Четвер
19-07-18
07:10

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Характеристика курортів та екскурсійно-туристичних центрів України 1
Характеристика курортів та екскурсійно-туристичних центрів України


Велика Ялта це тепле море, поєднання цілющого повітря гірських лісів з морським повітрям, а також дивовижної краси ландшафти, якими не може похвалитися жоден із знаменитих курортів, і є основний лікувальний чинник, який повертає людям здоров'я. Купальний сезон починається на початку червня і триває до жовтня. Особливо гарні тут осінні дні, коли море все ще тепле, а сонце вже не таке безжально спекотне.

1.2.2 Алупка
 Алупка (Alupka) розташована в 17 км на захід від міста Ялта. Вздовж моря місто протягнулося на 4 км. Добратися з Ялти можна морем на теплоході або на автобусі з автовокзалу. Популярне місце відпочинку і лікування в Криму - невелике курортне містечко Алупка. Відпочинок в Алупці - це тиша, спокій, умиротворення садів, парків, просторі галявини знаменитого Воронцовського парку і круті, ступінчасті, немислимо звивисті вулички старого міста. Алупка потопає в зелені ... Повітря, наповнений смолистим запахом сосни і ароматом паркових рослин, у поєднанні з легкими морськими бризами, є важливим лікувальним фактором відпочинку в Алупці. У 20-ті роки XIX ст. виникло велике поміщицьке господарство графа М. С. Воронцова - з неперевершеним по вдалому поєднанню англійської і мусульманської архітектури палацом, розкішним парком, обширними господарськими угіддями. Після Великої Жовтневої революції Воронцовський палац був націоналізований, а в 1921 р. в ньому був відкритий музей, до цих пір один з найпопулярніших в Криму. З часом, слідом за будівництвом палацу, центр забудовується численними дачами. У місті заснований в 50-ті роки XIX ст. винзавод "Алупка", в 1982 р. при ньому відкрився дегустаційний зал. Що стосується клімату, то тут ласкаве море, а від північних вітрів Алупка надійно закрита велетенською стіною плато Ай-Петрі. Алупка налічує 14 санаторіїв. Двісті років тут зціляють найтяжчі недуги - кістковий туберкульоз і хвороби легенів. А знаменитий палацово-парковий ансамбль - найважливіший екскурсійний центр.

1.3 Східний Крим

Східний Крим - це дивовижний куточок з величними горами, дикими кручами, таємничими гротами і затишними казковими блакитними бухтами. Тут можна насолодиться букетом знаменитих вин і коньяків, або шампанським з підвалів князя Голіцина. Візитними картками цих місць є Новий світ, Коктебель, Судак і Феодосія і, як контраст з ними, багатокілометрові піщані пляжі Азовського моря на півострові Казантип. Генуезька фортеця, Лиса гора і Золотий пляж, Кара-Даг і Узин-Сирт, курортні міста і прекрасна природа - це Східний Крим.

1.3.1 Феодосія
Східний Крим, на його теплою долоні лежить прекрасна квітка - Феодосія (пер. з грецького "Богом дана") - популярний і разом з тим повний усамітнення курортне місто. Тихі алеї незмінно призводять до моря, а піщані пляжі золотистої стрічкою нескінченно тягнутися до горизонту. Вимовте пошепки: «Феодосія», і ви відчуєте як тепле повітря стосується вашого обличчя і рук, почуєте ледве вловимий цокіт цикад, побачите як прибій злизує ваші сліди на піску, а стомлене сонце на заході цілує море. Відпочинок у Феодосії - більше ніж просто відпочинок. Цілющі грязі, мінеральні води, сухий і спекотний клімат, багатий досвід медиків і сучасна техніка - все це обіцяє вам відпочинок в Феодосії. Відвідування оздоровчих центрів можна поєднувати з неспішними прогулянками по місту, який існує вже близько 26 століть. Своєю красою Феодосія полонила багатьох художників і письменників. Феодосія цікава своїми визначними пам'ятками. На вулиці Галерейної знаходяться Картинна галерея ім. І. К. Айвазовського і музей А. Гріна, на вулиці Леніна - мечеть Муфтій-Джамі (1623 р.) і вірменський храм Сергія (Саркиса) XV ст. - Тут розміщається збори кам'яних плит - лапідарій, в якому виставлені генуезькі, вірменські і тюркські пам'ятники. А в 1990 р. відкритий у Феодосії був відкритий Музей дельтапланеризму. Зі столиці Криму на курорт можна добратися за 3 - 3,5 години автобусом або маршруткою, автомобілем за 2,5 години. А ще можна подорожувати в Феодосію морським шляхом - катером з Ялти або Алушти. Відпочинок у Феодосії незабутній.

1.3.2 Берегове
Селище. Берегове, м. Феодосія, Крим розташований в 6 км від центру Феодосії, це - невеликий красивий курортний центр Південно-Східного Криму: представляє із себе ряд турбаз, пансіонатів і котеджів з одного боку, і широку смугу золотистий пляжів - з іншого. Між ними розмістилися всілякі кафе, бари, дискотеки, атракціони, магазини та інші розважальні установи. Село розташоване на березі моря, на половині шляху між Феодосією і селищем Приморське, оточене степом. Відпочинок в Береговому ідеальний для людей, які потребують тихому «сільському» відпустці. Берегове - це індивідуальна малоповерхова забудова, мінімум галасливих «гуркотливих» курортних розваг, максимум тиші, моря, піску і чистого цілющого повітря. Відпочинок в Береговому примітний також можливістю потрапити на що знаходиться поруч із селищем знаменитий і дійсно дивовижний «Золотий пляж», пісочна маса якого складається з яскраво-жовтою морської черепашки, дрібно стертої віковими хвилями. Ходьба босоніж по цьому піску наповнює тіло бадьорістю. Висока сонячна інсоляція, майже завжди безхмарне небо, переважання вітрів комфортних швидкостей, освіжаючих бризів, наявність прекрасних мілководих піщаних пляжів, теплого моря роблять це селище особливо привабливим для дитячого та сімейного відпочинку.

1.3.3 Керч
Достатньо багатолюдний, незвичайно великий (розкидистий) і не схожий ні на що кримське місто-роботяга Керч. Відпочинок в Керчі дає відмінні можливості для автотуризму - легко доступні 4 різних морських акваторії: Чорне море, Керченська протока, Азов, Сиваш і десяток цілющих озер. І скрізь різна солоність і температура води, а головне - своя особлива риба. Ланцюги пагорбів усюди обмежують горизонт, так що, проїхавши всього пару кілометрів, опиняєшся в загубленому світі. У самому місті Керч пляжів майже немає, за винятком Карантинский. У півгодини їзди від міста у різних напрямах багато хороших і просторих пляжів на пересипах, піщаних косах, а також невеликих 'кишенькових' пляжів на зсувних схилах. Відпочинок в Керчі характеризується відсутністю холодних 'течій', але половина днів купального сезону може бути зі штормами (з них всього 1 - 2 тижні - в 4 бали і вище), в бухтах і під захистом кіс шторми, звичайно, менше. За мисом Хроні протока змінюється Азовським морем, і починаються сотні кілометрів курортної цілини: бухта Булганак, бухта Рифів, пересип Чокракського грязьового озера біля села Курортне (колишня Мама Російська), величезний пляж Казантипської затоки, пляжі у Мисового, Семенівки і міста Щолкіно на Арабатській затоці . І після цього всього, нарешті, від села Каменське - величезна Арабатська стрілка, 100 км черепашкового золотого піску, омиваного теплим і дрібним морем з однієї сторони і Сивашем з іншого.

1.4. Західний Крим

Природа не поскупилася, наділяючи Західний Крим чарівними властивостями лікувати недуги людей. Морський клімат тут вдало поєднується із степовим. Тут дихається легко навіть в найжаркіші дні. Західний Крим це морські бризи разом з бажаною прохолодою приносять найчистіші потоки цілющого, насиченого солями, іонізованого повітря з ароматами степових трав. Євпаторія і Саки - це одні з кращих місць для відпочинку та оздоровлення дітей - золотисті безкрайні піщані пляжі, цілющі грязі та ропа солоних озер, термальні мінеральні джерела, а також доступні і недорогі ціни. Все це приваблює в Західний Крим безліч відпочиваючих. Серцем Євпаторійського курорту є водогрязелікарня «Мойнаки», розташована на західній околиці міста, а Сакським грязям немає аналогів у світі.

Євпаторія
Євпаторія - одне з найдавніших міст півдня України. Сучасна Євпаторія розташована на березі мілководного Каламітської затоки. Зі сходу до околиць міста Євпаторія підступає найбільше в Криму озеро Сасик-Сиваське, із заходу - знамените Мойнакське озеро. Крім того, навколо Євпаторії розкидані численні лимани і солоні озера. Відстань до Сімферополя - 65 км, до смт. Чорноморське - 67 км. Відпочинок в Євпаторії - це справді унікальне поєднання курортних багатств - жарке сонце і тепле море, прекрасні піщані пляжі, лікувальні грязі і ропа Мойнакського озера, термальні джерела мінеральних вод ... Завдяки всім цим факторам Євпаторія отримала широку популярність як першокласний кліматичний і бальнеологічний курорт і дитяча оздоровниця. Відпочинок в Євпаторії чудовий завдяки її особливому клімату, який тут сухіший, ніж на Південному березі Криму - морський клімат вдало поєднується із степовим. Тут дихається легко навіть в найжаркіші дні. І хоча місто відкрите для вітрів всіх напрямів, навіть взимку тут не буває холодно, а влітку прохолодні південно-західні бризи разом з бажаною прохолодою приносять найчистіші потоки цілющого, насиченого солями, іонізованого повітря. Купальний сезон в Євпаторії починається в другій половині травня. Найбільш теплий місяць - липень (середня температура +23,2 З). Євпаторійська осінь, як і всюди в Криму, - краща пора року. Сезон морських купань закінчується в другій половині вересня, а іноді і в жовтні. Найбільш холодний місяць - лютий (середня температура 0 +2 С). Тутешній клімат нерідко порівнюють з кліматом курортних місць на півночі Італії і півдні Франції. Тут не буває ні частих штормів (не більше 9 днів за сезон), ні різких понижень температур. Гладке піщане дно, що поступово знижується від берега, майже повна відсутність відливів і припливів, чудовий піщаний пляж і сприятливий клімат створюють у Євпаторії прекрасні умови для морських купань не тільки дорослих, але навіть маленьких дітей, починаючи з трирічного віку. 'Диких' пляжів в Євпаторії майже немає. За межі міста винесений навіть міський пляж, але при бажанні і наявності зайвих грошей (від 1 до 3 грн.) Можна потрапити майже на будь-санаторний (обгороджений з усіх боків сіткою). У Євпаторії близько 80 санаторно-курортних установ, у тому числі 27 санаторіїв (з них 20 дитячих), 10 пансіонатів та будинків відпочинку, водолікарня, дві курортні поліклініки, водогрязелікарня 'Мойнаки'. Місцеві зустрічають приїжджих вже на ж / д вокзалі і навперебій пропонують найрізноманітніше житло (від дешевого - в межах 10 - 15 грн. З людини в добу - до найдорожчого - до). Головне тут - витримати паузу і не хапатися за першого подвернувшегося здавальника. З кримської столиці в Євпаторію ходять електрички.
 
Миколаївка
На узбережжі Каламітської затоки Чорного моря, десь між легендарним Севастополем і здравницею Євпаторією, затишно розташувалося не менш відоме курортне селище, назву якому дав герой Кримської війни, відставний матрос - бомбардир Андрій Бобир, демонструючи честь, повагу і подяку імператорові Миколі II за подаровану землю - Миколаївка. Відпочинок в Миколаївці - це не тільки придбання загару і нескінченні купання. Це ще і розваги. Розваги на воді і в повітрі - гори, басейни, катання на скутерах, бананах і гідроаеропланах і т.п. Миколаївка - достатньо популярне місце літнього відпочинку. Перед красою Південного берега Криму і принадами міських курортів має вона свої переваги. Відсутність промислового виробництва і порту на території селища роблять відпочинок в Миколаївці екологічно чистим і дають йому повне право пишається цим. Глибина моря ідеально підходить і для любителів повноцінного плавання і для прихильників дитячого борсання. А галечно-пісочний пляж здатний вміщати на свої простори величезну кількість охочих попрактикуватися в будівництві замків з піску і віддають перевагу просто позасмагати на гарячих камінцях ... приїжджають на відпочинок люди мають можливість зупинитися у численних пансіонатах, базах відпочинку або зняти житло в приватному секторі. Але де б не поселилися гості селища Миколаївка, їм не доводиться витрачати багато часу, сил і засобів, щоб дістатися до моря. Селище так компактно розташувався вздовж узбережжя, що самі далекі точки виявилися в 15 хвилинах неквапливої ​​ходьби. Місцевий Будинок культури представляє можливим відвідувати різні виставки, концертні програми та кінозал. Безліч атракціонів на набережній і, звичайно ж, Луна-парк, не залишають байдужими ні дітей, ні дорослих. А величезна кількість барів і ресторанів, закусочних і просто їдалень дозволяють не тільки підібрати підходящу до смаку кухню, але і насолоджуватися улюбленою музикою, танцювальними програмами, продемонструвати свої вокальні і танцювальні здібності.[11-01-16][Все для туристів]
Чернівецька туристика — динамічна і успішна (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Кращі напої для вогкої осені (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Історія виноробства в Ізраїлі (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Камбоджа: національна кухня (0)