Понеділок
23-03-27
06:28

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Яремчї - мальовниче курортне місце, розташоване в невеликій долині в оточенні лісів.

Яремчї - мальовниче курортне місце, розташоване в невеликій долині в оточенні лісів.

Відпочинок в Яремчї славиться, перш за все, своєю природною мінеральною водою, завдяки якій Яремчї набула слави одного з найпопулярніших бальнеологічних курортів. Найвідоміші тутешні мінеральні води - «Яремчї квасова» та «Яремчї купель» вважаються воістину цілющими і застосовуються для лікування по всій Україні. Багато хто прагне поєднати лікування та відпочинок в Яремчї, чому сприяють санаторії та бази відпочинку. Великі санаторії «Сонячне Франківськ» і «Яремчї» щорічно беруть тисячі відпочиваючих, які бажають поправити своє здоров'я.

 

Літній відпочинок у Яремчї ознаменується не тільки прийняттям мінеральних вод, приємними прогулянками по лісу, тут також можна зайнятися спортом, пограти в бадмінтон, волейбол, маленький теніс і навіть футбол на майданчику санаторію. Також Ви зможете піти до річки або озера, скупатися або просто помилуватися чудовим краєвидом біля води.

В основному, туристи вважають за краще придбати комплексні тури (відпочинок Яремчї), тому що вони включають в себе організовані екскурсії. Ви зможете відвідати Ужгород, Мукачево та інші місця. Але приватний відпочинок в Яремчї також має своїх прихильників. Господарі міні-готелів і приватних дворів зустрінуть Вас з особливим привітністю, а відпочинок Ваш буде наповнений закарпатським колоритом.

 

Зимовий відпочинок в Яремчї чудово підійде для любителів лижного спорту - у селищі є два бугельні підйомники на територіях санаторіїв. Якщо ж Ви не є шанувальником лиж, для Вас - санки й ковзани. Професійний гірськолижний відпочинок в Яремчї не представлений, але гірськолижники зможуть з'їздити на Воловеччину або Міжгірщину і вдосталь покататися. Любителям ж буде комфортно і в самому селищі. У цілому, якщо Ви плануєте відпочити у зимку, Яремчї - практично ідеальне місце для його проведення.

 

За великим рахунком, якість відпочинку тут зовсім не прив'язане до пори року. Відпочинок в Яремчї восени має своє особливу привабливість. Яскраві фарби осінньої природи, умиротворення лісу - все це подарує Вам незабутні враження та натхнення, яке так необхідне людині. Якщо вже Вам сподобалася Яремчї, відпочинок навесні тут підкорить Ваше серце. Ви зможете спостерігати за трепетним пробудженням природи, побачити це таїнство, перебуваючи в самому її серці.

 

Яремчї (відпочинок, ціни, житло)

Ціни на відпочинок в Яремчї не залежать від сезону, що не може не радувати, вони досить демократичні. Вибираючи відпочинок в Яремчї (2011 2012 2013 2014 2015), Ви зможете підібрати саме той варіант, який влаштує Вас і по комфортності і за вартістю житла та харчування. Благо, нестачі у виборі Ви не відчуєте.

 

Ви ще не визначилися, куди їхати на відпочинок, Яремчї (Україна) відкрита для гостей і чекає саме Вас!

[10-01-23][All for the tourists of]
Trout: catching is forbidden to destroy (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
«Хомячьі» закупівлі або календар світового розпродажу (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Про, Ріо.о, Ріо-де-жанейро.. (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австрія: культура і музеї (0)