Понеділок
23-03-27
05:54

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Яремчю – місто, розташоване в центральній частині Івано-франківської області на лівому березі річки

Яремчю  – місто, розташоване в центральній частині Івано-франківської області на лівому березі річки Прут.

Відпочинок в Яремчю  залучає туристів в першу чергу великою кількістю історичних і архітектурних пам'ятників. Особливою популярністю користуються старовинна будівля Закарпатського державного російського драматичного театру, Свято-миколаївський жіночий монастир, греко-католицький монастир Святого Василя Великого, філія католицького монастиря Східного Вікаріата чоловічого домініканського ордена на Україні, Замок Паланок. Атмосфера міста просочена історією і розташовує до неспішних прогулянок по старовинних вуличках.

Саме тому більшість туристів вважають за краще набувати турів (відпочинок Яремчю ), аби сповна насолодитися екскурсіями по місту і взнати цікаві історичні подробиці.

До речі, Яремчю  знамените ще і своїми відомими вихідцями: тут народилися Василь Кукольник, Святослав Вакарчук, Лоліта Мілявськая.

 

Приватний відпочинок в Яремчю  – це не лише історичний факти і прекрасна архітектура. Тутешня природа радує погляд не менше будь-якої пам'ятки. Багата флора налічує близько двох тисяч видів рослин, якими наповнені тутешні ліси, – хвойні і листя. Якщо Ви полюбите закарпатську природу, що так тонко прикрашає Яремчю , відпочинок взимку тут відкриє Вам нові грані краси. Пейзажі віддалених засніжених гір просто не можуть залишити байдужим нікого. Хоча гір немає в самому Яремчю , відпочинок в горах тут все ж можливий при деяких зусиллях. На деякій відстані від міста можна знайти те, що Вас цікавить.

 

Зимовий відпочинок в Яремчю  – прекрасний привід для єднання з природою і знайомства з культурою Закарпаття. При цьому таке проведення часу не ударить по Вашому бюджету. Вартість відпочинку в Яремчю  з упевненістю можна назвати демократичною. Тим більше що вибрати місце для мешкання не складе труднощів. Відпочинок в Яремчю  (2010) надасть Вам широкий вибір готелів, баз відпочинку і приватних дворів. Ви зможете підібрати саме те, що потрібне Вам. Яремчю  (відпочинок, ціни) приємно здивує Вас великою кількістю туристичних комплексів, баз відпочинку, приватних пансіонатів і садиб. І, безумовно, гостинністю, привітністю і увагою до гостей міста.

 

Якщо ж Вас цікавить лікування і відпочинок, в Яремчю  Ви зможете знайти для себе оздоровчий комплекс або санаторій. Розташовані в екологічно чистих місцях посеред лісу, біля річки санаторії залучать своєю тишею і утихомиреною будь-якого відпочивальника, не говорячи вже про цілющі властивості чистого повітря, наповненого ароматами лісових рослин.

 

Яремчю  (Україна) – відпочинок, який не лише залишить прекрасні враження, але і поліпшить Ваше фізичне і моральне самопочуття.

 

 

Якщо у Вас є цікава інформація про визначні пам’ятки Яремчю  присилайте її на vkarpatah@ukr.net  і ми з радістю все опублікуємо з вказівкою вашого імені. Створимо разом цікавий сайт про відпочинок і розваги в Україні.

[10-02-09][Все для туристов]
На ней рыба - большая радость (0)

[09-08-31][Відпочинок і поради]
Метро як об'єкт поклоніння (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Йорданське побережжя Мертвого моря. Все найкраще (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Визначні пам'ятки Камбоджі (0)