Четвер
19-07-18
07:00

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Гуцульщина і Яоемче на Україні 3
Гуцульщина і Яоемче на Україні
Гори немов зібралися, щоб потішити вас своїм розмаїттям: гострі та пологі вершини, порослі лісом або зовсім голі, розділені широкими полонинами, долинами або вузенькими щілинами, що їх за віки промили потоки. З кожної
гори відкривається свій краєвид, і кожної пори року та часу доби він інший.
 Весна відчувається тут завжди, бо сила первозданної краси природи володіє чудотворним даром по-весняному оновлювати і очищувати душу, дарувати наснагу та свіжість світосприйняття.
Літо дихне в обличчя п'янкими пахощами цілющого зілля, здивує розмаїттям флори та фауни, покличе в мандрівку гірськими стежками, кожна з яких шепоче легенди про Говерлу, Прут, Довбуша та його опришків.
Ефіри хвойних дерев, поєднуючись із запахами трав, збагачують тутешнє повітря, що сприяє зміцненню організму та лікуванню органів дихання.
У лісах безліч грибів та ягід - тільки збирай.
Прагнете природної екзотики? Тут її більше, ніж досить. На верхніх схилах гір - альпійські луки, багаті на рідкісні рослини. Серед них і східнскарпатський рододендрон, який завдяки рожевим квітам у народі називають альпійською трояндою.
 Коли ж раптом серед вічнозелених смерек запалають ватрою поодинокі велети-дуби, буки чи клени, вкриються позолотою листочки берізок, тоді впевнено можна  сказати: "ось земний рай", а це - просто осінні Карпати."
 Найрізноманітніших відтінків набирають схили гір взимку. Густий ліс стоїть засніжений, величний. Вражаюча велич снігових вершин, крім лижних розваг, надасть можливість замислитись над вічністю буття, справжніми цінностями, глибше пізнати свою сутність.
 Тут можна відпочити та розважитись на будь-який смак. Якщо хочете - милуйтеся довколишніми пейзажами, насолоджуйтеся тишею або слухайте таємничі голоси лісу та бадьорий передзвін кришталевих струмків. Бажаєте активно відпочити - гайда в гори! В одному поході побачите стільки, що вистачить на цілий рік розповідати друзям.
 Не менше за чудову природу гір, гостей краю цікавлять і господарі - горді й працьовиті горяни, самобутній і життєвий лад яких зовсім не такий, як у мешканців інших регіонів, навіть сусідньо- розташованих, але рівнинних.
Отже подорожуючи по складеному маршруту кожен може відчути на власному досвіді і помилуватись чудовими Гуцульськими краєвидами а також відвідати визначні місця.[18;3]
Висновок
Вивчаючи туристичну галузь, важливим є розуміння проблем галузі, а також застосування певних практичних навичок та тео-ретичного матеріалу. Аналізуючи стан туризму в Україні можна твердити, що Україна має всі обєктивні передумови для інтен-сивного розвитку не тільки внутрішнього, а й вїзного та виїзно-го туризму. Маючи вигідне геополітичне розміщення, Україна володіє великим туристично-рекреаційним потенціалом, сприятливим кліматом, багатою флорою і фауною, культурно-історичними памятками світового рівня та туристичною індустрією, яка швидко розвивається. За роки існування незалежної України закладено підвалини вітчизняного туризму.
Головне завдання сьогоднішніх спеціалістів розробка дієвих виконавчих механізмів які дозволять зробити його високо - рентабельною галуззю, сприятимуть соціально-економічному та культурному розвитку країни, створенню її позитивного іміджу в світі.
У своїй курсовій роботі я намагалась торкнутись найбільш болючих проблем і питань у вітчизняному туризмі, а також проаналізувати сучасний його стан перспективи розвитку.
Україна має надзвичайно вагомий туристичний потенціал. Важливою складовою туристичних ресурсів є цінні  історико-культурні памятки, яких зокрема є багато на славнозвісні Гуцульщині, частину яких я описала у своїй курсовій роботі.
 Зважаючи на туристичний потенціал України я, на прикладі Гуцульщини хотіла розкрити його і розробила пішохідний маршрут другої категорії складності, який на мою думку може бути втілений в життя. Працюючи над такими роботами ми вносимо свою частку у розвиток туризму у певному регіоні і Україні в цілому.
 
Список використаних джерел
1.  Арсенич П.І; Базак М.І. «Гуцульщина. Історико- етнографічне дослідження»
2. Борис м. «Вигода. Міста і села Долинщини .Ілюстрований історичний  нарис.» Долина 2004р
3. Ватаманюк Д., Гапчук Я., Зеленчук В. «Верховино світку ти наш.»
Нова зоря. 160ст.
4. Витвицький С., «Історичний нарис про гуцулів.» Світ. 1993р. 95ст.
5. Грабовецький В. В., «Гуцульщина ХІІІ-ХІХст.» Львів. Вища школа 1982р.  150ст.
6. Грабовецький В. В., «Ілюстрована історія Прикарпаття. Тисячолітній літопис. Том 3.» Нова зоря 2004р.
7. Данилюк А., «Скарби народної архітектури гуцульщини.» Львів. Логос 2000р.
8. Довідник учасника фестивалю «Родослав» Івано-Франківськ 2002р. 59ст.
9. Дяченко Л. «Економіка туристичного бізнесу.» Київ 2007р. 223ст.
10. Кифяк В. «Організація туристичної діяльності в Україні.» 2003р. 298ст.
11. Короткий довідник «Гуцульщина.» ПРУТ ПРИНТ. Снятин 2002р. 124ст.
12.  Любіцева О. «Ринок туристичних послуг.» Київ Альтерпрес 2003р. 430ст.
13. Мандрівник « Яремча. Обличчя міста»
14.Петранівський В.Л; Рутенський М.Й. «Туристичне країнознавство» Київ 2006р.,280ст.
 15. Розвиток туристичного бізнесу регіону за редакцією І. Шкали. Чернівці 2007р. 430ст.
 16. Сокол Т. «Основи туристичної діяльності.» Київ. Грамота 2006р. 262ст.
 17.Собашко В.Гірськими стежками Карпат. Ів.-Франківськ 2006р.295ст
 18. Туристичний путівник « Яремче смарагдове диво Карпат» 2006р.
 19.Федорченко В.К., Дворова Т.А. Історія туризму в Україні. К., 2002р.
 20. Фотоальбом « Ворохта Яремче.» Мистецтво 1980р.
Додаток 1
 Долішня церква Христового Воскресіння в Печеніжині (1629 р.)
Церква Різдва Христового (1620 р.) у смт. Ворохта. Рисунок 3. Соколовеького
Додаток 2
ҐРАЖДА (ЗАМКНЕНИЙ ДВІР) 3 смт.
ВЕРХОВИНИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
Будівлі садиби споруджені в 1869 р. Загальні розміри будівлі (об-мір 1969 р.) 18 м х 22 м Деякі будівлі у дворі перебудовувались: пере роблені в хаті вікна, двері до хоромів,примурована піч. З правого боку вже нема брами, знищена і огорожа. Ґражда перевезена до Музею народної архітектури та побуту України (Київ), де відтворено її первісний вигляд. Житловий будинок, який з трьох сторін оточений притулами (хлівами), складається з комори, ха-ти, хоромів, хати, комори. Напроти хати - "чистий" двір, ззаду - господарський. На "чистому" дворі розташовані ще дві добротні комори, під однією з них - пивниця, між коморами розміщена "дровітня" - піддашшя для дров.
В господарському дворі встановлена стайня - хлів з током, під навісами розміщені вози, сани, сільськогосподарський інвентар.
ҐРАЖДА (ЗАМКНЕНИЙ ДВІР) В с.ЗЕЛЕНОМУ
ВЕРХОВИНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
Двір споруджений в 1867 p., але перероблений після другої світо-міїі війни. Господарські будівлі: стайня, дровітня, кліть, олійня оточу-ють подвір'я перед хатою з трьох сторін. Хата складається з двох житлових приміщень, розділених сіньми (хоромами). З двох боків хату оіочують притули (хліви)


[10-03-04][Все для туристів]
Чоловічі традиції в Горах! (0)

[09-09-19][Відпочинок]
Турестичний Комплекс "Буковель". (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Ой кувала зозуленька (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туніс: дайвінг (0)