П’ятниця
23-03-24
18:24

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Яремча відпочинок – кліматичний нізкогірський курорт

Яремча відпочинок – кліматичний нізкогірський курорт

Яремча відпочинок – кліматичний нізкогірський курорт, розташований на березі Пруть, в живописній западині між горами. Через Яремча відпочинок проходить дорога до найвищої вершини Карпатських гір - Говерли. На відпочинок, лікування в Яремча відпочинок приїжджають мандрівники зі всіх куточків світу. Захоплюючі пейзажі ваблять закоханих, відважних і сильних за новими враженнями, відчуттями і душевним спокоєм.

Відпочинок в Яремча відпочинок прекрасний у будь-який час року. Незалежно від сезону на курорті вас чекають багаточисельні будинки відпочинку, готелі, пансіонати, санаторії і туристичні бази.

 

Яремча відпочинок: відпочинок взимку

Зимою Яремча відпочинок перетворюється на казкове містечко. Прибічники зимового відпочинку в Яремча відпочинок можуть насолодитися катанням на лижах або санках. Але більшість любителів активного відпочинку, все ж, вважають за краще кататися на довколишніх курортах – Буковель, Драгобрат, Ворохта, Яблуниця. Дістатися до них нескладно – з автостанції курсують маршрутні автобуси і маршрутні таксі, також ви можете домовитися про трансфер в будь-якому готелі або котеджі. Це стосується і екіпіровки, її можна узяти напрокат в будь-якій точці прокату. Відпочинок навесні (Яремча відпочинок) також підійде для любителів катання на лижах, санках і сноуборді. Сніг на Драгобрате лежить до кінця весни, так що, якщо у вас не було можливості приїхати на лижний відпочинок в Яремча відпочинок взимку, приїжджайте в Яремча відпочинок навесні.

 

Відпочинок в Яремча відпочинок восени і літом

Літо і осінь - чудовий час для зеленого туризму. Літній відпочинок в Яремча відпочинок – це піші і кінні прогулянки по гірських долинах і хвойних лісах, збір ягід і грибів. Осінь ідеально личить для пізнавальних екскурсій, велосипедних прогулянок і рафтінга.

 

Яремча відпочинок: відпочинок, ціни

Що стосується цін, то тут вони самі різні. Вартість відпочинку в Яремча відпочинок в першу чергу залежить від рівня комфортності житла, пропонованих послуг, розташування, близькості до підйомників. Не дивлячись на велику кількість готелів і пансіонатів, великий попит має приватний відпочинок в Яремча відпочинок – котеджі, удома. Це пояснюється тим, що рівень послуг в них майже такий же як і в готелях, а ціна набагато менша.

 

Відпочинок в Яремча відпочинок – це відпочинок, який залишиться у вашій пам'яті надовго. Тут ви зможете відчути і зрозуміти всю красу «зеленого туризму». Купуючи тури -відпочинок(Яремча відпочинок), Ви дістаєте можливість поправити здоров'я, познайомиться зі всілякими цікавими місцями і просто насолодиться красою цього самобутнього краю. Якщо ви ще не знайомі з Яремча відпочинок, то радимо вам організувати відпочинок в Яремча відпочинок 2012 для себе і своїх близьких.
[09-11-01][All for the tourists of]
History of home town - Yaremche, Yaremcha, Yaremchi. (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Дайвінг у В'єтнамі (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Камбоджа: корисні ради (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Гримуча змія на обід. Кухня Мексики (0)