваги в Україні.
[10-03-13][Все для туристов]
Долина Нарциссов любят. (0)

[09-09-19][Карпати]
Зимові Краєвиди Карпат. (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Пік Леніна 2009 (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Сто заборон Сінгапуру (0)