Четвер
19-04-25
22:49

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Характеристика курортів та екскурсійно-туристичних центрів України
Характеристика курортів та екскурсійно-туристичних центрів України


Україна з її багатими природними ресурсами та сприятливим кліматом, безцінними пам'ятками культури та історії має всі підстави для успішного прийому російських та іноземних туристів.
Курорти України можна розділити на великі 4 групи:
Крим,
Карпати,
Азов,
Чорноморське узбережжя.
І в кожній курортній зоні відпочиваючі отримають прекрасний відпочинок.
Курортні комплекси знамениті:
• множиною і різноманітністю вибору пляжів,
• санаторіїв, оздоровчих комплексів, грязьових целебніц,
• історичними місцями, де постійно проводяться екскурсії (по історичних замків князів, монастирям, фортецям),
• архітектурними пам'ятками,
• дуже м'яким і ідеальним кліматом, де можна відпочивати в будь-який час року (кліматичні умови Україна значно краще і м'якше, ніж пропонують туристам закордонні курорти),
• надзвичайною красою і мальовничими місцями: гір, водоспадів, лісів, печер, ущелин.

 
1. Крим

Відпочинок в Криму манить чистотою і корисністю солоного моря, ласкавими променями південного сонця, особливим кліматом, цілющим повітрям, безліччю готелів, пансіонатів, санаторіїв та дитячих оздоровчих таборів ... він приваблював і продовжує приваблювати туристів з усіх куточків світу. Крім того - відпочинок у Криму повний духовними відкриттями, сюди в пошуках натхнення здавна з'їжджалися відомі письменники, поети, живописці та музиканти. У Криму кожен зможе вибрати собі саме той відпочинок, і те місце, яке підходить тільки йому. У цьому дивна властивість кримського краю! На даний момент інфраструктура Криму розвивається посиленими темпами і якщо до недавнього часу найбільшою популярністю користувався відпочинок на Південному березі Криму, то зараз у всіх інших куточках півострова ви зможете знайти чудові туристичні об'єкти. Відпочинок в Криму повний комфорту та безтурботності. Він відкриє вам свої секрети, знову і знову дивуючи чимось особливим і незабутнім. Чого варті походи по Криму гірничого або захоплюючі поїздки по ще незвіданих місць, прогулянки по вузьких гірських стежках. Курортні міста дивують архітектурними пам'ятками і неповторними краєвидами гірського Криму і такими справжніми пляжами, берегами і теплим морем. Крим туристичний - це справжнє свято для людей закоханих в море, природу і відпочинок.

1.1 Велика Алушта

Місто Алушта разом з великою територією, що розтягнулася від гори Аю-Даг на заході до села Привітне на сході, утворює рай на землі під назвою Велика Алушта. Всі селища - Партеніт, Скеля, Сонячногірське, Малоріченське, Рибаче, Привітне - адміністративно підпорядковані місту Алушті, тому і називаються одним курортом. Природні ресурси регіону своєрідні і не поступаються Великій Ялті, хіба що менш комфортні. Велика кількість сонця, свіже повітря, мальовничі гори - важливі складові Алуштинського побережжя. Але головне його достоїнство - море. Купальний сезон тут триває з травня по жовтень. Слід зазначити, що мелкогалечниє морські пляжі цього району значно краще крупногалечних пляжів Ялтинського побережжя. Шторми влітку рідкісні і короткочасні. В Алушті відчувається незвичайний для кримського узбережжя простір і широта огляду. Гірські масиви відсунуті на 5-10 км. Від берега і утворюють півкруг, відкрите до моря. Могутні і красиві гори обрамляють Алуштинський амфітеатр: на заході височіє гірський гірський масив Бабуган, на півночі - Чатирдаг. За Алуштою біля моря лежить гора Кастель, на нею Аю-Даг. На східній околиці Алуштинського амфітеатру - гора Демерджі. З тих пір до моря спускаються відносно пологі схили, розчленовані долинами і ярами, в яких і розмістилися курортні селища. Алуштинський гірський амфітеатр найкрасивіший і великий у Криму.

1.1.1Малореченское
Малоріченське або в народі "Малоречка" є чудовою курортною зоною і одним з кращих місць в Криму. Між Алуштою і Судаком на досить пристойній відстані від міст розташовується невеликий зелений селище Малоріченське. Відпочинок в Малореченському задовольнить найрізноманітніші смаки відпочиваючих: для любителів комфорту - білосніжні корпуси пансіонатів і будинків відпочинку; для тих, хто надає перевагу відпочинку "дикуном" - приватний сектор і кемпінги. До ваших послуг прекрасні мелкогалечьние громадські пляжі, на яких вам запропонують морські прогулянки і екскурсії, водні велосипеди і мотоцикли, гірки, атракціони, дельтаплани, занурення з аквалангами та інші розваги, які наситять Ваш відпочинок в Малореченському веселощами та енергією. У численних барах і кафе Ви зможете спробувати екзотичні страви з морепродуктів, відпочити і розважитися. А для тих, хто любить спокій і самоту - скелясті дикі пляжі селища Малореченськоє і прекрасна блакитна бухта з кристально чистою водою, яку називають "бухта любові". Краса цих місць привабила сюди багато кінорежисерів для зйомок кінофільмів ("Острів скарбів", "Прощання слов'янки", "У борі брусниця" і багато ін.) Не менш прекрасні і гірські пейзажі. Одне з найголовніших визначних пам'яток цих місць є самий повноводний водопад Криму "Джур-Джур". Він розташований в мальовничому Хапкальском заказнику, що займає долину річки Улу-узень. Сам водоспад сховався серед могутніх букових і грабових дерев. Зривається з 15-метрової висоти дзеркальна стрічка води, розривається на окремі дзвінкі струмені. Прохолода водопаду, форелеві заплави манять сюди туристів зі всіх куточків землі. Не далеко від водопаду, поблизу села Генеральське, знаходиться пам'ятник архітектури XII ст. - Залишки церкви Ай - Андрій. Любителі піших прогулянок можуть зробити сходження на плато Карабі - яйла, звідки відкривається приголомшлива панорама місцевості.

1.1.2 Малий Маяк
Селище Малий Маяк (Круча) знаходиться в 10 км від Алушти і 25 км від Ялти. Малий Маяк віддалений від шуму і транспорту і в той же час знаходиться всього в 2,5 км від траси Сімферополь-Ялта. Розташований на березі моря поруч з реліктовим парком Карасан, Кучук-Ламбатський заповідником, Карабахом і горою Кастель це селище вважається найбільш екологічно чистим і має унікальний природний мікроклімат. Середньорічна температура +30 ° С (липень +23,5 ° С, лютий +41 ° С), сонце - 2300 годин у році (відповідає показникам Канн). Всі ці фактори плюс м'який клімат Криму без різких перепадів температури і тиску при невисокій відносної вологості повітря роблять відпочинок в Малому Маяку приємним, а також створюють унікальні умови для кліматолікування, в тому числі в зимовий період. Околиці села Малий Маяк вражають своєю мальовничістю. Відпочинок в Малому Маяку насичений також відвідинами місцевих пам'яток. Великий інтерес представляють садиби князів Раєвських та Гагаріних. Старовинний особняк Гагаріних з гострим дахом і шпилем, оточений чудовим парком, видно здалеку. Зубчаста поверхню стін, кріпаки башточки по кутах і родової дворянський герб князів Гагаріних привертають увагу. Ще один палац - "Карасан", побудований в мавританському стилі, колишній маєток генерала Раєвського. Перед фасадом, зверненим до моря, красується гай високих сосен. Не менш цікавий Карасанський парк, де згруповані рідкісні екземпляри рослинного світу.

1.1.3Партеніт
Незважаючи на свою багатовікову історію, як курорт Партеніт дуже молодий. Йому трохи більше 30 років, але відпочинок в Партеніті вважається одним з найпрестижніших на Південному березі Криму. Вражаюча зміна зовнішності селища Партеніт пов'язана саме з курортним будівництвом і з розробкою нового методу висотного будівництва в сейсмонебезпечних зонах. Відпочинок в Партеніті завдяки клімату Південного берега - поєднання морського повітря, просоченого озоном, і гірського, із запахом розкішної кримської сосни, - по праву вважається цілющим. Розташований Партеніт у живописній долині, що примикає з східного боку до гори Аю-Даг (у перекладі з кримсько-татарського "Ведмідь-гора"), по іншу сторону якої розкинулася знаменита дитяча республіка - мрія багатьох хлоп'ят - Артек. Партенітська долина знаходиться в центральній частині тієї області Криму, яка називається Південним берегом. Південний берег Криму захищений з півночі Головною грядою Кримських гір, основні яйли якої тягнуться з південного заходу на північний схід. Партенітська долина прикрита з півночі найвищою в Криму яйлою Бабуган (1400 - 1500 м) з вищою точкою Кримських гір Роман-Кош (1545 м). Головна гряда захищає Південний берег від холодних північних вітрів, тому клімат тут сухий субтропічний, схожий з кліматом Середземномор'я - літо спекотне, сухе, зима більш дощова, ніж холодна, весна часто рання, а осінь - суха, дуже м'яка. Купальний сезон триває з червня до середини жовтня. Навіть зовні Південний берег мало чим відрізняється від середземноморських берегів Югославії і Італії. Життя сучасного Партеніту тісно пов'язана з роботою двох великих здравниць - Територіального центру курортології і реабілітації "Крим" і будинку відпочинку "Айвазовське". Можливості відпочинку тут практично безмежні. Агентства пропонують туристам більше 100 найрізноманітніших по тематиці екскурсій і морських прогулянок у всі куточки Кримського півострова, в тому числі і дуже цікаві спеціалізовані тури: спелеологічні (обладнані печери Кизил Коба, Мармурова, Еміне Баїр Хосар і численні карстові порожнини), літературні (Пушкін в Криму, Літературне Південнобережжі, Крим в казках і легендах), паломницькі (діючі православні монастирі і святині мусульманського світу), архітектурні, археологічні, історичні, мисливські (ліцензійний відстріл дичини в заповідно-мисливських угіддях), винні (історія і традиції кримського виноробства з дегустацією ) та інші. На набережній розташовані численні кафе, бари, закусочні, свої послуги пропонують човнові станції. Для проведення культурного відпочинку є кінотеатри, дискотеки, бібліотеки.

1.2 Велика Ялта

1.2.1 Ялта
Складно уявити собі відпочинок в Криму без відвідування красуні Ялти-один з найпопулярніших курортів України, широко відомий у всьому світі. Ласкаве море, м'який середземноморський клімат, цілюще повітря гірських лісів, дивовижної краси ландшафти, велика кількість унікальних історичних пам'яток; все це робить відпочинок в Ялті незабутнім. Сонячне місто затишно розташувався на Південному березі Криму, в гігантському амфітеатрі між гірськими масивами кілометрової висоти, надійно оберігає його від холодних північних вітрів. Не буває тут і виснажливої ​​спеки. Вдень повітря освіжають морські бризи, насичуючи повітря чудодійними морськими солями, а вночі вниз, на узбережжі, спрямовуються легкі гірські вітри. Купальний сезон тут починається на початку червня і триває до самого жовтня. Особливо гарний осінній відпочинок у Ялті, коли море ще тепле, а сонце вже не таке гаряче. Ялта є центром знаменитої курортної зони, що протягнулася уздовж моря більш ніж на 70 км. Розташовані навколо Ялти маленькі курортні містечка Місхор, Сімеїз, Гаспра, Партеніт (Фрунзе), Гурзуф, Лівадія і ін утворюють так звану Велику Ялту, що славиться своїми визначними пам'ятками. Саме тут знаходиться унікальний Музей інституту виноградарства і виноробства "Магарач", екзотична канатна дорога на м. Дарсан (масив Ай-Петрі), Алупкинський, Лівадійський і Масандрівський палаци-музеї, Римсько-католицький костьол, де розташовується зал органної та камерної музики, Собор Олександра Невського. Незабутніми враженнями наповнять відпочинок у Ялті мальовничі ландшафти: вічнозелені, порослі змішаним і унікальним сосновим лісом схили, дзвінкий водопад Учан-Су, екзотичні віялові пальми. Ялта неповторювана і унікальна в своїй красі. Цілющий клімат Південного берега Криму, його вічнозелений наряд, мальовничі ландшафти, унікальні пам'ятники історії, архітектури та природи; все це подарує вам відпочинок в Ялті.
Ялта - самий популярний курорт України, відомий в усьому світі. Центр курортної зони Велика Ялта, що протягнулася уздовж моря більш ніж на 70 км - від Гурзуфа до Фороса. Велика Ялта включає в себе близько 170 санаторно-курортних і туристичних установ - від скромних профспілкових здравниць до елітних готелів і дач, що відрізняються високим рівнем сервісу і, природно, вартістю. Ялта розташувалася на березі відкритої з моря бухти, заповнивши великий амфітеатр, прикритий гірськими масивами. Гори надійно оберігають курорти Південного узбережжя від холодних північних вітрів, і тому клімат тут майже не відрізняється від клімату відомих середземноморських курортів Італії, Франції, Іспанії. У липні, найтеплішому місяці, середня температура + 24 ° С, середня температура лютого, найхолоднішого місяця, +41 ° С. Сніг випадає зрідка і то, ледве встигнувши здивувати і порадувати відпочиваючих. У весняні дні, вдосталь накатавшись на гірських лижах, ви, спустившись на узбережжі, знову опинитеся серед квітучого мигдалю і квітів. Ялта - місто сонячне: сонце сяє тут в середньому 2250 годин у році - це приблизно стільки ж, скільки в Ніцці, Каннах, Сан-Ремо і інших середземноморських курортах, і більше, ніж у Сочі (1980), Кисловодську (2106). Разом з тим тут немає виснажливої ​​жари, властивої, наприклад, курортам Туреччини. Вдень повітря освіжають морські бризи, насичуючи повітря чудодейства морськими солями, а вночі вниз, на узбережжі, спрямовуються легкі гірські вітри. Ще одна корисна особливість кримських курортів - помірна вологість повітря: влітку 56-64%, тоді, як, наприклад, в Сочі - 70-75%. Опади в Ялті випадають в основному глибокої восени і взимку.[09-10-28][Все для туристов]
Покататься на велосипеде или коне? (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Париж.Париж. (0)
[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
Пекін - тут варто побувати хоч би раз в житті! (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
«Завивальна» весільна (0)