П’ятниця
19-04-26
08:19

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Характеристика курортів та екскурсійно-туристичних центрів України 2
Характеристика курортів та екскурсійно-туристичних центрів України


Саки
Курорт Саки (на півдорозі між Сімферополем і Євпаторією) унікальний і знаменитий з глибокої старовини лікуванням безпліддя у жінок і чоловіків, а також загоєнням ран. Відпочинок в Саках - це цілюще озеро з грязями і ропою, а також джерела мінеральної води, підкріплені сухим степовим кліматом і чарівною майстерністю лікарів. На курорті Саки в сакського кінця Пересип поблизу дороги височить пагорб Кара-Тобе. Тут було розкопано пізньоскіфське городище. На південь від Сакського озера йдуть Михайлівське озеро, Кизил-Яр та інші, дрібніші. Просторий і малоосвоєний пляж, дуже зручний для поїздок з Сімферополя, є у с. Новофедорівка. Це не так давно розсекречений авіаційний гарнізон і це робить відпочинок в Саках ще цікавішим. Знаменитий він найбільшим в світі трампліном для тренувань палубної авіації, а також своїм відмінним аеродромом. Сакське солоне озеро розділене греблею на дві частини. Західний басейн - сировинна база Сакського хімзаводу, в східному - можна побачити, як здобувають лікувальну грязь. Найбільша глибина озера - близько метра, вміст солей в ропі 15 - 25% (у 10 разів вище, ніж в морі). Під ропою залягає шар грязі до 2 - 2,5 м завтовшки в центрі озера, а по краях товщі. Під ним лінза куховарської солі потужністю 1,7 м, а нижче - сірі іли і, нарешті, корінні породи ложа - червоно-бурі глини. Пам'ятка Саків - Курортний парк, закладений в 1890 - 1892 рр.. Нова частина парку має насадження 1993 р. Завдяки артезіанським водам радують око і освіжають повітря два прекрасні ставки і фонтани, в посушливій просоленої степу відмінно себе відчувають до 80 порід дерев і чагарників, в тому числі рідкісних екзотичних видів. Понад 30 скульптурних композицій пожвавили красу алей і квітників. У парку знаходиться краєзнавчий музей. Саки - центр крупного сільськогосподарського району, тому місто може представляти інтерес по частині 'овочі-фрукти, всякі продукти'.

1.5 Севастополь

Севастополь - один з найвідоміших міст України, культурний і туристичний центр, морський порт. Розташований в південно-західній частині Криму, в живописній місцевості, яку утворюють з одного боку відроги Кримських гір, з іншого - морське узбережжя з безліччю зручних для судноплавства бухт. Найбільша з них - Севастопольська. На території Севастополя знаходиться відокремлене від міста оборонними стінами та вежами стародавнє городище Херсонес Таврійський. Відпочинок в Севастополі - це інтелектуальний і духовний відпочинок. До теперішнього часу Севастополь був відомий як потужна військово-морська база, і мало - як місто туристичних і рекреаційних можливостей. Хоча такі можливості у міста досить значні. Севастополь за кількістю сонячних днів у році - перший регіон в Україні. Потенційна ємкість узбережжя, протяжність якого становить 152 км, оцінюється в 130 тис. місць курортної мережі. Тільки тут на всьому Кримському півострові збереглося 25 км дівочої берегової риси. До зони Севастополя відноситься самий південний мис півострова - мис Сарич. Севастополь по праву називають музеєм під відкритим небом. У місті знаходиться понад 2000 пам'яток історії та архітектури. Ці та інші чинники дають можливість місту розвиватися у новому статусі - не тільки як базі двох флотів, а й як місту багатих курортно-рекреаційних можливостей, центру міжнародного історичного і православного туризму, науки, промисловості.
Севастополь це рекреаційно-туристичний центр, це чарівні ландшафти, прекрасні пляжі, неповторна краса приморського міста, а також безліч унікальних історичних і культурних пам'ятників, музеїв, примітних місць. До того ж помірний, схожий з субтропічним, клімат. Середньорічна температура лише на 1 градус нижче, ніж у Ялті. Купальний сезон триває з початку червня по жовтень. В околицях міста багато прекрасних піщаних пляжів, працюють декілька десятків санаторіїв-профілакторіїв, оздоровчих комплексів, пансіонатів, дитячих оздоровчих таборів. Розташовані вони в красивих місцях на березі затишних бухт Омега з її прекрасним піщаним пляжем і Ласпі з урочищем Батіліман - це одне з найбільш екологічно чистих місць в зоні Південного берега Криму, а також біля селищ Любимівка, Учкуевка, Кача. Все це приваблює сюди з кожним роком все більше не тільки туристів, але і відпочиваючих. І не дивно, що концепцією генерального плану подальшого розвитку міста передбачається перетворити місто Севастополь з режимної флотської бази в приморський екополіс - міжнародний рекреаційно-туристичних ний центр.

Балаклава
Це унікальний куточок, що привертає до себе увагу багатьох людей зі всього світу. Її ім'ям названі вулиці, бульвари і станції метро в Англії, Франції і Туреччині, населені пункти в Австралії і на острові Маврикій. Ця дивовижна земля до цих пір зберігає таємниці тисячоліть. Відпочинок в Балаклаві - це повернення в минуле і екскурсії по сторінках історії. Сама назва Балаклава виникло в XV столітті, спочатку воно звучало Балик-Уве, що в перекладі з тюркського означає "садок для риб" - так охрестили Балаклавську бухту відбили її у генуезців турки. Давно злилася з Балаклавою село Кадиковка - колишнє селище Кади-Кой, у якого 13 (25) жовтня 1854 року відбулася знаменита Балаклавська битва. У 1941-42 роках біля стін Балаклави на смерть стояли воїни 456-го стрілецького полку Приморської армії. Сьогодні мирна Балаклава починає своє відродження. З військового міста вона перетворюється на міжнародний туристичний центр на узбережжі Чорного моря. Стародавнє місто молодіє на очах: ​​упорядковуються пам'ятники минулого, реставруються покинуті колись особняки російської знаті, перетворюється набережна, побудована англійцями в період Кримської кампанії. Все це робить відпочинок в Балаклаві цікавим і духовно збагаченим. У Балаклаві знаходяться 46 історичних пам'ятників, з них 21 - державного значення. В околицях Балаклави розташовано 18 пам'ятних для англійців місць часів Кримської війни 1853-1856 років. Самий "молодий" музей Балаклави відкритий на базі унікального заводу з будівництва підводних човнів, який за часів СРСР був надсекретні об'єктом. У Балаклаві можна подивитися храм 12 Апостолів, особняк М. А. Врангеля, дачі XIX ст. на березі бухти, базу підводних човнів у Григор гроті.

Бухта Ласпі
Знаходиться на Південному березі Криму, недалеко від Фороса в сторону Севастополя. Обмежена мисом Сарич (самої південної точкою не тільки Криму, але і всієї європейської частини СНД) зі сходу і заповідником Айя - із заходу. Умовно ділиться на дві частини - Батіліман і Ласпі. Відпочинок в Ласпі унікальний по-своєму. Урочище Батіліман настільки мальовничо, а море тут настільки чисте, що в районі санаторію «Батіліман» влаштовуються цілі наметові міста. І це незважаючи на деякі проблеми з магазинами і водою. У Батиліманом немає магазинів і кафе (за винятком єдиного бару на пляжі санаторію). Найближчий магазин (де продаються як продукти, так і господарські товари) в районі траси Севастополь-Ялта. А це від моря кілометрів п'ять в гору. Там же розташована заправка і кілька ресторанів. Місце дуже зручно для відпочинку автотуристів (хороший заїзд і є, де поставити машину). Так як Батіліман відноситься до території заповідника Айя, влітку ходять лісники і збирають «данину» - по парі гривень з намету. Відпочинок в Ласпі гарний і для дітей - тут розташовано декілька піонертаборів і дельфінарій. На трасі Ялта-Севастополь, над бухтою Ласпі розташований оглядовий майданчик. Що відкривається вигляд - чудовий. Якщо будете проїжджати повз, рекомендуємо зупинитися і подивитися. Майданчик можна дізнатися за двома кафе з татарської кухнею, розташованим поруч.

1.5.3 Учкуївка
Учкуївка розташована на Північній стороні Севастополя і вважається найкращим пляжем. Протяжність близько 1000 метрів. Берег звернений до моря майже на північний захід. Назву пляжу дало село Уч-куючи (Три колодязі), що знаходилося тут в 18-19 ст. В останні роки тут значно розширилася інфраструктура туризму: з'явилося багато пропозицій житла відмінної якості, відкриваються розважальні заклади. Є два варіанти дістатися до пляжу Учкуївка:
1. Катером від Артилерійської бухти. Інтервал руху: 40 хвилин або 1 година, у дорозі - 35-40 хвилин. При виході з бухти можете сфотографуватися на тлі Костянтинівській батареї і молу з маяком - виходять прекрасні фотки. Ви спостерігаєте красиву панораму Північної бухти, Херсонеського музею, далі, на захід, видно Херсонеський маяк (на мисі Херсонес).
2. Катером від Графської пристані до Північної сторони (1,2 км - 10 хвилин). Інтервал руху - 20 хвилин. Пляж - доглянутий, дрібна галька і крупний пісок. Глибина різко наростає і в 6-7 метрах від берега глибина 2 метри. З ранку вода чиста і прозора, поки немає прибою. Прибій починається ближче до полудня, вода стає жовтою і бруднуватою. Відпочинок в Учкуївці це бари, аквабайк, банан, що вертиться бочка.

1.6 Центральний Крим

Центральний Крим - тут немає моря, немає відомих здравниць і величезної кількості місць відпочинку. Але від цього він не стає менш цікавий. Саме тут знаходиться унікальне місто Бахчисарай з головною визначною пам'яткою - пам'ятником архітектури XVI-XVIII століть - Ханським палацом (Хан - Сарай), а також середньовічним печерним Успенським монастирем. Саме тут знаходиться місто-фортеця Чуфут-Кале і інші печерні міста. Відпочинок в центральному Криму це знайомство з історією Криму з його багатою культурною спадщиною. Місто Сімферополь зустрічає всіх приїжджають і перший дарує теплі промені кримського сонця.
 
1.6.1 Бахчисарай
 Бахчисарай, цей дивовижний куточок Азії в центрі Європи - районний центр. Вперше назва Бахчисарай (Сад-палац) згадується в письмових джерелах в 1501 р. Серце Бахчисараю - це сам "палац-сад". Він був побудований на самому початку XVI ст. сином засновника ханства - Менглі-Гіреєм. У 1736 р. палац разом з містом був зруйнований майже дощенту російською армією. У 1736 році російські війська під команованіем Мініха дійшли до Бахчисараю з метою провчити і приборкати невгомонного ворога, від чого чверть міста і частина ханських палат згоріли. Відновив палац Селямет-Гірей. У будинках палацового комплексу можна побачити величезні експозиції по археології і історії Криму. Звичайно, палац основна, але зовсім не єдина визначна пам'ятка Бахчисараю. На території Бахчисарайського району розташовані 14 печерних міст і монастирів, найвідоміші з яких Успенський монастир (VIII - IX ст.) І фортеця Чуфут-Кале. Бахчисарай - місто екскурсійний: майже кожен, хто приїжджає до Криму, вважає необхідним для себе побувати в колишній столиці Кримського ханства, про яке так багато чули ми ще зі шкільної лави, відвідати Хан-сарай - Ханський палац, той самий, звідки "повелитель двох материків і володар двох морів "відправляв в черговий злий набіг своє військо і за високими стінами якого кипіли пристрасті: де," ревнощами дихаючи ", страждала горда Зарема, і," в неволі тихо увядая ", сумувала юна Марія, де, не без його участі ніколи , "дзюрчить у мармурі вода і капає хладние сльозами". Для туристів організовані відвідування гірничо-лісової зони АР КримТурістіческіе стоянки в КримуТурфірми організуючі піші і велопоходи в Криму.[10-10-10][Все для туристів]
Ґорґанний марш (0)

[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Єгипет: віхи історії (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Панове, ставки зроблені. (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Сінгапур: неймовірна кухня (0)